Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΒΕΡ Νο2!!!!!!!


lovie

Recommended Posts

Κοριτσια μου ανοιγω νεο ποστ εδω για να βαλουμε τις φωτο μας...

Επειδη δεν ειμαι καλη στις περιγραφες θα περιμενετε το Μελινακι μας να κανει πληρη αναφορα!!!!!

Αναστασιαααααααααααα τις φωτο γρηγορα!!!!!

Περασα τελεια!!!

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιτελους μία βρηκε το δρομο και γυρισε!! καλα δεν σκεφτεστε οτι ειμαστε εγκυες και ανησυχουμε? που ειστε τοσες ωρες? αντεεε περιμενουμε να δουμε κ να ακουσουμε!!!!!!!!!!!!!! θελω μυρωδια γευση κ εικονα απο πατριδα!!Αντε να γεμισει ομορφια ο υπολογιστης!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια περάσαμε φανταστικά!!!

:woohoo: :woohoo:

Φωτό έβγαλε μόνο η Anastasoudi οπότε περιμένουμε απο αυτήν!!!;)

είναι καταπληκτικά όλα τα κορίτσια, καθεμιά με τη χάρη της!!!

Αντε και στην 3η κορίτσια!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου συγνωμη που θα σας τις καθυστερησω αλλα θα περιμενω τον αντρουλη μου μετα τις δωδεκα να τις ανεβασει καθοτι εγω πολυ ντουγανι σ'αυτα:laugh:laugh: :laugh: βλεπετε το ξανθο δεν εχει αφησει τιποτα ορθιο:lol: :lol: :lol: παντως ηταν μια πολυ ωραια κυριακη αλλιωτικη απο τις αλλες:P :P λοιπον λιιιιγη υπομονη και ερχονται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom εγραψε:

επιτελους μία βρηκε το δρομο και γυρισε!!

:laugh: :laugh: :laugh: Πες τα καλη μου!!! Που εχουμε ξεροσταλιασει!!

Που ειναι η "καφετζου"...η Υβοννη???? Πηγε στο μαγαζακι της και εδω....τιποτα??? Αχ!!! το..."κεφαλαιο"...!!!:P :laugh: :laugh:

Αντε περιμενουμε...

Υ.Γ: Νατασουλι...ειχες και τη μπεμπουλα μαζι????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

επιτελους μία βρηκε το δρομο και γυρισε!! καλα δεν σκεφτεστε οτι ειμαστε εγκυες και ανησυχουμε? που ειστε τοσες ωρες? αντεεε περιμενουμε να δουμε κ να ακουσουμε!!!!!!!!!!!!!! θελω μυρωδια γευση κ εικονα απο πατριδα!!Αντε να γεμισει ομορφια ο υπολογιστης!!!:)

Καλά μ εστειλες τελείως!Γέλαγα μόνη μου σαν τη χαζή!Πολύ πετυχημένο!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Γυρισα απο τη 2η συναντηση μας!!!!Ημασταν οι lovie με την κουκλιτσα της, Γλυκα με το Μαγδουλινι την κορακλα της ,Anastasoydi,Vasomits,Mariax,Sia,Veni με τον κουκλο μπεμπη της και με την κουμπαρα της[νονα του μπεμπη] και εγω.Πιστευω να μην ξεχασα καποια,γιατι το μυαλο μου μου το πηραν [εκτος απο την κορουλα της Γλυκας που ειναι αδυναμια μου μεγαλη],τα 2 ΜΩΡΑ!!!!Σκετες γλυκες κοριτσια!!!!!

θα ξεκινησω απο την κοπελια της LOVIE!!!!!Mια μπουμπουδενια.....αλλο πραμα!!!!!!Φορουσε και ροζ κορδελα στα μαλλακια της!!!!κουκλα!!!!ειχε να μοιασει αλλωστε!!!!;) την συνοδευε ο γυιος της veni !κοριτσια ο μπεμπης της `veni εχει πααααρα πολλα μαλλια,ειναι μακρυμαλλης!:woohoo:

κι αυτος ενα πολυ ομορφο μωρο με κατι ματαρες ομορφες σαν της μαμας του!!!καθοταν σαν σωστος αντρας σε αρκετες γυναικειες αγκαλιες:P

τα μωρακια ηταν παρα πολυ ησυχα και αφησαν τις μαμαδες τους να πιουν το καφεδακι τους μια χαρα!!!!

Η μικρη της Γλυκας που την εχετε δει τι ομορφη ειναι κοιτουσε τα νινακια και τα χαιδευε!!!!!Οπως θα δειτε στις φωτο εγω η τυχερη τα πηρα στην αγκαλια μου και τα δυο μωρα!!!!Δεν φανταζεστε τι χαρα και τι τρυφεροτητα γεμισα!!!!απιστευτα συναισθηματα...!Να ειναι καλα τα μωρακια,ολα τα μωρα,ολα τα παιδακια,να τα χαιρονται οι κουκλαρες μαμαδες τους και να τα χαιρομαστε και μεις μαζι!

Η Σια μας ειναι εγκυος και κουκλα εγκυος!!!!!Το Αναστασουδι ψηλη ξανθια με πρασινα ματια,η Vasomits μαυρα μαλλια γλυκυτατο προσωπο,η veni κουκλα ....τι να πω,λεω μονο για οσες γνωρισα σημερα!!!!!!!

ειμαι παρα πολυ χαρουμενη και εντυπωσιασμενη απο τα κοριτσια και νοιωθω οτι ειναι φιλες μου ολες!!!!Μας ελλειψε η ΘΟΥΛΗ ,Η ΑΝΝΙΩ,Η ΓΙΩΤΑ,Η ΟΛΙΑ,ΑΑΑΑΑ.....ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ!!!!!Αυτη θα ακουσει τα εξ αμαξης....θα δει,γιατι μας την εκανε...!!!!:angry:επισης η Αναστασια ειχε πει δεν μπορουσε να ερθει και η Λενα η αντμιν μας[το μοντελο]!θα ερθουν ομως την αλλη φορα! θα πω κι αλλα σε λιγο:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Νατάσα μη μου πεις οτι είσασταν μέχρι τώρα στο cosmos...:silly: :silly: :huh: :woohoo: :woohoo:

χαχαχα εγω εφυγα κατα τις 9 αλλα κατι αλλες σουρτουκες βλεμε Υβοννη,anastasoudi και VASOMITS μεινανε παραπανω!!!!

scarletoni που λεει και η Ιφιγενεια ειχα οντως τη μπεμπα μαζι!!!!

Επισης εχω να πω οτι νομιζα οτι η μπεμπα μου εχει πολυ μαλλι.....

ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ....

Ο μπομπιρας της VENI ειναι για διαφημιση σαμπουαν!!!

Τρελλο μαλλι και τρελλη φατσα!!!

Κοριτσια χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα!!!!

Αντε και την αλλη φορα περισσοτερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια με τη μπουκια στο στομα γραφω,ανοιξα αλλο δεν το ειδα αυτο,:laugh: χαχαχαχαχαχα θα βαλουμε εδω τις φωτο και εκει τις περιγραφες ε?ακομα εχω την μυρωδια απ τα μωρακια επανω μου.τρελλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα....τωρα ειναι που εχω λυσσαξει περισσοτερο να δω φωτο....

Βαλτε τα λουλουδακια να μυρισουμε κι εμεις μωρουδιλα....

Μονο η Υβοννη θα εχει???:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,ΖΗΛΕΥΩ!!!!ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!!!!ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ 3η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα μου η κορη σου η πριγκηπισσα αυτη με τα γαλανα ματια μου εκλεψε την καρδια αλλα και της veni ο κουκλος με το μαλλι!!!!!:woohoo:

πιστευω να κοιμαται τωρα η μπεμπα σου να μην τη ξεσηκωσα που την κουνουσα στην αγκαλια μου!:P

Λενα μου στην αλλη κανονισε να ερθεις!!!και ολες οσες δεν μπορεσατε σημερα!!!!Κοριτσια ειναι πολυ ωραια αισθηση!!Εγω τουλαχιστον δεν ηθελα να αποχωριστω καμμια....!

Αναστασουδι μου αστον τον ανθρωπο να κοιμηθει που θαρθει κουρασμενος,αυριο οι φωτο,ασε ναχουν αγωνια.......:silly: :silly: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!Συγγνωμη κοριτσακια μου που δεν ενημερωσα αλλα ειχα απροσμενες επισκεψεις σπιτι και δυστηχως δεν τα καταφερα να ερθω!Ελπιζω στην επομενη να τα καταφερω!αντε ανεβαστε φωτο να σας καμαρωσω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!! Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ SIA24!!!!!:)

ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΓΕΛΙΟ!!!!!!!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!! ΓΕΛΙΟ ΟΧΙ ΑΣΤΕΙΑ!!!!!:)

ΚΑΛΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ LOVIE.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΗΣΥΧΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΜΩΡΕ....ΤΙ ΚΑΛΟ!!!! ΚΙΧ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ!!!

Η ΜΑΓΔΟΥΛΑ!!!(Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΓΛΥΚΑΣ) ΤΙ ΟΜΟΡΦΙΑ!!!!ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ..ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...ΜΆΡΕΣΕΙ..... ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΕΧΕΙ!!!!!!!(ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!)

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΕΛΕΙΑ!! ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΤΟΥ!!!!

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ(ΘΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ):) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα απο τη 2η συναντηση μας!!!!Ημασταν οι lovie με την κουκλιτσα της, Γλυκα με το Μαγδουλινι την κορακλα της ,Anastasoydi,Vasomits,Mariax,Sia,Veni με τον κουκλο μπεμπη της και με την κουμπαρα της[νονα του μπεμπη] και εγω.Πιστευω να μην ξεχασα καποια,γιατι το μυαλο μου μου το πηραν [εκτος απο την κορουλα της Γλυκας που ειναι αδυναμια μου μεγαλη],τα 2 ΜΩΡΑ!!!!Σκετες γλυκες κοριτσια!!!!!

θα ξεκινησω απο την κοπελια της LOVIE!!!!!Mια μπουμπουδενια.....αλλο πραμα!!!!!!Φορουσε και ροζ κορδελα στα μαλλακια της!!!!κουκλα!!!!ειχε να μοιασει αλλωστε!!!! την συνοδευε ο γυιος της veni !κοριτσια ο μπεμπης της `veni εχει πααααρα πολλα μαλλια,ειναι μακρυμαλλης!

κι αυτος ενα πολυ ομορφο μωρο με κατι ματαρες ομορφες σαν της μαμας του!!!καθοταν σαν σωστος αντρας σε αρκετες γυναικειες αγκαλιες

τα μωρακια ηταν παρα πολυ ησυχα και αφησαν τις μαμαδες τους να πιουν το καφεδακι τους μια χαρα!!!!

Η μικρη της Γλυκας που την εχετε δει τι ομορφη ειναι κοιτουσε τα νινακια και τα χαιδευε!!!!!Οπως θα δειτε στις φωτο εγω η τυχερη τα πηρα στην αγκαλια μου και τα δυο μωρα!!!!Δεν φανταζεστε τι χαρα και τι τρυφεροτητα γεμισα!!!!απιστευτα συναισθηματα...!Να ειναι καλα τα μωρακια,ολα τα μωρα,ολα τα παιδακια,να τα χαιρονται οι κουκλαρες μαμαδες τους και να τα χαιρομαστε και μεις μαζι!

Η Σια μας ειναι εγκυος και κουκλα εγκυος!!!!!Το Αναστασουδι ψηλη ξανθια με πρασινα ματια,η Vasomits μαυρα μαλλια γλυκυτατο προσωπο,η veni κουκλα ....τι να πω,λεω μονο για οσες γνωρισα σημερα!!!!!!!

ειμαι παρα πολυ χαρουμενη και εντυπωσιασμενη απο τα κοριτσια και νοιωθω οτι ειναι φιλες μου ολες!!!!Μας ελλειψε η ΘΟΥΛΗ ,Η ΑΝΝΙΩ,Η ΓΙΩΤΑ,Η ΟΛΙΑ,ΑΑΑΑΑ.....ΚΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ!!!!!Αυτη θα ακουσει τα εξ αμαξης....θα δει,γιατι μας την εκανε...!!!!επισης η Αναστασια ειχε πει δεν μπορουσε να ερθει και η Λενα η αντμιν μας[το μοντελο]!θα ερθουν ομως την αλλη φορα! θα πω κι αλλα σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαιρομαι που περασατε τοσο ωραια!!!! (ας μη δειξω οτι εχω γινει πρασινη απο ζηλεια....ας το παιξω υπερανω να μην καταλαβουν οτι τις....φθονω...:P :laugh: )

Οπως ελεγα....χαρηκα πολυ για σας...!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Λοιπον....για τις φωτο δε θα μπορεσω να κρατηθω...κουτουλαω!!!!

Θα μπω αυριο να σας...θαυμασω!!!;)

Φιλακιαααα:kiss: :kiss: :kiss:

Υ.Γ: Χωρις πλακα τωρα....χαρηκα πραγματικα για σας.... (να δεις που στο τελος δε θα με πιστευουν....Θα γινω ο "ψευτης βοσκος"..:P )

Καληνυχτα!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το μηνυματακι μου το εστειλα και η Αλεξανδρα σας εστειλε χαιρετισματα.Δυστυχως εχω προβλημα υπνου και δεν ξεκουραζομαι καθολου!

Ζηλευω πολυ αφου και παλι δεν τα καταφερα...

Αλλα περιμενω φωτο ανυπομονα...

Μαρθα θα παμε κοπελα μου στην επομενη ναι?

Μελινα, ελπιζω νε μη σε ζαλισα με τα μηνυματα στο κινητο.Ελπιζω να φτασανε...γιατι δεν ημουν σιγουρη για το νουμερο.Εχω να κοιμηθω μερες σωστα.

ΦΙΛΑΚΙΑ!! ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΦΩΤΟΟΟΟΟΟΟ!!! ΑΝΤΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletoni κατάλαβες τι γίνεται? Εμείς με την όρεξη θα μείνουμε.. :angry: Άντε καλά εσύ, εγώ είμαι 2 τσιγάρα δρόμος και δεν πήγα... Ήταν ο Νίνος εδώ.. ήρθε να δει γυναίκα και κόρη, φαντάζεσαι να του τη σκάγαμε? :dry:

Κορίτσια περιμένω διακαώς φωτογραφίες!

Τις Αθηναίες βαρεθήκαμε να τις βλέπουμε.. χαχαχα:P

Πλάκα κάνω εννοείται, από ζήλεια τα λέω!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...