Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ


matinap

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ματινα μου καλως ηρθες στη παρεα μας!!!!!! :)

Με το καλο σου ευχομαι συντομα μανουλα!!

Το πιο βασικο ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!! ;)

Παντως εχει βγει γουρλιδικο το mammyland!! ;)

Ελπιζω να τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΙΤΑΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ!ΒΕΒΑΙΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΛΑΣΙΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ματίνα και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Θα δεις, με το που θα το βγάλεις από το μυαλό σου θα μάθουμε τα χαρμόσυνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ!ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΑΕΙ ΜΗΝΑ ΠΑΡΑ ΜΗΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ματινακι!Καλως ηρθες στην παρεα μας!Ευχομαι συντομα να εχεις θετικο αποτελεσμα και να χαρουμε μαζι σου!!!Οχι ομως αγχος,οσο μπορεις πολεμησε το,κι ολα θα γινουν!φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ματίνα! Καλώς ήρθες στο mammyland! :)

Άσε, φλασιές όλες τρώμε... αλλά πρέπει να βρίσκουμε τρόπους να τις περιορίζουμε όσο το δυνατόν περισσότερο! Εγώ το'χω ρίξει στο γυμναστήριο! :woohoo:

Ωραία ιδέα τα ιταλικά! Είχα κάνει πριν πολλά χρόνια, αλλά δεν τα χρησιμοποίησα καθόλου και δε θυμάμαι τίποτα! Ίσως είναι καιρός να τα "ξεσκονίσω" λιγάκι! :P :woohoo:

Voglio fare un bambino!!! :P

Εύχομαι πως σύντομα θα μας πεις: "Sono incinto!!!" ;):)

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΑΤΙΝΑΚΙ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΣΧΗΜΗ ΣΚΕΨΗ Η ΑΓΧΟΣ!!

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ορισες Ματινα μου!!Ειμαι η Αιγλη κι εχω τρεις γιους 8 ετων 6 ετων και δυο μηνων:woohoo:!!!! Σου ευχομαι καλη επιτυχια και συντομα μαλιστα!!Θα δεις οτι το Mammyland θα σου φερει γουρι!!Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Ματίνα μου!!!!σε καλοσωρίζω και εγώ με τη σειρά μου στο mammy!!!

καλή επιτυχία να έχεις στις προσπάθειες σου και σύντομα με ένα γερό μωράκι...να ξέρεις σίγουρα οτι το mammy είναι πολύ γουρλίδικο!!!!

εγώ είμαι η Θέη και είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι!!!!

εύχομαι να τα λέμε,φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ματίνα! Είμαι η Βασιλική, 37 ετών και προσπαθώ για το 1ο μου παιδί. Εγώ κι αν έχω άγχος λόγω ηλικίας και λόγω μιας αποβολής. Όμως δεν καταφέρνουμε τίποτα αν αγχωνόμαστε, τα κάνουμε όλα χειρότερα. Στo mammyland έμαθα να είμαι λίγο πιο αισιόδοξη, μετά από τα παρηγορητικά λόγια των κοριτσιών που με καλωσόρισαν. Το ίδιο πρέπει να είσαι κι εσύ.

Καλώς όρισες στην όμορφη παρέα του mammyland!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινα καλως μας βρηκες... σου ευχομαι γρηγορα ενα μωρακι και μην αγχωνεσαι καθολου... θα ερθει...!!!

Τι εγινε... πιασαμε ολες το ιταλικο;

Ho i pensieri confusi

Li ho filati con dei fusi

Ogni volta che mi pungo

Me ne viene uno piu lungo

Χιχιχιχι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καλωσοριζω κ γω με την σειρα μου στην ζεστη παρεα του μαμυ!!!Μην αγχωνεσαι,οσο πιο χαλαρα το παρεις τοσο πιο συντομα θα ρθει το μωρακι σου!!!Σου μθλαω εκ πειρας...ΦΙΛΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ματινάκι! Και καλως ήρθες στην όμορφη παρεούλα μας! Είναι πολύ ωραία εδώ! Εύχομαι να σου φέρει γούρι το mammyland όπως και σε πολλές κοπέλες εδώ! Και μια συμβουλή!! Δίωξε όλο το άγχος που νιώθεις! Δεν κάνει καλό και μπορεί να φέρει τ'αντίθετα αποτελέσματα! Καλή επιτυχία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα matinap καλως μας ηρθες!!!!Ευχομαι να σε επισκεφτει γρηγορα ο πελαργος και να γεμισει το σπιτακι σας με ευλογια κι ευτυχια!!χαλαρωσε κι απολαυσε το!!!Θα ρθει σιγουρα!Οσο για τον κυκλο σου που ειναι ετσι, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να παρακολουθεις την ωορηξια σου με τον/την γιατρο σου....ετσι θα εισαι πιο σιγουρη!Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Ματινα!!!

Οταν διαβασα πως ξεκινας Ιταλικα χαμογελασα γιατι....Οκτωβριο μου ηρθε να γραφτω σε ενα φροντιστηριο για ταχυρυθμα.Δυστυχως οι ωρες του τμηματος δε με βολευαν και το αφησα,ομως.... Δεκεμβριο εμεινα εγκυος!!!!!!!:)

Ευχομαι να σου συμβει το ιδιο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες Ματινα!ευχομαι γρηγορα να χεις ευχαριστα νεα!προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και ολα θα γινουν, αρκει να το θελουμε και να χουμε την υγεια μας.:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...