Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


Recommended Posts

Καλημέρα κ καλή εβδομαδα!! όσες απο εσας το γνωρίζετε προσπαθούμε για παιδάκι... αδιαθέτησα όμως χτες. αυτή τη φορά όμως έχω διαφορετικούς πόνους στη μέση.. κ στην κοιλιά κ πονάω πάρα πολυ. που σχεδόν ποτέ δν πονούσα έτσι. να σας πώ γιατι το λέω αυτό.. ο άντρας μου έχει μηχανή. εγώ κατά τη διάρκεια που προσπαθούσαμε για μωράκι εκανα βόλτες με τη μηχανη. έχω ακούσει ότι οταν προσπαθείς κ όταν είσαι εγκυος δεν κάνει να ανεβαινεις σε μηχανή... ισχύει.. ?? ξέρει καμια κοπελίτσα? εντωμεταξυ πρίν την περίοδο είχα για 4 περίπου μέρες κάτι καφέ υγρά... κ μετά ήρθε η περίοδος κ πιο νωρίς απο ότι την περίμενα ... λέτε να πήγε να γίνει η σύλληψη κ να μην έγινε λόγο που ανέβηκα στην μηχανή ?? κ ο οργανίσμος να απέβαλε το σποράκι ? υπαρχει περίπτωση? συγνώμη αν ρωτάω βλακειές συχγωρέστε με :blush::blink: μπόρει βέβαια να είναι κ η περίοδος μου πιο έντονη αυτη τη φορά. ευχαριστώ κ πάλι κ συγνώμη αν σας κούρασα!!:ohmy: λετε να εκανα βλακεία!!??? φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου κοριτσι.........οχι δεν εχει σχεση η μηχανη με εγκυμοσυνη και αποβολη.......αν ηταν ετσι σχεδον καμοια γυναικα δε θα εκανε παιδακι!!!!!μην αγχωνεσαι και σου ευχομαι γρηγορα με τα ευχαριστα!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΒΟΛΛΗ ΕΧΕΙΣ ΑΡΚΕΤΟ ΑΙΜΑ. ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ. ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΑΙΜΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΕΓΓΥΟΣ. ΤΟ ΟΤΙ ΑΝΑΙΒΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΝΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...