Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

dallia έγραψε:

Κι άλλη μια με σηκωμένη μπλουζίτσα..:P28i__evdomada1.jpg

dallia μου τι ωραια κοιλιτσα που εχεις.....

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Κι άλλη μια με σηκωμένη μπλουζίτσα..:P28i__evdomada1.jpg

AAAAAA ELENAKI TI OMORFH H KOILITSA SOY,KATHARH XWRIS KAMMIA RAGADA!FTOU FTOU!:kiss:

Emena kale einai olo fleves,trixoules kai 5 ragades :lol:

Ase pou h trypa ston afalo apto skoularikh kondeuei na "kopei"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: Με κάνετε να κοκκινίζω!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λογάκια κοριτσάκια μου! Ελενάκι μου, μην στενοχωριέσαι! Λίγο έμεινε! Μετά όλα καλά θα είναι πάλι θα δεις! Και με το σκουλαρίκι... Εγώ έχω στην μύτη! Στον αφαλό δεν θα τόλμαγα ποτέ να κάνω γιατί έχω ένα θέμα με εκείνο το σημείο! Ανατριχιάζω, αλλά μου αρέσει πολύ να το χαζεύω στα άλλα κορίτσια!!

Αναστασία μου ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σου! Εύχομαι μόνο αυτό το πληντυριάκι να μην παραξεχειλώσει... χαχαχα!! :laugh: :laugh:

Ειρηνάκι σ'ευχαριστώ πολύ πολύ! Και εσύ να χαίρεσαι τον κούκλο σου!! Εύχομαι να σε δω στην επόμενη συνάντηση! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου τι κοιλιτσες ομορφες ειναι αυτες!!!!!!!Αχ ζηλεψα εγω ποτε θα φουσκωσω?????????

Αχρηστη τρισκαταρατη θα στη σκασω που θα μου πας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου-φτου-φτου κοιλιτσες καθαρες και ομορφες. :) :)

Η δικια μου ειναι λες και την δαγκωσαν σκυλοι!! χαχα! :laugh: :laugh:

Με το καλο σε ολες μας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΙΛΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΥΤΕ ΜΙΚΡΗ..ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ...ΟΝΤΩΣ ΣΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΝΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΓΟΦΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΙΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου!!! τωρα ειδα τη φωτο που εβαλες!!! αχ ειχανα τη δω μερες τη κοιλιτσα σου και ειχα παθει στερηση!!!!!!!!!!!!!! φτου φτου κοπελαρα μου μια ομορφια ειναι!!!! αχ αυτος ο γιος σου με εχει καψει!!!!!!!!! χιχιιχχιιχχιχιιχιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Κι άλλη μια με σηκωμένη μπλουζίτσα..:P28i__evdomada1.jpg

Dallia μου είναι τέλειο το κοιλούνι!!!Ολοστρόγγυλο και μεγάλο μεγάλο για 28 εβδομάδες! Άντε και με το μπεμπάκι αγκαλίτσα σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Ξαναβγαζω το θεμα στην επιφανεια!!!!!!!!

Και ξεκιναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

37βδομ + 1 μερ.

Μια μικρη χαρουμενη κοιλια.. γεματη ραγαδες.. φλεβες..σπασμενα αγγεια..

και ενα υπεροχο περιεχομενο....!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω μικρη μου μανουλιτσα..

εμενα η κοιλια μου εγινε.... ας μη την σχολιασω.. αν την δεις απο

κοντα θα τρομαξεις.. (μπουυυυυ) χαχαχα!!:laugh: :laugh: :laugh:

Αντε βαλτε κι αλλες!!!

Να καμαρωνουμε ...!!

Σε λιγο καιρο θα ειναι τα νινια μας εξω απ τις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axououou.... mwre ti foberes koilitsoules einai aftes kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?????? tha trelathwwwwww sas zhlew poluuuuu(me thn kalh ennoia ennoeite):D thn dikh mou na deite pou einai les k eimai 5 mhnwn egkuos mono pou d exei mpempekaki mesa alla oti saboura blepw mprosta mou thn katapinw xaxaxxaxaxa :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

29 Μαΐου 2009- 30 εβδομάδες και 1 μέρα!! Ευτυχώς ακόμα καθαρή από ραγάδες! Αλλά επιφυλασόμεθα.. Βέβαια το περιεχόμενο πρέπει να'ναι όλα τα λεφτά!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιο μπαλονακιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Και τι καθαροοοοοο!!!

dallia μου.. φτου φτου φτου!

Παρα πολυ ωραια κοιλιτσα..

Με το καλο το μπεμπακι σου..! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεε με εχετε κανει και φτυνω και σταυρωνω την οθονη,μη ματιαστουν οι κοιλιτσες!!!!!! :P αχ παναγιτσα μου τι θαυμα ζειτε ρε κοριτσια...μολις κοιταζω τις κοιλιτσες σας αυτο σκεφτομαι.... νταλακι μου ακομα με πιανουν τα ζουμια που ακουμπουσα την κοιλιτσα σου και κουνηθηκε ο παιδαρος.... με το καλο ο θεουλης να δινει φωτιση να πανε ολα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: Με κάνετε και ντρέπομαι... Να δούμε για πόσο θα μείνει καθαρή... Νταντούλα.. φαντάζομαι το μικρό laptop θα είσαι μ'ένα πανάκι και θα το σκουπίζεις από τα σάλια... :laugh: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia μου τι φοβερη κοιλιτσα ειναι αυτη αχουουουουοουουου θα τρελαθω φτου φτου φτου σκορδαλια ολοκληρη :P :laugh: παναγιτσα μου φιλακια στην υπεροχη κοιλιτσα σου :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :P :P χιχιχιιχ κ στο περιεχομενο :P :woohoo: :woohoo: αντε κ με εναν πονο:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 , σ'ευχαριστώ... πολύ για τα καλά σου λόγια!!

hope_89 μου, γλυκειά μου Νέλλυ με την όμορφη κορούλα... και εσένα σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!

Και Βούλα μου... καλά δεν το συζητώ!! Κάθε φορά μας αφήνεις.. εμένα τουλάχιστον άφωνη!! Φοβερό σώμα... φοβερή κοιλιά... φοβερή παρουσία γενικά!! Φτου φτου να μην σε ματιάσω κοριτσάρα μου!! Κούκλα είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

:blush: Με κάνετε και ντρέπομαι... Να δούμε για πόσο θα μείνει καθαρή... Νταντούλα.. φαντάζομαι το μικρό laptop θα είσαι μ'ένα πανάκι και θα το σκουπίζεις από τα σάλια... :laugh: :laugh: :laugh:

νταλακι μου μου τελειωσαν τα πανακια......με τι θα καθαριζω τωρα το λαπτοπακι που το ξανασαλιωσα???????:woohoo: :woohoo: :woohoo:

φτου φτου κοιλιτσα μου γλυκια!!!!! αχ ειχα να την δω τοσες ωρες και μου ελειψε!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

καλα πλακα μας κανει το βουλακι????? ποσες φορες μεσα σε μια μερα πρεπει να πω οτι ειναι γκομεναρα αυτη η κοπελα?????????? μελανουρακιιιιιιιιι!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...