Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

Κοριτσούδια μου καλησπέρα! Διανύοντας τις τελευταίες εβδομάδες της εγκυμοσύνης σκέφτηκα να αποθανατίσω τον Φοίβο να κάνει τα τελευταία του ακροβατικά πριν έρθει στον κόσμο. Εδώ φαίνεται το τεράστιο εξώγκομα στα δεξιά, που στην πραγματικότητα είναι ένα πατουσίνι που σπρώχνει :). Αν έχετε κι εσείς ανάλογες φωτογραφίες, θα ήταν ωραία να τις μαζέψουμε εδώ :laugh:

post-5260-13873934659236_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MamaToBe τι ωραια κοιλιαααααα!!!!Τι γλυκο να εχεις απαθανατισει το αγορακι σου σε ωρα....δρασης!!!!Με το καλο κουκλα μου!!! :) :)

Φωτο δικη μου δε βαζω γιατι δε θα δειτε κ τιποτα σημαντικο!Ειναι πολυ νωρις ακομα!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ τι ωραια...που ειναι...τι μου θυμισες τώρα...Ειδικα τα αγοράκια κάνουν τετοια κοιλιά....εγω βεβαια δεν μπορουσα αλλο κ πηγα να γεννήσω με προκληση απο το βαρος αλλά αν δεν σε ενοχλέι τοσο ειναι φοβερο συναισθημα...πω πω...τελεια φωτο...αντε με το καλό mama μου...με το καλό ο Φοιβάκος σου....θα βάλω ξανα κ εγώ μια δικιά μου μιας κ ειπαμε για μεγάλες κοιλιές....πολλά φιλιά ...ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου κοπελαρα μου ,με το καλο,με εναν πονο και γερο να ειναι!

θα στην κλεψω την φωτο και θα την βαλω φοντο στο κομπιουτερ!!!!!!!!!!

με εκανες και χαμογελασα......μου εδωσες ελπιδες τωρα...φανταστηκα και εμενα να κανω τετοια ομορφη κοιλιτσα και να κλωτσαει! λιωμα με εκανες...στα πατωματα τρεχουν τα σαλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεελα βρε αναστασιααα!!! και εσυ θα εχεις κοιλιτσαααα!!! βαλε και εσυυυ!!!!!! εεεεεεεεεεεεεελα!!!! Pleaseeeeeeeeee

θα ειναι και πιο μικρουλα εσενα...γουτσου γουτσου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

OXI-5af9e35dbaa95bfad6addf71745c14cf.JPG ΑΧ τι ωραια...που ειναι...τι μου θυμισες τώρα...Ειδικα τα αγοράκια κάνουν τετοια κοιλιά....εγω βεβαια δεν μπορουσα αλλο κ πηγα να γεννήσω με προκληση απο το βαρος αλλά αν δεν σε ενοχλέι τοσο ειναι φοβερο συναισθημα...πω πω...τελεια φωτο...αντε με το καλό mama μου...με το καλό ο Φοιβάκος σου....θα βάλω ξανα κ εγώ μια δικιά μου μιας κ ειπαμε για μεγάλες κοιλιές....πολλά φιλιά ...ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ...:)

Είναι όσο μεγάλη ήταν και η δική σου :) Φαντάζομαι και σένα σε κοιτούσαν όλοι στο δρόμο όσο πλησίαζε η ώρα.. Σε ποια εβδομάδα γέννησες! Να χαίρεσαι και τον κουκλάκο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι...ειχα γινει θεαμα γιατί όλο το υπολοιπο ήταν αδύντατο...χα χα...γέννησα 39+5 με προκληση...ενταξει, μια χαρα..3600 κ φυσιολογικά...

μην αγχωνεσαι για τιποτα...ολα μια ιδεα ειναι....μετα αρχίζουν τα ΩΡΑΙΑ...με το καλό....φιλιά πολλά....με συγκίνησες...:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

φτου φτου κοπελαρα μου ,με το καλο,με εναν πονο και γερο να ειναι!

θα στην κλεψω την φωτο και θα την βαλω φοντο στο κομπιουτερ!!!!!!!!!!

με εκανες και χαμογελασα......μου εδωσες ελπιδες τωρα...φανταστηκα και εμενα να κανω τετοια ομορφη κοιλιτσα και να κλωτσαει! λιωμα με εκανες...στα πατωματα τρεχουν τα σαλια!!!!!!

χαχαχα :) Να την κλέψεις γλυκιά μου! Εγώ από την πλευρά μου σου εύχομαι σύντομα να είναι και η δική σου η κοιλίτσα έτσι και μεγαλύτερη ακόμα :) Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυυ!!!!! ξερεις τι λενε ε??? οτι η ευχη της εγκυου πιανει!!!!! yesss!!!!!! αχ μακαρι να ζησω και εγω το θαυμα που ζεις εσυ και οοολες οι ομορφες εγκυουλες!!!! ποπο!!!!!! και μεγαλυτερη???????? αχ θα τρελαθωωω αν εχω τετοια κοιλιτσα θα κοιταζομαι ολη μερα στο καθρεφτη και θα καμαρωνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πολυ ωραιες οι κοιλιτσες σας... με το καλο οσες περιμενετε το μωρακι σας... σας βαζω μια κι'εγω 20 μερες πριν γεννησω...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασιααα!!! φτου φτου και εσυ μη σε ματιασω!!!!! ποπο μια κοιλαρααααα!!!!! βρε συ ειναι ο κοντορεβυθουλης εκει μεσα??????????

ποσο μηνων εισαι βρε φατσα??? παντως η κοιλιτσα ειναι και αυτη για φοντο!!!! ειναι γλυκουλαα!!!!! και εισαι και σωματαρα!!! εεε??? εεεε???? οχι παιζουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ftou sas kale akoma kai eggyoules eiste kouklares!:kiss:

Anastacia h dikh sou h koilitsa einai megalyterh apo oles alla de sto lew...mh stenaxwretheis?:laugh:

Gia peite mou pws mporw na valw kai gw mia photo?Prospathw alla leei oti einai megalh kai de ta paw kala me auta:unsure:

Tha vgalw mia shmerinh kai tha sas th valw to vradaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy ησουνα και εσυ σεξοβομβα με τη κοιλιτσα ε?????

να σου ζησει,κουκλακι ειναι! τωρα που βλεπω τη φωτο και εσενα και το μωρο, ενα εχω να ρωτησω??? ο μπαμπας κοιμοταν την ιερη εκεινη στιγμη?????? γιατι εσυ και το μωρο ειστε ιδιοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα... μικρουλαχριστος σ'ευχαριστω πολυ... τετοια λεγε να τα βλεπει και ο μπαμπας γιατι νομιζει οτι εγω κοιμομουν τον υπνο του δικαιου... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe.....

ΤΕΛΕΙΑ η ιδεα σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα απιστευτη η κοιλια σου!!! Οπως και της Ειρηνης και της Μαρινας...

Τεραστιες μου φαινονται!!:laugh: :laugh: :laugh:

Η κολλητη μου κοριτσια στο πρωτο δεν ειχε τετοια κοιλια.... (και ειχε και αγορι οπως ειπατε...)

Πολυ πλακα εχουν!!!

Ευχησου μου και μενα αν πιανουν οι ευχες των εγκυων οπως ειπε η "μικρουλα"...;)

Τελειο παντα που "επιασες" τετοια στιγμη....:woohoo:

Αναστασια....τι να πω??? Τελικα οντως η "φασολαδα" σου φαινεται...:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Θα μεγαλωσει και σενα.... και θα την κρατας και θα γεμιζει η αγκαλια σου...:laugh:

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ναι βρε κοριτσια!!!Με περνει μπρος απο το βαρος!!!!χαχαχαχα

Πριν λιγες μερες την τραβηξα,ειμαι στη μεση του 5ου!!!

Sweetmammy -Ειρηνη εισασταν κ εσεις πολυ ωραιες εγκυουλες-ετοιμογεννες!!!Φτου φτου!!!Sweetmammy μακαρι να μου κανουν κ μενα τα μπαλαρινακια μου μεχρι τοτε αν κ δεν το βλεπω!!!!Απο τωρα πρηστηκαν τα ποδαρακια κλαψ!!!!!

Ελενα κανε δεξι κλικ στη φωτο κ ανοιξε την μεσω ζωγραφικης.Μειωσε το μεγεθος κατα 50-60% καντην αντιγραφη στην επιφανεια για να μη χασεις την παλια και μετα καντην κοπυ οταν θα γραφεις το ποστ σου!

Scarletaki μου χαχαχαχαχα :laugh: :laugh: !!!!Καιρο εχω να σου μιλησω μου ελειψες!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην πρεπει να περιμενουμε απ την mamatobe ολα τα ..:) πρωτοτυπα μεχρι να γεννησει!Νομιζω οτι μαζι με το παιδι ..της κατεβαινουν κ ιδεες!!:) με το καλο γλυκια μου!!!

τελειες κοιλιτσες κ κοιλαρες!!!Εγω πριν γεννησω το γιο μου ειχα σαν την μπαλα της mamatobe ..

τωρα απλα θα πω οτι εχω μεγαλυτερη απο το..μπαλονακι :P της συμπεθερας!!παρολο που το ζουζουνι της ειναι λιγο πιο βαρυ απ το δικο μου!!!!

Αυτο που μεγαλωνει ..κ μαλιστα περισσοτερο απ την κοιλια μου...ειναι το στηθος μου....σε λιγο θα αρχισω να μουγκανιζω σαν αγελαδα... μουυυυυυ..Οποτε οταν κοιτανε την κοιλια μου κ μου λενε οτι δεν φουσκωσα..τους λεω...για κοιταξτε κ πιο πανω:laugh: :laugh: διδυμα βαρους 3 κιλων το καθενα!!!!!:laugh: :laugh:

μακαρι τουλαχιστον οταν θα ερθει η ωρα...να χουν κ περιεχομενο!!!!!!!!

κι αφου πιανουν οι ευχες εχετε απειρες δικες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

τελειες κοιλιτσες κ κοιλαρες!!!Εγω πριν γεννησω το γιο μου ειχα σαν την μπαλα της mamatobe ..

τωρα απλα θα πω οτι εχω μεγαλυτερη απο το..μπαλονακι :P της συμπεθερας!!παρολο που το ζουζουνι της ειναι λιγο πιο βαρυ απ το δικο μου!!!!

Αυτο που μεγαλωνει ..κ μαλιστα περισσοτερο απ την κοιλια μου...ειναι το στηθος μου....σε λιγο θα αρχισω να μουγκανιζω σαν αγελαδα... μουυυυυυ..Οποτε οταν κοιτανε την κοιλια μου κ μου λενε οτι δεν φουσκωσα..τους λεω...για κοιταξτε κ πιο πανω:laugh: :laugh: διδυμα βαρους 3 κιλων το καθενα!!!!!:laugh: :laugh:

μακαρι τουλαχιστον οταν θα ερθει η ωρα...να χουν κ περιεχομενο!!!!!!!!

κι αφου πιανουν οι ευχες εχετε απειρες δικες μου!!!

Χαχαχαχαχαχα συμπεθερα δηλαδη στο 1 μωρο αλλα 2 δωρο!!!!!! :woohoo: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy να τα πεις αυτα στο μπαμπα!!!! πες του να δει τη διαφημιση αποτα jumbo που λεει....τα ματακια τα πηραμε απο τη μαμα,τα χειλακια τα πηραμε απο τη μαμα,και ολα τα υπολοιπα τα πηραμε.........απο τα jumbo bebe!!!!!

αναστασια δεν εχω δει μεγαλυτερη κοιλια!!!!! χαχαχχααχ! φτου φτου μια γκυκα ειναι....ενας μικρος κοντορεβυθουλης ειναι μεσα και κολυμπαει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom εγραψε:

Οποτε οταν κοιτανε την κοιλια μου κ μου λενε οτι δεν φουσκωσα..τους λεω...για κοιταξτε κ πιο πανω :laugh: διδυμα βαρους 3 κιλων το καθενα!!!!! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φανταζομαι χαρες ο αντρας σου!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αναστασακι και μενα μου ελειψες... Παντως μην ανησυχεις...και μενα καπως ετσι ειναι η κοιλια μου.... και....χωρις περιεχομενο....:P

(ψεματα...περιεχομενο εχει...και μαλιστα...ποικιλια...:P ...μακαρονια με κιμα....σαλατουλα....σοκολατες....γαριδακια...:laugh: :laugh: )... μωρο δεν εχει....ακομα....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...