Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!

new mummy έχω τόσο πολύ αγωνία, που και να το επέτρεπε ο γιατρός, δεν νομίζω ότι θα τα κατάφερνα να συμμετέχω σε τέτοιες απαιτητικές εργασίες :-)

marimari μακάρι να ακολουθήσω τα χνάρια σου!!!

Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που δεν σας έχω γνωρίσει από κοντά, αλλά σας νιώθω φίλες μου:Δεν ξέρετε πόσο κουράγιο και αισιοδοξία μου δίνουν τα μηνύματά σας! Και για κάθε ένα που διαβάζω, βγαίνουν αυθόρμητα ευχές για την κάθεμιά σας: όταν βλέπω τικεράκι εύχομαι γερό μωρό και όταν δεν βλέπω εύχομαι γερό σποράκι γρήγορα και μετά γερό μωρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: :lol: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ 'ΜΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.....

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΟΣ!!! ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ (ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΣΠΟΡΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΖΕΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΠΟ 'ΜΕΝΑ ΓΙΑ 'ΣΕΝΑ...:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ειδα οτι εισαι μεσα στο mammy κ ξερω πως θα το διαβασεις αυτο που σου γραφω θελω να σε ευχαριστησω για το μυνημα σου κ για τις ευχες σου,ειταν οτι ωραιοτερο μου ευχηθηκε καποιος!!!!!Σε ευχαριστω,ειμαι σιγουρη οτι σε λιγο καιρο θα λεμε τα δικα μου,οπως κ ολων των αλλων εν αναμονη κοριτσιων εδω στο mammy,οι ευχες απο εγκυουλες πιανουν παντα!!!!!

Αααααααχ!!!!!εισαι εγκυουλα!!!!!!Το πιστευεις;;;;;;;;;;;;;:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΜΠΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RITADRI32 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΜΠΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.:):kiss:

Να'σαι καλα,να εχεις τη χαρη της κ τη βοηθεια της.Εγω προσωπικα σε ευχαριστω πολυ που μας σκεφτηκες...μακαρι Παναγιτσα μου να μας ακουσεις!!!Τι ζηταμε;;;ενα μωρακι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RITADRI32 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΜΠΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.:):kiss:

Σ'ευχαριστούμε τόσο πολύ Ριτάκι μου!! Να σας χαρίζει κι εσάς η Παναγίτσα υγεία να χαίρεστε τη ζουζουνίτσα σας!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσα ευχαριστώ και να πω είναι λίγα για όλες αυτές τις γεμάτες αγάπη και καλοσύνη ευχές και σκέψεις σας!!!

Ρίτα, είναι πολύ συγκινητικό αυτό που κάνεις!!!

Ζούμπι, δεν το συζητώ, αν διαβάσεις την ευχή της Νάνσυ στο ΧΟΡΙΑΚΗ;;;; και πιάσει συνδυαστικά με τη δική μου, ε τότε, σε βλέπω με επίδομα πολυτέκνου και αφορολόγητο αυτοκίνητο!!!!! Αλλά τότε δεν το γλιτώνεις, θα το πάρεις κάμπριο και θα μας πηγαίνεις και μας βόλτα!!!!

:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alice,

νομίζω οτι μπορεί ακόμα και 4-5 μέρες πριν την περίοδο. Όμως καλύτερα να περιμένεις... εμένα ο άντρας μου μου έλεγε να κάνω τεστ τη δευτέρα. Αν τον είχα ακούσει και δεν βιαζόμουν, δεν θα είχα αυτή την αγωνία σήμερα, γιατί ως τη Δευτέρα ή η χοριακή μου θα είχε ανέβει αρκετά για να πανηγυρίζω ή θα είχε πέσει εντελώς και θα προσπαθούσα για τον επόμενο μήνα!

Λίγες μερούλες υπομονής λοιπόν για να είσαι σίγουρη!!!

ΥΓ: Βέβαια δεν είμαι γιατρός... αν κάποια άλλη κοπέλα ξέρει κάτι εγκυρότερο, ας με διορθώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι γιατι αγχωνεις και το σπορακι σου!!το ξερεις??ολα καλα θα πανε,δεν μπορει..αφου το προσπαθεις καιρο ο θεουλης το εστειλε για να ανταμειψει τις προσπαθειες σου..να προσευχεσαι σ Αυτον να ειναι καλα το μωρακι σου και να δεις που θα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CONSTANTINA MOY AKRIVOS APENANTI APO TO GRAFEIO MOU EXO FARMAKEIO...THA PROSPATHISO NA SYGRATHSO TA PODIA MOU- NA MH ME PANE PROS TA EKEI KAI NA PERIMENO KANONIKA TIS HMERES MOU...(AX AYTH H ANAMONH...)FANTAZOMAI BEBAIA KAI TH DIKIA SOU!..PWPW...THA SE SKEFTOMAI TO SK KAI THA SOU STELNO OOOOOOOOOLH TH THETIKH MOU ENERGEIA GIA NA EXEIS TO KALUTERO APOTELESMA TH DEYTERA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΥ CLEAR BLUE,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΘΕΤΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ......

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!

ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!ΚΑΝΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΣΓΟΥΡΑ Η ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΑΤΗ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!

ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙΣ!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinag έγραψε:

έχω χοριακή 16.... αυτό κατά τον γιατρό μου σημαίνει ότι έχω πιάσει σποράκι, αλλά ότι δεν είναι σίγουρο πως θα μείνει.... κανονικά θα έπρεπε να είχα πάνω από 60, αν ωστόσο πράγματι η ωορρηξία μου καθυστέρησε, τότε μπορεί και να πάνε όλα καλά... τη Δευτέρα θα κάνω νέα εξέταση, ελπίζοντας ότι δεν θα έχω δει περίοδο μέχρι τότε!!!

Από την μία χάρηκα γιατί αυτό σημαίνει ότι εγώ και ο άντρας μου μπορούμε έστω και με δυσκολία να πιάνουμε σποράκι...

Από την άλλη ανησυχώ πολύ... ελπίζω να γίνει ότι κρίνει η φύση καλύτερο και ελπίζω εγώ να μπορέσω να το διαχειριστώ σωστά ό,τι και να γίνει....

Σας ευχαριστώ πολύ όλες... κάθε ευχή και κάθε θετική σκέψη καλοδεχούμενη, την έχω πολύ ανάγκη!!

κωνσταντινα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου,χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!και μην αγχωνεσαι η κουμπαρα μου ξεκινησε με χοριακη 19 και τωρα ειναι 7 μηνων εγκυος.......πολλα φιλια και περιμενουμε τα νεα σου......:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και πάλι ευχαριστώωωω!!!!!

κάθε τόσο μπαίνω, σας διαβάζω, παίρνω κουράγιο και περιμένω τη Δευτέρα!!!

bourique, θέλω ένα αυτόγραφο από την κουμπάρα σου!!! :) :) Είναι, μαζί με την marimari, το είδωλο μου! Πως είναι ο ρουβάς για τις ρουβίτσες;;; ε, ένα τέτοιο πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου μολις διαβασα τα ευχαριστα!!!Αυτο ειναι υπεροχο!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!Ευχομαι ολα να σου πανε καλα κοριτσακι μου!!!!Να μην ανησυχεις για τιποτα και θα δεις που ολα θα πανε καλα!!!!Να σκεφτεσαι θετικα!Απο μερια μας εχεις ολη την αγαπη μας και την θετικη μας ενεργεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλακια πολλα!!!!Καλη επιτυχια για την Δευτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα μου συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου.Αν και δεν σε ξερω σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα(που θα πανε)!!!Μην αγχωνεσε πολυ γιατι το νινι θελει μια μανουλα ηρεμη.Την δευτερα θα περιμενουμε νεαααααααα!!!

Σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!:woohoo:

ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ(ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ)

ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ.

ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνετε! :)

μια αγκαλιά ευχές για να γίνουν σύντομα τα όνειρά σας πραγματικότητα!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantinaki mou kalhmera!!!! elpizo to sk sou na htan sxetika oso pio poly hremo...na ksereis oti oles eimaste mazi sou!!!!!

perimenoume nea sou!!!!!!!

filakia polla polla

p.s.telika akousa th symboulh sou kai den ekana to self clear...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντίνα μου καλημέραααααααααα!!!

σήμερα είναι η μεγάλη μέρα εε?

λοιπόν μην ξεχάσεις να μας πείς τα αποτελέσματα!!!αν και είαμι σίγουρη ότι είσαι εγκυούλα!!!!

άντε κοριτσάκι μου μες το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!

Alice και matakiaefh Ευχαριστώ που με σκεφτήκατε!!!! Το ΣΚ είχε αρκετή αγωνία και αρκετά περίεργα όνειρα μάλλον λόγω της αναστάτωσής μου!

Για τις εξετάσεις θα πάω κατά τις 3 που θα μπορέσω να φύγω για λίγο από την δουλειά... όμως με είχε πιάσει τρελό άγχος, είχα ξυπνήσει από τις 6, χτυπούσε συνέχεια γρήγορα η καρδιά μου και λέω δεν γίνεται αυτή η κατάσταση, κάτι πρέπει να κάνω να μου φύγει η αγωνία, είτε για καλό είτε για κακό!

και έκανα το δεύτερο από τα σέλφ κλίαρ που είχε το κουτάκι και αυτή τη φορά η γραμμούλα μου βγήκε κανονικό μπλέ, όχι αχνή όπως την πρώτη φορά!!! Αυτό μου έδωσε μεγάλη ελπίδα, βέβαια να κάνω και την αιματολογική να σιγουρευτώ!

Μόλις έχω αποτελέσματα θα σας πω!

Ευχαριστώ και πάλι!!

Alice, σε ποια μέρα είσαι;;; ξεκίνησε η καθυστέρηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinaki mou yupeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

bravo bravooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xairomai toooooooooosoooooooooooo polyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! e afou kai to test to edeikse..teliose!!!!!!! tha gineis manoula!!!!!!! ixiixixixi!!!!!!!!!

oson afora emena ti na sou po..kanonika shmera tha eprepe na adiathetiso...to telefteo 3mhno vevea o kuklos mou eixe anomalies kai eixa panta 2-3 meres kathysterhsh.Mexri to telos afths ths evdomadas loipon perimeno...

ax makari na mou fereis gouri!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...