Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 21-4-09


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΣΤΙΣ 8.30.....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ!!!

ΟΣΟ ΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.....:woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα όμορφα κοριτσάκια που συναντήθηκαν εχθές, μπράβο σας για άλλη μια φορά που βρίσκεται χρόνο έστω και για λίγο για ένα καφεδάκι.

Ολες κούκλες είσαστε, μαριάντα πολύ γλυκούλα είσαι και σου πάει πάρα πολύ το μωβ χρώμα, καλή λευτεριά να έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dmitroula εγραψε:

Αφιερωμένη στην scarlet με πολλή αγάπη! :kiss:

Δημητρουλα σ'ευχαριστω για την αφιερωση.....

Πως το ηξερες οτι αυτες ειναι οι αγαπημενες μου γριουλες???:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η Ρουλιτσα μας οπως παντα με μια ηρεμια....σαν οσιομαρτυρας

και η Γλυκα.... με ενα υποχθονιο χαμογελο....σαν διαβολακος

Την βλεπετε ολες αυτη την αντιθεση???? Θελω απαντησεις απο ολες σας..!!! Ειναι η ψηφοφορια της ημερας...

Παιδια πραγματικα αν παρατηρησετε καλα τη φωτο... ειναι τοσο προφανες αυτο που σας λεω....:woohoo:

Σχολια "ενδυματολογικα":

1) Η Ρουλα η.... bussinesswoman (:blink: ) με κρεμασμενα τα hands-free (γιατι δε μπορει να κυκλοφορει δαφορετικα ο broker...:P ) ειναι δικτυωμενη οπου βρεθει κι οπου σταθει...:laugh: :laugh: :laugh: Ρουλακι μονο το λαπτοπ με τιραντες δεν εχεις κρεμασει ακομα πανω σου (σαμαληηηηη, ποπ-κορν, fresh waterrrr....:P ξερεις εσυ...;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

2) Η δε Γλυκα.... τι να πω??? Φορεσε το ξεβαμμενο τζην μπουφανακι της για να το παιξει αγριο νιατο.... αλλα δεν σκεφτηκε οτι αυτα τα μπουφαν ηταν "της μοδος" τη δεκαετια του 80 που ηταν στα ντουζενια της... μια τρελοσαρανταρα τοτε...:laugh: :laugh: Καρφωθηκες κοπελιαααααα:P

Βεβαια ειναι κουκλες και οι δυο δε μπορω να πω..... γαι την ηλικια τους μια χαρα κρατιουνται...:laugh: :laugh: :laugh: ....οπως κουκλες αλλα ΜΙΚΡΕς ειναι και η εγκυουλα η Μαριαντα...και η Φανουλα... και φυσικα το μεγαλο τρελοκομειο η Δημητρα!!!( καλα τι καρτουνιστικη φατσα εισαι εσυ ρε??? καθε φορα γελαω....ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!!:laugh: )

Κοριτσια να ειστε παντα καλα να βρισκεστε!!!

Χριστος ανεστη!! (θυμαστε κοριτσια (Γλυκα-Ρουλα) που ησασταν αυτοπτες μαρτυρες? Ποτε θα μας πειτε την ιστορια???)

Χρονια Πολλα!! Σε ολες!!!

Υγεια σε σας και οσους αγαπατε!!!

Και πολλα μωρακια να γεμισει ο τοπος!!!!;)

Υ.Γ: Τον Ιουλιο που θα κατεβω Αθηνα... θα κανουμε τρελο party!!!!!B)

Σας το υποσχομαι!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι κοριτσια ειστε εσεις,που σας χανουν που σας βρισκουν ολο στους καφεδες ειστε:laugh: :laugh: :laugh: μπραβο καλα κανετε!!!!ειστε ολες κουκλιτσες τι να πω:woohoo: :woohoo:

Γλυκα τι θα γινει με την περιπτωση σου σε βλεπω πρωτομαγια στην πλατεια Λιστων να σουβλιζεις παρεα με την scarlet!!!!!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα.... κοντεύω να πέσω κάτω από την καρέκλα από τα γέλια!!!! χαχαχαχαχα... :P :laugh: :P :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Δήμητρααααα, που'σαι;;; Πρέπει από τώρα να οργανώσουμε το που θα γίνει η συνάντηση με την Σκάρλετ... να κλείσουμε το ΟΑΚΑ, να βρούμε catering, security, χορηγούς..ψυχολόγους, ψυχιάτρους, υπογλώσσια... Μέχρι τον Ιούλιο, προλαβαίνουμε δεν προλαβαίνουμε!! χαχαχαχαχα... :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που να το φανταστω οταν πρωτομπηκα τυχαια στο σαιτ απλα απο περιεργεια και ενδιαφερον για καποια θεματα οτι θα εβρισκα αυτη την παρεα,φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

clay μου κανεις δεν το φανταζοταν απλα συνεβει, εξαλου δεν λενε οτι τα καλυτερα πραγματα σου ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις; :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο!!!!!Φτου σας!!!!κουκλαρες ειστε!!!!!Κρειζυ ολο και ομορφοτερη σε καθε συναντιση,ειδες τι κανει η χαρα..;) Δημητρουλα ηθελα κοντινη φωτο απο σενα να φαινεται το σκουλαρικι:P Μαριαντα ...τι να πω ...δεν εχω λογια!!!!και το μωβ ειναι το χρωμα σου,σου παει απιστευτα!!!!!Φανη μου εισαι γλυκυτατο κοριτσι,λαμπεις απο νιατα!!!!και αφησα τη Γλυκα για το τελος............

Γλυκααααααααααααααααα....εισαι θεαααααα!!!!Ασε το Σκαρλετονι να λεει...χιχιχι,το μπουφανακι ειναι οτι πρεπει για την ηλικια σου,στα 25 εισαι απ οτι θυμαμαι ε?......:woohoo: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκααααααααααααααααα....εισαι θεαααααα!!!!Ασε το Σκαρλετονι να λεει...χιχιχι,το μπουφανακι ειναι οτι πρεπει για την ηλικια σου,στα 25 εισαι απ οτι θυμαμαι ε?......:woohoo: :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasoudi έγραψε:

καλε τι κοριτσια ειστε εσεις,που σας χανουν που σας βρισκουν ολο στους καφεδες ειστε:laugh: :laugh: :laugh: μπραβο καλα κανετε!!!!ειστε ολες κουκλιτσες τι να πω:woohoo: :woohoo:

Γλυκα τι θα γινει με την περιπτωση σου σε βλεπω πρωτομαγια στην πλατεια Λιστων να σουβλιζεις παρεα με την scarlet!!!!!!!:P :P :P

Καλοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αντε, ειστε για μια πρωτομαγια αλα κερκυρεικα?????;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σκαρλετ

τι θα γινει με την περιπτωση σου?:P

Καθε φορά αφιερωνεις καλυτερα απο την προηγούμενη!!!Πάντως δεν μπορεις να πεις, αποτελώ τρομερή πηγη εμπνευσης σου, ετσι???:lol:

Ολα τα πιανεις, άτιμο θηλυκο!:blink:

Πάντως όταν χαμογελούσα, όντως... εσένα είχα στο μυαλό μου!!!:silly: :woohoo:

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ;)

Πολλα φιλια και που θα παει ... δε θα συναντηθουμε και οι δυο μας?

Θα καει το πελεκουδι!:woohoo:

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...