Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ...


Recommended Posts

ΠΑΝΕ ΒΡΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ(ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ)ΚΑΤΑΡΧΗΜ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΠΛΗΡΩΣ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ (ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ) ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ...ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΣΚΑΣ?ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημητρουλα μου,μην στεναχωριεσαι κ χανεις την τοσο θετικη ενεργεια που εδωσες σε ολες μας...Εχεις δικιο να στεναχωριεσαι βεβαια αλλα να σκεφτεσαι οτι ισως να ναι κ λαθος αν εως τωρα ειχες παντα σταθερο κυκλο κ ολα οκ ειναι μεγαλη πιθανοτητα να κανει λαθος το τεστ.

Και οσον αφορα τον πελαργο που θα παει αν οχι αυτην τη φορα θα ρθει την επομενη!!!

ΚΑΙ ΤΙ ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣΣΣΣΣΣΣ?????:angry: :angry: :angry:

Φιλια

Κατερινα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααχ μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου καρδούλα μου...:(

Πάνω απο όλα θετική σκέψη...Ως τώρα ανέβαινα πολύ με όσα έγραφες και σήμερα με προσγείωσες πολύ άσχημα :angry: .Γιατί παρακαλώ;;;;:angry:

Ολες μας θα γίνουμε μανούλες και θα κρατήσουμε στην αγκαλίτσα μας στρουμπουλά, αφράτα και γλυκά μωρουλιαααααααα!:woohoo: :silly: :woohoo: :woohoo:

Περιμένουμε σύντομα τα υπέροχα νέα..ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....

Φιλιά!!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με τις προλαλλήσασες κάνε χωριακή.

Σκέψου ότι ακόμα και η Σάρα έμεινε έγκυος, δεν θα μείνεις εσύ;

Και εξάλλου μην ξεχνάς ότι όταν θέλουμε κάτι όλο το σύμπαν συνομωτεί για να επιτευχθεί.

think positive και όλα θα πάνε καλά.:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias έγραψε:

Αυτός ο πελαργός δε θα έρθει ποτέ μου φαίνεται...

Χθες έκανα self clear και δε γινόταν να είναι πιο αρνητικό.Μίλησα πρίν με το γιατρό μου και μου είπε ότι είναι λίγο απίθανο να κάνει λάθος,αν και δε δικαιολογούνται εύκολα 11 μέρες καθυστέρηση.

Έχω ραντεβού μαζί του αύριο το βράδυ.

Ρε κορίτσια,είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι κάτι μου συμβαίνει,αλλά αυτό το ρημαδοτεστ με απογοήτευσε τελείως.

Συγνώμη για το ύφος τις γραφής μου,αλλά είμαι πολύ στεναχωρεμένη.Ήθελα κάπου να μιλήσω,αλλά όχι στον άντρα μου γιατί χθες το'παιξα ιστορία,ότι και καλά δε πειράζει που είναι αρνητικό το τεστ.Το'κανα απλά για να μη στεναχωριέται...

Αλλά εγώ δε μπορώ να μη στεναχωριέμαι ρε κορίτσια,ΔΕ ΜΠΟΡΩ...

Σας ευχαριστώ απλά που υπάρχετε...

Καλησπέρα...

δημητρα μου κανε μια χοριακη....και μενα το πρεντικτορ ηταν αρνητικο και ημουν εγκυος.....μην απογοητευεσαι τοσο ευκολα...σου ευχομαι να πανε ολα καλα...αλλα και να μην εισαι θα ερθει και αυτο καποια στιγμη....φιλακια πολλα και ειμαστε εδω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα μη στενοχωριέσαι! Έχω αναφέρει ξανά, περίπτωση μιας κοπέλας με μεγάλη κα8υστέρηση, να έχει κάνει δυο τεστ και να βγαίνουν αρνητικά! Πήγαινε στο γιατρό και βλέπουμε.

Και αν..λέω αν, δεν είσαι, 8α γίνει σύντομα. Αλλά δε νομίζω. Όλα 8α πάνε καλά.

Περίμένουμε νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό λέω Λένα μου, αλλά η φιλενάδα μας από δω μ'ένα τεστ όχι και πολύ αξιόπιστο στενοχωρέθηκε χωρίς να είμαστε σίγουρες για το αποτέλεσμα! Μια χοριακή ή η αυριανή επίσκεψη της στον γιατρό θα μας λύσει κάθε απορία πιστεύω!! Και εύχομαι ότι όλα θα πάνε καλά!! Και θα μας πει ευχάριστα νέα..

Αχ Παναγίτσα μου κάνε το θαυματάκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω και εγω με ολες τις κοπελες και θα σου πω να μη στεναχωριεσαι.Εχεις ολα αυτα τα συμπτωματα συν την καθυστερηση και να μην εισαι;Λιγο απιθανο μου φαινεται.:blink:Μη σκεφτεσαι αρνητικα ολα καλα θα σου πανε θα το δεις...Αντε βρε,περιμενουμε αυριο τα ευχαριστα!!!:laugh: Φιλακια πολλα!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα συμφωνω με ολα τα κοριτσια. 11 μερες ειναι μεγαλη καθυστερηση και σιγουρα κατι συμβαινει. σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγκυμοσυνη. και μην ξαναπεις "ποτε δεν θα γινω μανα" ειναι πολυ βαρυ βρε κουκλιτσα μου. αντε να πας με το καλο το βραδυ στο γιατρο σου και να μας ενημερωσεις. φιλια πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα τα τεστακια ειναι ατιμουλικα οπως τα παλιο συμπτωματακια!:)...οποτε μην βασιζεσαι σ αυτο!Να δεις που με τετοια καθυστερηση κατι καλο θα υπαρχει και θα θελει να σου κανει εκπληξουλα!!Πηγαινε στον γιατρο σου κανε και μια εξεταση που αυτη δεν κανει λαθος και τα ξαναλεμε!Μην μας στενοχωριεσαι χωρις λογο!!!Ειναι δυσκολο το ξερω κι εγω οταν εκανα και ηταν αρνητικο μου ηρθε το τελος!!Αλλα ομως δεν σημαινει κατι...ποτε δεν ξερεις!!Να εισαι καλα!!!Ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα!!!!Φιλακια κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA K APO EMENA

EGO PALI 8A SOU PO OTI I KOUNIADA MOU EKANE TREIAAAA TEST K EITANE OLA ARNITIKA K OMOS ITANE EGYOS ENTOMETAKSI K STO DEFTERO PAIDI TIS TO IDIO EPA8E EIXE OLA TA SIMPTOMATA K TA TEST FARMAKEIOU KLASIKA PAAALI ARNITIKA EEE K OMOS K EKEI ITANE EGYOS OPOTE PERIMENOUME TA EFXARISTA NEA MOLIS PAREIS STA XERIA SOU TIN XORIAKI TELIKA ADIKA PETAME TA LEFTA MAS STA TEST EINAIKALITERA NA PIGENOUME KATEF8EIAN GIA XORIAKI EFOSON EXOUME KAPOIES MERES KA8YSTERISH FILAKIA K PERIMENOUME NEA SOU KALI MOU.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό... μη μου απογοητεύεσαι, σε παρακαλώ! Εσύ εκπροσωπείς εδώ μέσα (από όσες μέρες είμαι μέλος κι από αυτά που βλέπω...) την αισιόδοξη πλευρά του πράγματος... είναι δυνατόν να μην σε έχει επισκεφθεί ο πελαργός???? Αποκλείεται... στο υπογράφω! Κάνε τη χοριακή καρδούλα μου! Σε παρακαλώ! Και το κεφάλι ψηλά κοριτσάρα μου! Αν είσαι έγκυος (που είμαι 1000% σίγουρη πως είσαι) μην έχεις, σε παρακαλώ, αρνητικά συναισθήματα! Δεν κάνει... για το μπεμπάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitroulla mou kalimera...

Vre agapi mou gia kane kai mia xoriaki...

Gia na sigoureuteis kalitera...

Ta test den einai panta 100%...

Ma ginetai toses meres kathusterisei???

Wmos eipes simera tha pas ston giatro...

Pigenne agapi mou ston giatro...

Kai emeis edw tha se perimenoume...

Min stenaxwriesai,,,

Den kanei kalo...

Elpizw na pane ola kala...

Sou euxwme ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ, ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ:)

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαναμούνια καλημέρα. Οταν μπήκα πρώτη φορά στο σαιτ διάβασα μερικά ποστ σου και είπα να μια γυναίκα με αισιοδοξία δύναμη και χιούμορ που μπορεί να το παλέψει και να βγεί σύντομα νικήτρια. Που πήγαν όλα αυτά; Τι θα πει ποτέ; Αυτή είναι μια λέξη που πρέπει να βγεί απο το λεξιλόγιο μας.Ηρέμησε και περίμενε να δεις τι θα γίνει.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τα υπέροχα μηνύματά σας και έχω να σας πω ένα ακόμη ευχαριστώ για το "χώσιμο" που μου κάνατε και ξύπνησα η έρμη wannabe μάνα.

Στις 20:00 έχω ραντεβού με το γιατρό,ο οποίος απορεί πως γίνεται να έχω τόση καθυστέρηση,το τεστ να είναι αρνητικό ΚΑΙ να ΜΗΝ υπάρχει περίπτωση πολυκυστικών.

Τελικά είμαι περίπτωση η ρουφιάνα...χεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά θα κάνω κωλοτούμπες από την Αργυρούπολη ως τον Κόκκινο Μύλο!Δε θα χρειαστεί αμάξι να με γυρίσει.

Θα επιστρέψω με τούμπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή για χοριακή ακόμα δεν πήγες;;;;; Θα μας τρελάνεις!!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Να μας πεις το βράδυ, θα περιμένουμε με αγωνία!!! Φιλάκια και θετική ενέργεια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελα μου γιατι δεν εκανες χοριακη......στο υπερυχο μπορει και να μη φαινεται τιποτα αν εισαι εγκυος!!!!ενω η χοριακη θα δειξει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xupnises koutsouna?

Antwe sto giatro kai molis gyriseis enimerose mas se parakalo.

Kai eipame kai na min eisai pou den nomizo DEN IRTHE TO TELOS TOU KOSMOU.

yparhei ena xtesinobradyno post ena melos petyhe ton pelargo sti thiva koita min pas kai ton xepoupouliaseis:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρώτησα το γιατρό για να κάνω χοριακή πρίν πάω και μου είπε να μη κάνω τίποτα άλλο παρά να πάω εκεί.

Υποθέτω κάτι θα ξέρει παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...