Μετάβαση σε περιεχόμενο

ooops! Ξέχασα να συστηθώ!


bebadomama

Recommended Posts

Γεια σας μανουλες!

Χαιρομαι που βρηκα το mammyland και μπορώ να πω και γω τα "μανουλίστικά" μου :P

Ηδη έκανα μια "βόλτα" και διάβασα ενδιαφέροντα πράγματα,γέλασα με κάποια και ταυτίστηκα με άλλα.

Εχω ένα αγοράκι σχεδόν 7 μηνών :silly: :silly: :silly: και όλο μ αυτό ασχολούμαι!

ελπίζω να σας γνωρίσω καλύτερα και να με δεχτείτε στην παρέα :cheer:

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα καλως μας ηρθες,να χαιρεσαι το μωρακι σου κ αντε..με το καλο κ ενα δευτερο.Εγω εχω μια κορη 5,5 ετων κ ειμαι στην προσπαθεια για το 2ο.Οτι θες στη διαθεση σου...!!!!!Πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!!

Να σου ζησει ο μπεμπης σου!

Σιγουρα εδω θα πεις και θα ακουσεις απειρες μανουλιστικες αλλα κ μη κουβεντες!

Εγω περιμενω την κορη μου σε 4 περιπου μηνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως όρισες bebadomama και να σου ζήσει το μωράκι σου!

Εγώ είμαι η Νίκη, καινούργια στην παρέα και τώρα ξεκινάω τις προσπάθειες για παιδάκι!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσαν πολυ τα "μανουλιστικα" χαχαχα... καλως μας βρηκες και μην ανυσηχεις... εμεις εδω μονο για τετοια λεμε... εγω εχω ενα αγορακι 10 μηνων... σε φιλω...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama καλως ηρθες κοντα μας!!!Να σου ζησει το αγορακι σου!!!Εδω ολες μαζι θα μιλαμε γιατι ειμαστε η καλυτερη παρεα!!!Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ποσο χαιρομαι που το mammy μεγαλωνει τοσοοοοοοο!!!!!

σιγουρα θα δεις πολλα σαυτην την υπεροχη τρελοπαρεα και θα τα λεμε συχνα ευχομαι να σου ζησει το μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες..να σαι σιγουρη οτι εδω μεσα θα βρεις καλη παρεα...εγω απο τοτε που εγινα μελος εχω νιωσει αλλος ανθρωπος πραγματικα...:P

το mammyland δεν το αλλαζω με τιποτα,,θα ειμαι μελος για πολλα πολλα χρονια...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΘΑ ΦΑΣ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΔΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ, ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟΝ ΟΤΕ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ! ΕΜΠΑΙΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΑΛΛΑ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΙΣ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΕΡΟΥΛΕΣ! ΗΔΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ, ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΡΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΣΑΡΑΝΤΑ(!) ΟΛΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΛΟΙΠΟΝ! ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama καλωσόρισες στην παρέα μας! Να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Πωπω... κι άλλος γαμπρός! Χμ... αλλά εμείς είμαστε δοσμένες... χεχε...

Στον sweetson της sweetmammy! :cheer:

Είμαι η Ιφιγένεια, 29,5 κι έχω μια κορούλα, το Μαράκι μου, 8 μηνών.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama καλώς όρισες!!!!να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου και πάντα ευτυχισμένος να είναι!!!!!

εγώ είμαι η θέη και είμαι έγκυος στον 3ο μήνα...!!!

θα χαρώ να τα λέμε,φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama, καλώς ήρθες κι από μένα! Εγώ είμαι η Έλενα ή dallia, όπως θες, είμαι 27 χρόνων και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι να γεννηθεί εώς τις 6 Αυγούστου! Εδώ θα βρεις μια όμορφη παρέα.. Θα τα λέμε συχνά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες bebadomama, να σου ζήσει το μωρό σου, να είστε πάντα καλά!!

Είμαι η Βασιλική, μόλις 1 εβδομάδας μέλος και με καλωσόρισαν όλα τα κορίτσια το ίδιο θερμά όπως και εσένα. Νιώθω κι εγώ την ανάγκη να κάνω το ίδιο.Δεν έχω παιδάκια ακόμη, είμαι στον 2ο μήνα προσπάθειας και ανυπομονώ για το αποτέλεσμα.

Η παρέα είναι καταπληκτική, αποκλείεται να έχεις απορία και να μη βρεθεί κάποια μανούλα ή μη να σου την απαντήσει. Θα περάσουμε πολύ καλά, θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama να σου ζησει ο μπεμπουλης σου!

Ειμαι η Λενα και εχω μια κορη 16 μηνων.

Οπως σου ειπαν τα κοριτσια θα κολλησεις. Εγω δεν προλαβαινω να μπαινω καθε μερα και μου λειπει. Καλως ηρθες στην παρεα μας!

Φιλια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama, καλως ηρθες στην παρεα του μαμυ....Να χαιρεσαι το αγορακι σου!!Κ γω περιμενω τον μπεμπη μου απο μερα σε μερα...Φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...