Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΒΕΡ Νο2!!!!!!!


lovie

Recommended Posts

Θουλη μου την αλλη φορα θα ερθεις,θα φερεις και το μωρο,αμα τα φερουν η Νατασσα,η Γιωτα,η Veni,θα βγαλω φωτο με 4 μωρα αγκαλιτσα!!!:woohoo: ποιος τη χαρη μου!!!!!!!!!!!!!!!Η ελλαδα δεν ξερω γιατι δεν ηρθε και ουτε επικοινωνησε μαζι μου,ισως εχασε το τηλ μου...τι να πω,δεν ξερω,παντως ηταν σιγουρη πως θα ερχοταν,ας μενει εξω απο Σερρες,ελεγε πως θαρθει,θα μας πει οταν μπει.....

Λενα αν γινεται σβηστο το ποστ αυτο γιατι εγραψα στο αλλο,το ανοιξα χωρις να εχω δει το αλλο...απο κεκτημενη ταχυτητα:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μελίνα το έκανα συγχώνευση με το post που άνοιξε η Νατάσα. Μην μπερδευτήτε κορίτσια...και τις φωτογραφίες καλύτερα να τις ανεβάσετε εδώ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου ευχαριστω πολυ!;):kiss::kiss: Αννιω μου ξεκουρασου αγαπη μου ,τα πηρα τα μην σου μην ανησυχεις,θαρθειτε στην επομενη ,πολλα φιλακια να δωσεις στη μπουμπουκα!

Μαμαμαριλενας το ιδιο κι εσυ,σε επιθυμησα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω σας πεθυμησα αλλα τι να κανω που μου ήρθαν ξαφνικα?!!!!!στην επομενη θα ρθω ο κοσμος να χαλασει!!!!δεν το ξαναχανω με τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAAAA!!!!!Μου πηρανε τα μωρακια!!!!!Τα ειδα και τα θελω παλι αγκαλια!!

Τα γλυκουτσικα μου μωρουδακια!!!!!τα στελνω φιλαααααακιααααα απο μακρια που επιτρεπεται!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Αναστασουδι μου πολυ ωραιες οι φωτο,τις εβαλες σημερα τελικα...ευχαριστουμε!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσια περασατε πολυ ωραια, καλα τα μωρακια απαιχτα τι κουκλια καλε; υβοννη σου πανε πολυ τα μωρα μηπως να το σκεφτεις για κανενα μωρακι; φιλια πολλα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφφφ κουραστηκα:laugh: :laugh: κοριτσια ειστε ολες υπεροχες,τα μωρα σας απιστευτα να τα χαιρεστε και να τα καμαρωνετε να ειστε παντα γερες και επιτελουςςςςςςςςςςςςςς αντε να παιρνουμε κι εμεις οι ατεκνες σειρα!!!!!:silly: :lol::cheer: :laugh: :P :woohoo:αααααααααα επισης αυτες που εχετε δει τον γιο της υβοννης μονο σε φωτο ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ!!!!!!:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...