Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια,

είμαι στο γραφείο και είμαι σε κατάσταση υστερίας αλλά δεν μπορώ να το δείξω!!!

Παρακαλώ, βοηθήστεεεε!!!!

Στο clear blue (γμτ μου το πήρα για πρώτη φορά, τόσο καιρό έπαιρνα self clear) η κάθετη γραμμή του +, όταν είναι αρνητικό απουσιάζει εντελώς ή είναι λίγο αχνή πάντα;;;

Για να το θέσω διαφορετικά, αν το τεστ αυτό είναι αρνητικό, αυτός που το βλέπει καταλαβαίνει που είναι η κάθετη γραμμή του + και απλώς αυτή δεν είναι αρκετά σκούρα ή βλέπει μόνο ένα - ???

Παρακαλώ πείτε μου για να ξέρω αν θα τσιρήξω ή όχι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΙ ΛΕΝΕ?

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ PREDICTOR.ΓΙΑ ΤΟ CLEAR BLUE ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinag, ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΦΑΝΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΗ Η ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΑΝΗΚΕ Η ΓΡΑΜΜΗ Η ΚΑΘΕΤΗ Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΑΚΗ ΠΟΙΟ ΑΧΝΗ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΙΒΕΩΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ.

ΟΠΟΤΕ ΕΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΑΧΝΗ ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, επειδή είμαι εξπέρ του ... αρνητικού τεστ σε ΟΛΑ τα τεστ που έκανα ανεξαρτήτως μάρκας μου έβγαινε ένα καθαρότατο - χωρίς κανένα ίχνος + πουθενά.... Άρα...

Σου εύχομαι ολόψυχα εαν υπάρχει κι άλλη γραμμούλα να σημαίνει πως το μωράκι σου είναι στο δρόμο!!! Κάνε και τη χοριακή αύριο για να σιγουρευτείς!!!!

Ελπίζω να έχουμε ευχάριστα νέα σύντομα!!!! Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Κων/να μου να είσαι εγκυούλα!!! Αφου είδες γραμμούλα έστω και αχνή είσαι!!!! Τρέξε για εξέταση αίματος. Περιμένουμε τα νέα σου με μεγάλη αγωνία!!!

ααα άρχισε να τσιρίζεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καθετη γραμμή εμφανίζεται μόνο οταν είναι θετικό. Απλα συνήθως ειναι αχνή στις πρώτες ημέρες καθυστερησης και με οχι πρωινα ουρα. Δοκίμασε ενα αυριο το πρωι και αν δεις θετικό τρέξε για Β Χοριακή.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantina mou tha symfonhso me ta koritsia.To thetiko den ksero pos einai vevea, alla to arnhtiko einai mia sketh katharotath pavla!!!!!! pote ma pote de mou eixe famei sto clear blue mia axnh katheti grammi!!!kai exo kaneiiiiiiii ena soroooooo!!!!!!!!!!!!!!

se poia mera kathysterhshs eisai????

sou eyxomai me to kalo na to epibebeoseis!!!!!!!!!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις!

Δεν ξέρω τι να σκεφτώ... έχω κάνει τοοσσαααα αρνητικά τεστ στη ζωή μου που πια το κάνω μηχανικά, βλέπω τα κακά μαντάτα και λεω απλά οκ, την άλλη φορά. Παρά τα πολλά που έχω κάνει, clear blue δεν έχω πάρει ποτέ...

Είμαι σήμερα στην 3η μέρα καθυστέρησης σε σταθερό κύκλο 28 ημερών, αν και αυτή τη φορά η ωορρηξία μου φάνηκε να έχει καθυστερήσει πολύ, ήρθε την 21 μέρα και μάλιστα συζητούσαμε με την snowgirl ότι αυτό ίσως θα πρέπει να το κοιτάξω...

Τεστ είχα κάνει και την πέμπτη και την δευτέρα, self clear και είχε βγει όπως πάντα αρνητικό...

Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω... νομίζω θα πάω αμέσως για χοριακή, γιατί αν αφήσω τον εαυτό μου να πάρει θάρρος, κοιμηθώ με τη γλυκιά σκέψη και μετά επιβεβαιωθεί ως αρνητικό, θα με πάρει πολύ από κάτω....

Πάω λοιπόν και μόλις έχω τα αποτελέσματα θα σας ενημερώσω!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι! τη θυμαμαι τη συζητηση σας!

αχ σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου η χοριακη να σου δειξει αυτο που περιμενεις !!!!!!

αντε, και αλλη εγκυουλα στην παρεα μας!!!!!!

θα περιμενουμε νεα σου!!!!! μη μας ξεχασεις!!!!!!!(με εχει πιασει μια αγωνια τωραααααααα!!!!!!!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χίλια ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!!!

Πήγα για εξέταση τα αποτελέσματα θα τα έχω κατά τις 8 το βράδυ μου είπαν...

Είχα τόση αγωνία που όταν η κοπέλα που μου πήρε αίμα με ρώτησε αν έχω κάνει τεστ ούρων και τι ήταν, το έβγαλα και της το έδειξα και τη ρώτησα αυτή τη γνώμη έχει...

Νομίζω θα με πήρε για τρελή, αφήστε που μάλλον σιχάθηκε λίγο (λογικό, βέβαια...), το καλό όμως είναι και αυτή είδε μια αχνή γραμμή!!!!

Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω, προσπαθώ τόσο πολύ να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα... Νομίζω θα πέσω με τα μούτρα στη δουλειά, μπας και ξεχαστώ για τις επόμενες τρεις ώρες!!!

Ευχαριστώ και πάλι, θα σας ενημερώσω!!:S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, alice, όσο κι αν προσπαθώ ήδη έχω φουντώσει, μόνο μην πέσω απότομα...

Κορίτσια, πάντως χίλια ευχαριστώ και εύχομαι σε όλες μας ο,τι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTE SE FOUNTONW TORA EGO KAI ELPIZO THN ALLH EVDOMADA NA EINAI H SEIRA SOY NA ME FOUNTOSEIS EPISHS!!!!!!!!

IXIXI!!!!!!! AX MAKARI MAKARI MAKARI!!!!!

TA KALYTERA SOU EFXOMAI , PROSPATHISE OSO EINAI DYANTON NA EISAI HREMH KAI SHMERA ESY KAI O ANTROULIS SOU NA PLEETE SE PELAAAAGH EYTYXIAAAAAAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κ στα δυο μου τα μπουμπουκια αυτο το τεστ εκανα!! αχνη ξε-αχνη το ιδιο ειναι.. και σημαινει ΘΕΤΙΚΟ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! περιμενουμε την επισημη ανακοινωση!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα επειδη κ εγω αυτο ειχα κανει οταν ειμουν εγκυος στην κορη μου.Στην αρχη βγαινει η οριζοντια κ μετα η καθετη,οσο αχνη κ να ειναι αν βγει κ δημιουργηθει σταυρος ειναι θετικο!!!!!!!Εκτος κ αν παιρνεις τιποτα ορμονες για προκληση ωαριων η ωορηξιας οποτε κ υπαρχει πιθανιτητα να ειναι ψευδες.Αν δεν ισχυει κατι απο τα παραπανω κ βλεπεις ενα σταυρο,οσο κ αχνος να ειναι τοτε εισαι εγκυος!!!!!Αντε ,με το καλο!!!!ποση καθυστερηση εχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω τρεις μέρες καθυστέρηση, αλλά όλα σε αυτόν τον κύκλο έγιναν αργότερα, αργότερα ήρθε η ωορρηξία, αργότερα πρήστηκε το στήθος μου κλπ

Το τεστ σχηματίζει +, απλά η κάθετη γραμμή είναι πολύ αχνή σε σχέση με την οριζόντια που είναι καταγάλανη. Και ο φόβος μου είναι μήπως πάντα βγαίνει και μία κάθετη γραμμούλα, απλά όταν δεν είσαι έγκυος γίνεται καθαρό γαλάζιο. Γιατί η δική μου είναι γαλάζια στις άκρες και στη μέση λιγότερο γαλάζια ... πωπω διατριβή στη γραμμή έχω κάνει η άτιμη από τη λαχτάρα μου...

Στον άντρα μου δεν κρατήθηκα, το είπα! Του είπα δλδ ότι νομίζω πως κάτι βλεπω, αλλά επειδή μπορεί να είναι από τη λαχτάρα μου ή να μην είναι αρκετό για να είναι όλα καλά, πήγα και για τη χοριακή. Και τώρα περιμένουμε.... Παναγία μου, μακάρι να μην απογοητευθώ!!!

Δεν ξέρετε πόσο με στηρίζετε, όλα τα καλά σας αξίζουν και με το παραπάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλα συμπτώματα δεν έχω... μια δυσπεψία μόνο που όμως μπορεί να είναι και από το φαγοπότι του πάσχα, στο οποίο φέτος τα έδωσα όλα, έτρωγα δίχως αύριο :) :)

Είχα κάνει και το πρώτο τεστ που είχε βγει φουλ αρνητικό, με είχε πάρει από κάτω, οπότε έπεσα με τα μούτρα στο φαί!!!

Α, και το στήθος μου έχει μεγαλώσει κατά την άποψη του άντρα μου, εμένα απλώς με πονάει, αλλά αυτό πάντα μου συμβαίνει, απλά λιγότερο έντονα.

Αυτά... για να δούμε τι θα πει και η αιματολογική εξέταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε ολα καλα!! ο αγιος γεωργιος θα κανει το θαυματακι σου !! τι ομορφα αντε να σας πουμε κ μεις τα ευχαριστα σε καμια εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ το clear blue είχα κάνει

αν θυμάμαι καλά οι οδηγίες χρήσης έλεγαν

πως και αχνή να είναι η πρώτη ένδειξη του +

πρέπει να είναι θετικό το τέστ.

κάνει μια-δυο μέρες υπομονή και ξανακάντο...

εύχομαι να είναι 8ετικότατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ το clear blue έκανα και τον Μάιο που είχα μια καθυστέρηση, αλλά ήταν μόνο η οριζόντια γραμμή! Ούτε καν για δείγμα δεν φαινόταν η κάθετη! Και τον Δεκέμβριο ήταν εντονότατος ο σταυρός, αλλά το έκανα στην 40η μέρα από την τελευταία περίοδο, (30-39 μέρες είναι ο κύκλος μου)!

Κορίτσι μου, εύχομαι καλά αποτελέσματα να έχεις στην χοριακή! Είναι η πιο αξιόπιστη εξέταση! Και να μας πεις τα ευχάριστα.. σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...