Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΑΔΥΚΑΡΔΙΕΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΤΟΥ Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΒΡΑΔΥΚΑΡΔΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ;;;:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι προσπαθώ να διώχνω τις κακές σκέψεις!!Και σε σένα καλή επιτυχία! Κοντεύεις! Με το καλό όλες μας...💗
    • Θα μιλήσω και με αυτήν αύριο το απόγευμα. Απλά ψάχνω απο πολλές πλευρές. Άρχισα να ψάχνω και για το Έλενα! Μέχρι τέλη Ιουνίου που θα κατέβω κανονικά Αθήνα, θα έχω βρει. Είμαι σίγουρη! Μπράβο κορίτσι μου! Εγώ αργώ ακόμα. 25+3 σήμερα. Ε ναι πια φαίνεται ότι είμαι έγκυος κι όχι ότι απλά έχω παχύνει...😂 Α εσύ είσαι πολύ καλά... Κάνεις διατροφή; Εγώ στις 23/4 ήμουν ήδη στα +6 κιλά. Τώρα φοβάμαι να ζυγιστώ να πω την αλήθεια μου μετά το φαί των γιορτών...😱
    • Γειά σας κορίτσια μου!! Ήμουν διακοπές και είχα μέρες να μπω!! Τώρα διαβάζω τα νέα σας! Έχω να πω ότι ήδη είμαι +7  κιλά αλλά επειδή ξεκίνησα από τα 41 δεν ανησυχώ!!! Έχει 2 βδομαδες που όταν είμαι  ξάπλα φαίνεται κανονικά ένα εξόγκωμα στην κοιλια μου που το βλέπουμε κανονικά να κουνιέται.  Μάλλον επειδή είμαι πολύ αδύνατη ή έχω κάνα τυραννόσαυρο 😝!! Ραντεβού εχω την Παρασκευή!
    • 🤗 Πολύ ωραία, κι έτσι θα συνεχίσετε!! 🧿🧿 Κι εμένα πλέον η κοιλίτσα είναι ξεπεταγμένη για τα καλά! Εγώ ρε κορίτσια μου λένε ότι αδυνάτισα κιόλας και ότι μόνο κοιλιά έχω 😀 ακόμη εκεί στα +4,5 κιλά είμαι περίπου.. εσείς έχετε πάρει παραπάνω; 
    • Κορίτσι μου, εννοείται ότι οι γιατροί οφείλουν να σου πουν οτιδήποτε βλέπουν για να είναι καλυμμένοι! Το σημαντικό είναι ότι αυτό που είδαν δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. Προσπάθησε να μην το Googlαρεις γιατί μπορεί τζάμπα να αγχωθεις. Εγώ πχ έχω διπλό ουρητήρα από αριστερά και το ανακάλυψα τυχαία σε αξονική (στο ίντερνετ έλεγε ότι κάνει ενοχλήσεις και συνήθως χρειάζεται εγχείρηση) κι ο γιατρός είπε ότι αφου δεν έχω ενόχληση όλα καλά. Εννοείται το άγχος θα υπάρχει! Είναι λογικό να αγχωνόμαστε για το αν είναι καλά τα μωράκια μας.  Εύχομαι όλα πολύ καλά!!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...