Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 21-4-09


Crazy

Recommended Posts

Μπραβο κοριτσια!!!!!Χαιρομαι που περασατε τοσο καλα!!!!:woohoo:

Ομως τη Γλυκα δεν τη βλεπω online,γιατι?μηπως ερχεται εδω,ταξιδευει?

αααα....ομως επρεπε να φερει το Μαγδουλινι...να το δειτε απο κοντα!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια με κάνατε και ζήλεψα σήμερα .... Δεν ήξερα ότι κανονίζετε συναντήσεις. Θέλω πολύ κι εγώ να έρθω σε κάποια. Ενημερώνετε πάντα εδώ φαντάζομαι. Βέβαια για μένα είναι εύκολο μόνο Κυριακές που έχω τη μητέρα μου να κρατήσει τα δίδυμα. Πάντως αλήθεια θέλω πολύ να έρθω να σας γνωρίσω από κοντά. Σας χαίρομαι όλες και επειδή είμαι και κλεισμένη αρκετά στο σπίτι με τα μωράκια, εσείς είστε η παρέα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο κοριτσια, πολυ ωραια... εμενα μου ειναι λιγο δυσκολο τις καθημερινες δυστυχως... βαλ'τε να δουμε φωτογραφιες... φιλακια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια χαιρομαι που περασατε οπως παντα πολύ ωραία...εγώ τελειωσα απο την γιατρό 7,15 οποτε δεν με επερνε..θα εφτανα κατα τις 9.. ο μικρός εκλαψε με το εμβόλιο κ ψιλοστεναχωρήθηκα αλλα όλα οκ τελικά...που θα παει..θα σας συνταντησω όλες μαζί καποια στιμή..

πολλά φιλιά κ όπως παντα περιμενουμε το υλικό της Δήμτηρας...φιλιά σε όλες..:woohoo: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου

για άλλη μία φορά εχω να πω ότι ήυαν υπέροχα!!!:cheer:

Γνωριστηκα επι τέλους και με τα κοριτσια της Αθήνας που τόσο καιρό μιλάμε.:)

Η Μαριάντα όντως μία γλύκα όπως την περίμενα...;)Καλά καταλαβα ότι είσαι πιο "σπίρτο" εσύ μικρή μου...Αντε δεν πειραζει θα μου χρωστας καλυτερη εμφάνιση next time.:laugh: Η εγκυμοσύνη έχει τα κουλά της ως γνωστόν!!!

Η Δημητρούλα...ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! Super τύπος, έξω καρδιά, δεν παιζεται το κορίτσι σας λεωωωωωωωω:silly: :silly: :silly:

Το πιπινάκι της παρεας, η Φανη, κοριτσάκι που έσταζε μέλι.Αν και μικρούλα ήταν εντυπωσιακά...πως να το πω...:huh: "το μυαλό μεσα στο κεφάλι της".Δεν το συνανταμε συχνά αυτο σε τοσο νεαρες ηλικιες...

Οσο για την Ρουλιτσα...:kiss: απλά υπέροχη!!!!

Εξωτερικά και εσωτερικά εννοώ.;)

Δεν είναι άλλωστε τυχαίο που είναι η ψυχή των συναντησεων.;)

Αθηναιες μου, είστε τυχερές που έχετε την crazy στα λημερια σας!:silly:

Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώ! Έφτασα όπως πάντα καθυστερημένα στο ραντεβού και είδα μέσα στον κόσμο τέσσερα μπουμπούκια να με περιμένουν. Απ την αγωνία μου να τις συναντήσω ξέχασα κινητό και κλειδιά στο σπίτι!:woohoo: Γνώρισα επιτέλους την Γλύκα μας η οποία είναι φοβερή κοπέλα! Γλύκα όνομα και πράγμα!:kiss: :kiss: :kiss: Επίσης σήμερα ήρθε στο παρεακι μας και ένα νέο πλάσμα η clay(Φανή) η οποία είναι αξιαγάπητη! Κορίτσια περάσαμε τέλεια!Πραγματικά κάθε φορά δεν σας χορταίνω! Βέβαια την νύφη την πλήρωσε η marianda διότι δεν την άφησα σε ησυχία με τα πειράγματα μου! Που να βρει κουράγιο να μιλήσει η κοπέλα!:P Φταίει και η σερβιτόρα με το νερό!:blink:

Τώρα η ώρα του παπαράτσι!Εννοείται ότι θα ξεκινήσω με την όμορφη Θεσσαλονικια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε όλες κουκλες...ποσο χαίρομαι που σας βλέπω μαζί...σκέφτομαι τι ωραίες φιλιες δημιουργησε το mammy...μπραβο κορίτσια...φιλιά πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσια... ειστε πανεμορφες... χαιρομαι που περασατε ομορφα... αυτο ελειπε κιολας εεε; ελπιζω την επομενη φορα να ερθω κι'εγω... φιλακια πολλα... :):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσαρες μου κριμα που δεν μπορεσα να ερθω δεν πειραζει ομως στην επομενη γλυκα φανουλα ειστε κουκλες φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσαρες μου κριμα που δεν μπορεσα να ερθω δεν πειραζει ομως στην επομενη γλυκα φανουλα ειστε κουκλες φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Γλύκα! Μέχρι την Αθήνα έφτασε η χάρη σου :P Τώρα να δεις που θα ξεσηκωθούν και οι Πατρινές και θα σε θέλουν κι'εκείνες... :laugh:

Κορίτσια είστε υπέροχες και μπράβο σας που οργανώσατε αυτή την συνάντηση: Είστε απλά τέλειες!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα, παπαράτσι της παρέας, άξιος ο μισθός σου!!! :woohoo: :P :laugh: Ωραίες οι φωτογραφίες!!! :)

Γλύκα έγραψε:

Οσο για την Ρουλιτσα...:kiss: απλά υπέροχη!!!!

Εξωτερικά και εσωτερικά εννοώ.;)

Δεν είναι άλλωστε τυχαίο που είναι η ψυχή των συναντησεων.;)

Αθηναιες μου, είστε τυχερές που έχετε την crazy στα λημερια σας!:silly:

Γλύκα μου, εγώ είμαι η τυχερή! :blush: Από τότε που μπήκα στο mammy νοιώθω σαν να 'μαι σε μια τεράστια αγκαλιά, σαν να μπήκα σε μια καινούρια οικογένεια! Η αγάπη και τα συναισθήματα που μοιραζόμαστε όλα τα κορίτσια του mammy είναι κάτι το μοναδικό! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Ρουλάκι!! Που θα πάει;; Θα γράψω και μια παρουσία!! Και ποιος με πιάνει μετά!!! Εύχομαι να περάσατε καλά! Δηλαδή είμαι σίγουρη ότι θα περάσατε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...