Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΕΣ


Recommended Posts

Εμενα ο γιατρος μου ειναι στο λυτω κ μου πε πως ειναι πολυ καλο κεντρο εξωσωματικης τωρα θα δουμε..Αυριο θα παω να κανω την εξεταση hunner test στον εμβιο του παρασχου,κοριτσια πηρα χτες 6.30 να κλεισεω ραντεβου κ μου πε η κοπελα θα σας καλεσει ο κ.Γατος περιμενα περιμενα κ μεπηρε 23.30 το βραδυ κ θα παω αυριο κ πηρα σημερα στο κεντρο να ρωτησω για να κανω νωριτερα το ραντεβου κ μιλησα με τον παρασχο καλα κ οι δυο πολλοι ζεστοι ανθρωποικ ευγενικοι πολυ..Τωρα θα σας πω τα νεοτερα αυριο..αλλα αυτο το κεντρο μου χει κανει κλικ απο την αρχη..ομως δεν θελω να αλλαξω κ τον γιατρο μου που ειμαι σιγουρη οτι θα με προσεξει...

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela αγάπη μου...

Πολλά τα κέντρα εξωσωματικής....

Ο κορυφαίος που ακούγεται είναι ο Πάντος Κων/νος στην Αθήνα κ΄ ο Μαστρομηνάς.Επίσης έχω ακούσει για το Μητέρα. Έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια.

Για Πάτρα είναι ο Περδικάρης Αναστάσιος είναι ο γιατρός που θα κάνω εξωσωματική εγώ σε λιγότερο από ένα μήνα....ο άνθρωπος είναι κορυφή.... Εγώ με αυτά έχω ασχοληθεί αλλά ο σκοπός είναι να βριες κάποιον που να είναι άνθρωπος όπως βρήκα εγώ και να μην είναι μόνο έμπορος...Να μπορείς να κουβεντιάσεις μαζί του.Ελπίζω να σε βοήθησα και όλα να σου πάνε καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Επαναφέρω το θέμα γιατί με ενδιαφέρει άμεσα. Κι εμένα ο γιατρός μου τον Πάντο μου πρότεινε (με αυτόν συνεργάζεται). Εδώ και δυο μέρες ξεκίνησα τις Arvekap. Με το κέντρο του Πάντου δεν έχω κλείσει ραντεβού ακόμα. Θα ήθελα να ακούσω γνώμες από όσες κοπέλες είχαν ανάλογη εμπειρία σε αυτόν ή σε άλλον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτάκι μου καλημέρα:)

Εγώ θα σου ξαναπροτείνω τον Πάντο έχω ρωτήσει πολλούς φίλους μου και μου είπαν ότι το μυστικό δεν είναι στους γιατρούς και εκεί βέβαια αλλά πιο πολύ στο πόσο είναι καλοί οι εμβρυολόγοι και οι εμβρυολόγοι του Πάντου είναι άπεχτοι. Εγώ κάνω εξωσωματική στον συνεταίρο του στην Πάτρα και οι επιτυχίες είναι 14/15 εξωσωματικές που κάνει τον μήνα έχω πάθει πλάκα με τα ποσοστά του. Τους έχω τσεκάρει πολλές φορές αν είναι άνθρωποι ή έμποροι αλλά είναι άνθρωποι.

Επίσης έχω ακούσει για το Μητέρα ότι είναι πολύ καλό αλλά να πας συστημένη αλλιώς την έβαψες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA μου σου έστειλα PM.

Είναι ένας φανταστικός γιατρός με ειδικότητα στην εξωσωματική και ξέρω ότι είναι αστέρι... Έχει βοηθήσει πολλές φίλες μου οι οποίες έχουν μωράκι αυτή την στιγμή...

Κορίτσια για τον Πάντο δεν έχω ακούσει πολύ καλά λόγια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΑΝΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.:) ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ.:unsure: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!:unsure: ΣΤΟΝ ΠΑΝΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ-ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.:) ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ.:) ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Επαναφέρω το θέμα γιατί με ενδιαφέρει άμεσα. Κι εμένα ο γιατρός μου τον Πάντο μου πρότεινε (με αυτόν συνεργάζεται). Εδώ και δυο μέρες ξεκίνησα τις Arvekap. Με το κέντρο του Πάντου δεν έχω κλείσει ραντεβού ακόμα. Θα ήθελα να ακούσω γνώμες από όσες κοπέλες είχαν ανάλογη εμπειρία σε αυτόν ή σε άλλον γιατρό.

Ως έμπειρη και άκρως ψαγμένη (δυστυχώς) στις εξωσωματικές σε τρία διαφορετικά κέντρα έχω να σου πώ ότι ο Πάντος έχει μακράν τις καλύτερες στατιστικές από όλους. Επίσης, είναι ένας σοβαρός και μετρημένος άνθρωπος ΄με μοναδικό ΄χαρισμα να σε κάνει να αισθάνεσαι μοναδική και ασφαλής. Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να πώ το ίδιο για το Μαστρομηνά. Κλείσε ένα αναγνωριστικό ραντεβού. Και ξεκίνα με χαμόγελο γλυκειά μου και πολλές αγάπες με τον άντρα σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα! Α, και ξέχασα να σου πώ ότι προχτές έμαθα ότι είμαι έγκυος..χάρη στο Πάντο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

marygeo έγραψε:

Ως έμπειρη και άκρως ψαγμένη (δυστυχώς) στις εξωσωματικές σε τρία διαφορετικά κέντρα έχω να σου πώ ότι ο Πάντος έχει μακράν τις καλύτερες στατιστικές από όλους. Επίσης, είναι ένας σοβαρός και μετρημένος άνθρωπος ΄με μοναδικό ΄χαρισμα να σε κάνει να αισθάνεσαι μοναδική και ασφαλής. Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να πώ το ίδιο για το Μαστρομηνά. Κλείσε ένα αναγνωριστικό ραντεβού. Και ξεκίνα με χαμόγελο γλυκειά μου και πολλές αγάπες με τον άντρα σου. Σου εύχομαι τα καλύτερα! Α, και ξέχασα να σου πώ ότι προχτές έμαθα ότι είμαι έγκυος..χάρη στο Πάντο![/quote:11g4l9xc]

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ANDRIANI ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!:):P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ 'Η ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!;):P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

Andriani μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! Έυχομαι όλα να πάνε καλά!

Κι εγώ στον Πάντο θα πάω, λόγω του ότι συνεργάζεται με το γυναικολόγο μου. Είναι η πρώτη μου προσπάθεια και ελπίζω η τελευταία! Μακάρι να είμαι κι εγώ τυχερή και ο Πάντος να μου φέρει γούρι!!!.... και 1,2,3....νινάκια :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia exo paei sto kentro pou einai opantos sto xalandri giati o giatros mou einai sunergatis tou o antropos kanei thaumata to isogio einai gemato foto moron pou ekane o pantos exo akousei oti einai namper 1 sths ejosomatikes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 1Η ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΤΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ. ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΕΣ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΤΟΥς ΓΙΝΕΤΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΜΕΝΟΜΕΝΑ ΑΠΡΟΣΩΠΟΙ (ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ!!!)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και απο μένα!

Εμένα ο γιατρός μου.. δεν είναι ο Πάντος. Ξεκίνησα με ένα καλό γυναικολόγο -ο μόνος που με πήρε στα σοβαρά και βρήκε ότι έχω ενδομητρίωση- , με χειρούργησε και τώρα είμαι οκ! Επειδή όμως έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα, πρέπει να κάνουμε εξωσωματική με μικρογονιμοποίηση.

Μια πολύ καλή μου φίλη έκανε εχτές την εμβρυομεταφορά (στον ίδιο). Δεν ξέρω αποτελέσματα ακόμα. Είναι καλό παιδί, νέος, συνεργάζεται με το ΛΗΤΩ και έχει πολύ κόσμο. Κάνει ο ίδιος τις εμβρυομεταφορές και έχεις να κάνεις με τον ίδιο, όχι με συνεργάτες του. Ο γυναικολόγος είναι θέμα "χημείας" και πολύ προσωπική υπόθεση.

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...