Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΠΟΛΗ ΜΟΥ!!!!!


Recommended Posts

Άν σου είπαν έτσι, τί στο καλό ... αρα θα είναι αυθεντικά! Τώρα για το μοντέλο που λέει και η Νατάσα δεν ξέρω. Άν είναι φετινό δηλαδή η περσυνό..:dry:

Εμένα περισσότερο με νοιάζει να σου πώ η αυθεντικότητα. Να είναι καλό το κρύσταλλο. Όλα τ' αλλα τα θεωρώ δεύτερα. Πάντως αν τα πας σε οφθαλμίατρο ενημέρωσε. Μ' ενδιαφέρει.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 130
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενα θα τα παω σε οφθαλμιατρο του ΙΚΑ ομως μην πληρωσω οτι γλυτωσα απ τα γυαλια στην επισκεψη στον οφθαλμιατρο ....:laugh: χαχαχαχαχαχαχ

ε τι λες ...δεν θα ξερει κι αυτος να μου πει?....B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελινα μου δε θελω να σε απογοητευσω αλλα μςλλον ο οφθαλμιατρος δεν ξερει...

Αν τα δω μπορω να σου πω εγω...χαχαχα

Βασικα αν μου γραψεις κωδικους θα σου το πω αμεσως....

Δε νομιζω παντως οτι ειναι μουφα...

Τι στο καλο ολοκληρη αποθηκη μαιμουδες πουλαει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσουλι μου εσυ θα μου ανοιξεις τα ματια μου....:laugh: χαχαχαχ θα σου στειλω φωτο και θα τα κοιταξεις πολυ καλα και τους κωδικους θα βαλω τον γυιο μου να τα γραψει ολα και θα στα στειλω και θα μου πεις οπωσδηποτε Νατασσα μου ενταξει?γιατι μου μπηκε τωρα στο μυαλο μου...:silly: :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα :laugh: θα τα παω και σε οφθαλμιατρο ομως για το τζαμι καλα λεει η Λενα γιατι εχω ευαισθησια στα ματια....ασε Βασουλα μου χαχαχχαχαχα... ματι δεν θα κλεισω :blink::P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μελίνα εγώ όταν του τα πήγα τα έβαλε σ' ενα μηχάνημα και τα κοίταξε. Δεν ξέρω τώρα τί ακριβώς ήταν αυτό και τί είδε πάντως μου είπε οτι ήταν καλά τα κρύσταλλα. Ευτυχώς! Εγώ λέω να τα δεί και η Νατάσα αλλά να τα πας και στον γιατρό. Άσχετα αν είναι του ΙΚΑ ή όχι κάτι θα ξέρει. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ απο την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!Σε οσες εμειναν στην ομορφη πολη μας ευχομαι να την απολαυσουν τωρα που εχει αδειασει και ειναι περισσοτερο υπεροχη απο ποτε!!!!!:woohoo:

Καλες βολτες λοιπον στην παραλια μας η οπου θελετε,εχει και ηλιο σημερα,οτι πρεπει ειναι μετα το πασχαλινο τραπεζι!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΣΥΧΗ Η ΠΟΛΗ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ??? ΑΛΛΑΖΕΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΓΕΝΙΚΩΣ ...:);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη εφαγα τσουρεκι απο κει που ειπες,στη βενιζελου εχει εστια,τελειο ειναι!!!:woohoo:

κοριτσια, χτες το απογευμα περασαμε με το αυτοκινητο απο την παραλια,ολα τα μαγαζια εκει κοντα στο barranza ηταν ....πιτα απο κοσμο,τελικα οσοι και να φυγουν δεν αδειαζει ποτε η παραλια μας:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη μου τα γυαλια ειναι αυθεντικα!!!!!:woohoo: Εδωσα τον κωδικο στη Νατασσα και το τσεκαρησε λεει και ειναι τελεια!!!!Η Νατασσα ξερει γιατι δουλευε σε οπτικα!

Ετσι μου ειπε η Νατασσα,οπως ειχαν πει και τα παιδια που εχουν το μαγαζι!!Ε τι βρε μαγαζι στο κεντρο...,εχει τετοιες τιμες επειδη δινουν σε μαγαζια αυτοι!Για τα κρυσταλλα ειπαν οτι εχουνε κι αυτα την εγγυηση της κατασκευαστριας εταιριας της καθε μαρκας!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ:kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοριτσια.να μαι κι εγω:) μαθαινω νεα αλλα που καιρος για γραψιμο.:P

λοιπον θα σας πω που πηγα το πασχα γιατι ειναι τελεια ειδικα για οσες εχουν παιδακια.το χωριο λεγεται λευκοχωρι ειναι 1/2 ωρα απο τη θεσνικη,πηγαινοντας για σερρες κι εχει 3 κτηματα με αλογα ,λιμνουλες,παιδικη χαρα και φυσικα φαγητο και καφε.ο μικρος τρελαθηκε ολη μερα κουνια και κουτρουβαλες στο χορταρι:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariah, εχω παει κι εγω εκει και ειναι τελεια ... Ειδικα την ωρα της δυσης ειναι μαγευτικά .

Συμφωνω κι επαυξανω κοριτσια για τα παιδια ειναι τελειος προορισμος και μονο 1/2 ωρα απο Θεσσαλονικη . Εμεις σκεφτομαστε να κανουμε γαμο και βαπτισια εκει ... Τι λες Mariah δεν θα είναι όμορφα ? ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες γειααα σας! Δεν εχω παει στο Λευκοχωρι ακουγεται ωραια!

Κατι αλλο θελω να ρωτησω.Γνωριζετε καποια καταστηματα με ρουχα εγκυμοσυνης στη Θεσσαλονικη?Εχω παει στα: Λητω-πανακριβα κ καπως γιαγιαδιστικα

Πρεναταλ- τα τζιν ηταν ψιλοχαλια,πηρα ομως ενα υφασματινο μαυρο μια χαρα.

Μothercare-καθολου καλη εφαρμογη-για τα παντελονια μιλαω.

Επισης μονο στο zara βρηκα τζιν με κανονικες ραφες(και οχι εκεινες τις αχαρες παιδικες),εχει το ειδικο υφασμα για να καλυπτει την κοιλια και εντελως χαμηλοκαβαλο για να μην πιεζει.

Που αλλου θα μπορουσα να βρω παντελονια,κολαν,φουστες εγκυμοσυνης στο κεντρο?Χωρις βεβαια να τα πληρωσω πανακριβα γιατι θεωρω πως δεν αξιζει...?

Μπλουζες και φορεματακια οσο να πεις η μοδα βοηθαει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου χρόνια πολλά και από εδώ!!!!!μαράκια μου έχω ποάει και εγώ εκεί και είναι φανταστικά!!!!στυγκεκριμένα εκεί παντρέψαμε και τους κουπάρους μας και τον Αύγουστο θα βαφτίσουμε και τη μικρή ζουζουνίτσα τους πάλι εκεί!!!!ήταν όντως καταπληκτικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για γαμους και βαφτισια ειναι τελεια...

το μυστηριο το κανουν και στην εκκλησια που εχει μεσα το κτημα?

αναστασια πανε παρε κανονικα ρουχα καλε .εγω ειχα βολευτει με φορεματακια,ειναι και στη μοδα τα ριχτα τωρα;)

παλια δουλευαμε εγκυμοσυνης στο μαγαζι μας ,εχει 2 χρονια που τα σταματησαμε δυστυχως.μη παρεις πολλα παντελονια γιατι τωρα που θ αρχισουν οι ζεστες δε θα τα ανεχεσαι με τιποτα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω!

Μαρια οκ με τα φορεματακια αλλα θελω κ κανα κολαν και παντελονι για κατω απο μπλουζες ή τουνικ..Κ επειδη εχω μια ελαφρια κλειστοφοβια νομιζω πως τα κανονικα με πιεζουν,οποτε θελω κανα δυο ακομα εγκυμοσυνης!

Savropinguinos εχει κ εγκυμοσυνης σε εκεινο το μαγαζι?Ωραια ευχαριστω!Θα ριξω μια ματια!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιααααααααα!!!!!!!!

Τι κανεις κοριτσακι???

Αρχισες τα ρουχα εγκυμοσυνης????

Καλη αρχη!!!

Πανε στο formes ειναι Μ. Ιωσηφ διαγωνια απεναντι απο τη louis vuitton.

Eχει τελεια ρουχα εγκυμοσυνης!

Επισης και τα benetton εχουν ρουχα εγκυμοσυνης!!!

Κανε καμια βολτα στο κεντρο να τα δεις!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Κοριτσαρες γειααα σας! Δεν εχω παει στο Λευκοχωρι ακουγεται ωραια!

Κατι αλλο θελω να ρωτησω.Γνωριζετε καποια καταστηματα με ρουχα εγκυμοσυνης στη Θεσσαλονικη?Εχω παει στα: Λητω-πανακριβα κ καπως γιαγιαδιστικα

Πρεναταλ- τα τζιν ηταν ψιλοχαλια,πηρα ομως ενα υφασματινο μαυρο μια χαρα.

Μothercare-καθολου καλη εφαρμογη-για τα παντελονια μιλαω.

Επισης μονο στο zara βρηκα τζιν με κανονικες ραφες(και οχι εκεινες τις αχαρες παιδικες),εχει το ειδικο υφασμα για να καλυπτει την κοιλια και εντελως χαμηλοκαβαλο για να μην πιεζει.

Που αλλου θα μπορουσα να βρω παντελονια,κολαν,φουστες εγκυμοσυνης στο κεντρο?Χωρις βεβαια να τα πληρωσω πανακριβα γιατι θεωρω πως δεν αξιζει...?

Μπλουζες και φορεματακια οσο να πεις η μοδα βοηθαει!

Αναστασια, στα στενακια της Αγ.Σοφίας πήγες ? Εχει κανα δυο καταστηματα με ρουχα εγκυμοσυνης . Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και πηρα κολαν και ενα φορεματακι. Ενταξει δεν ειναι και πολυ μοδατα αλλα καλύτερα απο τα Λητω ειναι ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to agoraki mou έγραψε:

Αναστασια, στα στενακια της Αγ.Σοφίας πήγες ? Εχει κανα δυο καταστηματα με ρουχα εγκυμοσυνης . Πηγα την προηγουμενη εβδομαδα και πηρα κολαν και ενα φορεματακι. Ενταξει δεν ειναι και πολυ μοδατα αλλα καλύτερα απο τα Λητω ειναι ...;)

Αααα!Καλα που μου το θυμισες!Εκει στην Αγ.θεοδωρας σωστα!Να'σαι καλα!

Καλα που σας ρωτησα βρε κοριτσια μου!!!Τοσες ιδεες ειχατε!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...