Μετάβαση σε περιεχόμενο

είναι άραγε δυνατο ?????


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ- ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ , ΤΗ ΚΑΘΕΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ!!!! ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ, ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΝΟΜΙΖΩ ,ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ (ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, Η ΤΟΝ ΠΑΡΑ ΑΛΛΟ, Η ΤΟΝ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΑΛΛΟΝ -ΧΙΧΙΧΙ) ΕΑΝ ΔΩ ΤΟ + ΣΕ ΕΣΑΣ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ - ΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ - ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ, ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ!!! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Η ΤΟΣΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ...Ε ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΠΟ....!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ, ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΚΕΡΑΚΙΑ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ,ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice μου κοπέλα μου είναι μεγάλη ιστορία το ένστικτο....εγώ μόνο το φεβρουάριο είχα 3 φορές ελεύερη επαφή με τον άντρα μου(αν και χρησιμοποιούσαμε και εμείς τη μέθοδο του τραβήγματος)....είχε τύχει άλλη μια φορά στην αρχή της σχέσης μας να γίνει μια φορά ελε'ύθερα αλλά ήξερα οτι δεν είμαι...αυτή τη φορά του το έλεγα από την αρχή οτι είμαι έγκυος....το ήξερα ήμουν σίγουρη!!!!!!!είχα πρησμένο στήθος αλλά όχι όπως στην περίοδο,τρελή όρεξη για φαγητό και πολύ συχνοουρία....γιάυτό έκανα και το test πριν την καθυστέρηση)για την ακρίβεια 2 μέρες πριν από τότε που ήταν να μου έρθει) και το αποτέλεσμα;;;;;ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!

κοριτσάκι μου μακάρι το ένστικτο σου να βγει αληθινό!!!!!και να έχεις ένα σποράκι στην κοιλίτσα!!!!!!

σου εύχομαι καλό Πάσχα κα καλή Ανάσταση!!!!!

φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥ ΜΟΥ Η ΛΑΧΤΑΡΑ ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΕ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ, ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΝ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΑ ΔΕ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΝΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Alice μου σου ευχομαι να επιβεβαιωθεις!!Κι εγω και στις τρεις μου εγκυμοσυνες (εκ των οποιων μονο στην πρωτη προσπαθουσαμε 6 μηνες ενω τις αλλες φορες ετυχε με τη μια!!)ηξερα οτι κατι ειχε συμβει!!Και το πρωτο συμπτωμα ηταν πονακια περιοδου και στις θηλες αλλα πανω απ ολα οτι κοντανασαινα οταν ανεβαινα σκαλες...λιγο αργοτερα υπνηλια τρελη!!Και τις τρεις φορες εκανα το τεστ μετα απο τις 10 μερες καθυστερησης και ημουν εντελως σιγουρη πριν το τεστ!!

Πολλα φιλια και καλο Πασχα ..!!Ποτε περιμενεις?Ενημερωσε μας για τα ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΕΜΒΡΥΟΥ? ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ (ΚΑΦΕ / ΚΟΚΚΙΝΟ ???) ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

Εμένα μου είχε τύχει να δω αίμα 1-2 ημέρες πριν την περίοδο και μάλιστα επειδή ηταν ενας μήνας τελείως ...κουλός... που μόνο έγκυος δεν περίμενα να είμαι... νόμιζα οτι αδιαθέτησα. Με έκπληξη όμως διαπίστωσα οτι δεν ξαναείδα τίποτα, ετσι άρχισα να υποψιάζομαι. Δεν είχα κανένα αλλο σύμπτωμα και να πω την αλήθεια το ενστικτό μου δεν μου έλεγε τίποτα. (Και 4 χρόνια που μου έλεγε τι κατάλαβα? Τσάμπα τα λεφτά στα τεστ του φαρμακείου...)

Και τελικά μετά απο 1 εβδομάδα καθυστέρησης αποφάσισα να κάνω 1 τεστακι ακόμα και ηταν ΘΕΤΙΚΟ.

Σου εύχομαι να μας πεις συντομα τα ευχάριστα νέα.

Ποτε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΙΣ....ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ... (ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

γενικα οι αντρες σας πως στέκονταν δίπλα σας όταν προσπαθούσατε???

ο δικος μου δυστυχώς σε αυτό το κομμάτι, ενώ με αγαπάει και θέλει και εκείνος να αποκτήσουμε μωράκι, δεν μου δείχνει και την υποστήριξη-κατανόηση που χρειάζομαι.Από τη μία βέβαια αυτό είναι καλό καθώς άγχος απο τη δικη του μερια δεν υπαρχει.Απο την αλλη ομως ,εγω νιώθω σα να προσπαθω μονη μου...

Το ίδιο ακριβώς αντιμετώπιζω κι εγώ... κάποια στιγμή όμως που με είχε πάρει από κάτω μου εξήγησε ότι και αυτός αγωνιά, αλλά εγώ το εκφράζω και για τους δυό μας.. και κατά συνέπεια ο ρόλος που απομένει γι' αυτόν είναι να προσπαθεί να μην το συζητά γιατί αλλιώς όλες μας οι στιγμές θα ήταν στοιχειωμένες από αυτήν την αγωνία!

Ίσως το ίδιο συμβαίνει και με σας...

Όσο για το προαίσθημά σου, μακάρι να βγει αληθινό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CONSTANTINAG DYSTYXOS AKOMH TETOIA SYZHTHSH MAZI TOY DEN EXO KANEI...THA EPREPE BEBEA GIA NA NIOSO OTI EIMASTE OMADA KAI SYNEPOS KAI PIO DYNATOI~~

SE EFXARISTO POLY GIA TIS EFXES SOU OMOS.EFXOMAI KAI EGO NA VGOUN ALITHINES!~ ESY PAIDAKI EXEIS????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 έγραψε:

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΙΣ....ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΟ ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ... (ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ....)

Κοριτσακι μου τι να γελάσω? Και εγώ τα ίδια έκανα για 4 χρόνια. Το κακό είναι οτι ενω ολοι ξερουμε οτι δεν πρέπει να το σκεφτόμαστε και να αγχωνόμαστε γιατι δεν κάνει καθόλου καλό, απο την άλλη δεν μπορείς να ξεγελασεις το μυαλο σου. Ισως για αυτό και εγω τα καταφερα εναν μηνα ο οποίος είχε τοοοοση ενταση απο επαγγελματικής πλευράς που μόνο το παιδι δεν σκεφτομουνα.

Προσπάθησε (ξερω, ξερω ειναι δυσκολο... αλλα προσπαθησε) να απασχολησεις το μυαλο σου με κατι αλλο μέχρι την αλλη εβδομάδα και την Πρωτομαγιά σου ευχομαι μαζι με τα λουλουδακια της φυσης να εχεις και εσυ το δικό σου λουλουδάκι φυτεμένο.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν έχω παιδάκι, προσπαθώ όμως εδώ και καιρό και τους τελευταίους μήνες προσπαθούσα υπολογίζοντας μέρες, πήρα και τεστ ωορρηξίας και διάφορα τέτοια... νομίζω το μόνο που κατάφερα ήταν να αγχωθώ περισσότερο σε βαθμό που έχασα μια περίοδο, για πρώτη φορά στη ζωή μου, γιατί μέχρι πρόσφατα είχα τόσο σταθερό κύκλο που ήξερα και την ώρα!!!

Στο άλλο θέμα, για το λίγο αιματάκι, μόλις έγραψα σε τι φάση είμαι τώρα. Αλλά από τον επόμενο κύκλο έχω υποσχεθεί στον ευατό μου ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

Ελπίζω να τηρήσω την υπόσχεση μου... και να μου βγει τελικά σε καλό!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΩ ΗΔΗ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ?????? ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΗΔΗ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ (ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ)ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ?

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ?????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είχες τις προηγούμενες φορές που περίμενες περίοδο αυτά τα συμπτώματα;

Αν όχι είναι πολύ πιθανόν εκτός το στήθος σου να αρχίζει να φουσκώνει και η κοιλίτσα σου!!!!!! Το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου γιατί ξέρω πόσο πολύ το θέλεις. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NOMIZΩ ΠΩΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ.ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΛΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ...ΟΠΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ (ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΟΔΟ)....

ΑΧ..ΠΑΛΙ ΞΕΓΕΛΑΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα alice εγω τους προηγούμενους μήνες πριν μείνω εγκυος ένιωθα ότι είχα αρκετά συμπτώματα ,τον μήνα που πραγματικά έμεινα είχα μονο πρησμένο στήθος χωρις να πονάει και 4 μέρες πριν αδιαθετήσω μια περίεργη όρεξη για φαγητό που με έβαλε σε υποψίες.Την ημέρα που περίμενα να αδιαθετήσω θυμαμαι ότι πονούσα και είχα αγχωθει λιγάκι γιατί είχα κάνει ήδη χοριακή και ήξερα οτι ήμουν εγκυος οπότε δεν καταλάβαινα γιατί πονούσα .Βέβαια κάθε κοπέλα νιώθει διαφορετικά πράγματα ...Σου εύχομαι αυτόν τον μήνα να είσαι όντως εγκυος.Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...