Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 21-4-09


Crazy

Recommended Posts

Κοριτσάρες μου γεια σας! Χριστός ανέστη! :)

Χρόνια πολλά και καλά, με υγεία κι ό,τι ποθείτε.. ;):)

Αυτές τις μέρες στην Αθήνα βρίσκεται η φίλη μας η Γλύκα!

Γι'αυτό και συγκαλώ έκτακτη γενική συνέλευση!! :woohoo: χαχαχαχα

Έκτακτη συνάντηση λοιπόν, για καφέ (ή σόδα.. μετά από τα φαγοπότια! :P ). Την Τρίτη, 21 Απριλίου και ώρα 6.30 μ.μ. στην πλατεία Συντάγματος, στο συντριβάνι. Κι από κει πάμε προς κάποια κοντινή καφετέρια είτε προς Μητροπόλεως, είτε προς Ζάππειο, θα δούμε. Προτάσεις ευπρόσδεκτες! :P;) :laugh:

Δηλώστε συμμετοχή! :P:lol:

Όσες κοπέλες δεν έχουν ξαναέρθει και θέλουν να έρθουν, αλλά δεν έχουν τηλέφωνο επικοινωνίας, ας μου στείλουν π.μ.

Φιλάκια πολλά και σας περιμένουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστός Ανέστη Ρούλα μου...

Μόλις είδα το ποστ σκέφτηκα "Αν είναι δυνατόν...Αυτές δεν κρατιούνται" :blink:

Μπράβο σας κορίτσια!Πολύ σας χαίρομαι!!!

Αντε Γλυκούλα μόλις επιστρέψεις κανονίζουμε συνάντηση και στη Θεσσαλονίκη...

Καλά να περάσετεεεεεεεεεε!!!

Πολλά φιλιά!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιο πιθανο ειναι να ερθω, μια συμπεθερα την εχω να μην την δω απο κοντα χαχα, αλλα γλυκα ατυχησες θα εχω τρεξιμο και την δευτερα και την τριτη στη συναντηση θα ειμαι κομενη στη μουρη δεν θα με καμαρωσεις στα καλυτερα μου χαχαχα:P προλαβαινω να κανω μια μασκα; χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ειμαι σιγουρη ακομη απο χθες εχουμε πολυ γκρινια και κλαματα απαρηγορητα μαλλον ετοιμαζομαστε για δοντακια θα προσπαθησω παντως φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου!Μετα την σημερινη κραιπάλη βρηκα το κουραγιο να απαντήσω!:P :P :P Πρωτα ο Θεος θα ειμαι και εγω εκει!Σας φιλω!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ... η φίλη μας η Γλύκα (όνομα και πράγμα) είναι dual band! :laugh: Μέσα στις συναντήσεις της Θεσ/νίκης, μέσα στις συναντήσεις της Αθήνας... Κατά Κατερίνη πότε θα έρθεις Γλύκα μας? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποιος στη χαρη μου???:silly:

Το οτι θα συγκαλουσαμε και εκτακτη συναντηση για την αφεντια μου, ουτε που το φανταζομουν!!!:blush:

Ρουλιτσα δεν παιζεσαι!;)

Κοριτσια δεν κρατιεμαι να σας γνωρισω και να τα πουμε και απο κοντα.:cheer:

Εχω παρει δυο πρωτες δοσεις απο τις συναντησεις μας στη Θεσσαλονικη και επειδη καθε φορα ειμαι και πιο ενθουσιασμενη, τωρα ανπομονω τρελλά...:woohoo:

ΒΑσουλινι εννοειται οτι θα οργανωθουμε και για τριτο καφεδακι το συντομοτερο.;)

Συμπεθερα ξεκινα τα φιλετα και τα αγγουρακια στη μουρη!Προλαβαινεις σου λέω!!!!!!!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Καλέ... η φίλη μας η Γλύκα (όνομα και πράγμα) είναι dual band! :laugh: Μέσα στις συναντήσεις της Θεσ/νίκης, μέσα στις συναντήσεις της Αθήνας... Κατά Κατερίνη πότε θα έρθεις Γλύκα μας? :lol:

Καλέ τι είναι η Κατερίνη?Μια τζουρα δρόμος!!!B)

Μόλις επιστρεψω από Αθήνα οργανωνομαστε και για Κατερίνη.;)

Κανέναν δεν αφήνω παραπονεμένο!!!!!!!!:laugh:

Ρεπό πότε θα πάρω????????:woohoo:

Φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια Γλύκα την έχουμε και θα την αφήσουμε να μας φύγει έτσι;;; :P

Πάρε και το Μαγδουλίνι μαζί εεε;;;;;; ;):) :) :woohoo:

Κορίτσια, για σκεφτείτε που θα πάμε... προς Ερμού;; Ή να κινήσουμε κατά Ζάππειο μεριά;; Αίγλη; :unsure: Για ρίξτε καμιά ιδέα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα δεν παιζω!!!!!!!!

Διπλο ταμπλο η Γλυκα.........

guest star εγινες???????

Φυσικα αστειευομαι και ............ ζηλευω φρικτα!!!

Θελω και γωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!

Κοριτσακια οταν κατεβω και γω στα μερη σας ετσι θα γινει???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(

Και εγώ θέλωωωωωωωωωωω! Αλλά φεύγω αύριο για Νέα Στύρα να διευθετήσω και τα τελευταία με την δουλειά που δούλευα στο dvd club πριν σταματήσω!! Και έχω και κάποιες πελάτισσες για ανανέωση διαιτολογίου και ζύγισμα μετά τις κρεπάλες των εορτών!! Θα πέσουνε τσεκούρια!! :laugh:

Πλάκα κάνω! Εντάξει δεν είμαι τόσο αυστηρή!! Κρίμα βρε κορίτσια! Να δω πότε θα καταφέρω να έρθω! Θα την σπάσω την γκαντεμιά μου!! Που θα πάει;; Θα έρθω σε μια συνάντηση! Είναι μέχρι να γίνει η αρχή! Εύχομαι να περάσετε τέλεια και σας ζηλεύωωωωωωωω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα, δεν παιζόμαστε ε?

Υπάρχει μια περιπτωση νά ερθω κ εγώ ..εχω άυριο παιδίατρο κ αν με βάλει πρωί τότε θα έρθω..αν οχι :( , θα τηλεφωνηθούμε πάντως...

Αχ ποσο θέλω παλι να σας δώ....:ohmy: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα;)

ελα ρεεεεεεεε...:blink:

Καλα κι εγω ενθουσιαστηκα πο θα γνωρισω και τα εδω μαμμυλαντοκόριτσα:silly:

Αντε αντε να ερθει το αυριοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!:) :) B) B) :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πριν λιγο γυρισαμε... θα ηθελα κι'εγω να ερθω αλλα το βλεπω λιγο δυσκολο... εχω και πολλες δουλειες στο σπιτι... και δεν εχω και που να αφησω το μωρο... να το παρω μαζι δεν το συζηταω... αν παντως αλλαξει κατι εχω και τα τηλ. σας... καλα να περασετε σας ευχομαι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

witch έγραψε:

Κορίτσια θέλω κι εγώ να γνωριστούμε αλλά δεν ξέρω κάτι με σταματάει. Ίσως αν ξεπεράσω τις φοβίες μου να τα καταφέρω.

Φιλιά.

Τι φοβάσαι παιδάκι μου;;; :huh::ohmy::dry:

Δε δαγκώνουμε!!! :P :silly: :lol:

Να έρθεις οπωσδήποτε!! Σε περιμένουμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κοριτσάρες μου γεια σας! Χριστός ανέστη! :)

Χρόνια πολλά και καλά, με υγεία κι ό,τι ποθείτε.. ;):)

Αυτές τις μέρες στην Αθήνα βρίσκεται η φίλη μας η Γλύκα!

Γι'αυτό και συγκαλώ έκτακτη γενική συνέλευση!! :woohoo: χαχαχαχα

Έκτακτη συνάντηση λοιπόν, για καφέ (ή σόδα.. μετά από τα φαγοπότια! :P ). Την Τρίτη, 21 Απριλίου και ώρα 6.30 μ.μ. στην πλατεία Συντάγματος, στο συντριβάνι. Κι από κει πάμε προς κάποια κοντινή καφετέρια είτε προς Μητροπόλεως, είτε προς Ζάππειο, θα δούμε. Προτάσεις ευπρόσδεκτες! :P;) :laugh:

Δηλώστε συμμετοχή! :P:lol:

Όσες κοπέλες δεν έχουν ξαναέρθει και θέλουν να έρθουν, αλλά δεν έχουν τηλέφωνο επικοινωνίας, ας μου στείλουν π.μ.

Φιλάκια πολλά και σας περιμένουμε! :)

Υπενθύμιση! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου πηρα το μηνυμα σου αλλα δεν ειχα καρτα να σου στειλω απάντηση και τωρα μαζευτηκα σπιτι .Δυστυχως δε μπορω να ερθω αυριο εχω κανονισει δουλεια για αυριο το απογευμα .Γλυκα μου ηθελα πολυ να σεδω απο κοντα αλλα επιφυλλασομαι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βάνια μου! Δεν πειράζει κοριτσάκι μου, έτσι κι αλλιώς έγινε λίγο τελευταία στιγμή η όλη οργάνωση κι είναι λογικό να μην είναι εύκολο για όλες. Θα τα πούμε από κοντά στην επόμενη συνάντηση! Φιλάκια πολλά! Και στον συνονόματο εε;;; :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...