Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ανεμιστήρας για παιδικό δωμάτιο


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα! Έτσι όπως μπαίνει το καλοκαιράκι και με αφορμή μια πολύμηνη έρευνα για ανεμιστήρες που κάναμε με τον άντρα μου θέλοντας να αποφύγουμε το κλιματιστικό στο παιδικό δωμάτιο, σας στέλνω τον παιδικό ανεμιστήρα που βάλαμε στο δωμάτιο του Φοιβάκου. Είναι της εταιρίας Hunter και κανονικά έχει λευκά πτερύγια (λευκό από τη μια και καφέ του ξύλου από την άλλη), όμως σου δίνουν τη δυνατότητα να πάρεις και να βάλεις ένα σετ πτερύγια παιδικά (έχει και ροζουλί για κορίτσια, κι ένα σωρό σχέδια) και αργότερα αν τα βαρεθείς τα αλλάζεις. Όλα έχουν 2 όψεις. Ο συγκεκριμένος, από την άλλη πλευρά, είναι γαλάζιος με αστεράκια και φεγγαράκια. Φιλάκια πολλά και καλές αγορές!

post-5260-13873934657645_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια σας ο ανεμιστηρας και με το καλο ναρθει το νινακι σου να δροσιστει!!!!!Τον ανεμιστηρα θα τον βαζεις σε λειτουργια ωρες που δεν θα βρισκεται το μωρο μεσα στο δωματιο,να δροσιζει λιγο και θα τον κλεινεις,συμβουλεψου και τον παιδιατρο πανω σ αυτο.

Καλο τοκετο ναχεις αγαπη μου!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Και συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου οτι καλο ειναι ν'αποφευγεται το A/C...

Τι τυχερο μωρακι....αυτος ο Φοιβακος....;)

Μ'αρεσει παρα πολυ παντως!!! Τιμουλες δεν μας ειπες....

Ν'αρχισει να "οργιαζει" η φαντασια μου...??:blink::S:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ήταν ακριβός, αν σκεφτείς ότι δεν θα μείνει εκεί μόνο για όσο θα είναι μωρό (όπως θα ήταν ένα παιδικό φωτιστικό). 220 ο ανεμιστήρας και κοντά 80 ευρώ το σετ με τα συμπληρωματικά παιδικά πτερύγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια αγορά MaMaToBe, δεν το είχα σκεφτεί ποτέ!

Με γεια με γεια, και με το καλό να μπει ο Φοιβάκος στο δωματιάκι του και να απολαμβάνει τη δροσούλα του ανεμιστήρα του!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!

απο δευτερα τρεχω για ερευνα αγορας.

να σου πω την αληθεια ειχα ερχισει να προβληματιζομαι για το καλοκαιρι.δε θελω με τιποτα air condition στο παιδικο.μου εδωσες αψογη ιδεα:):side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe.... μια χαρα τη βρισκω την τιμουλα....

ΟΜΩΣ....για αλλη μια φορα θα γινω τσιπισσα :P

και θα πω....οτι κατι τετοιο μπορει κανεις να το φτιαξει καποιος με αυτοκολλητα γυρω γυρω απ τα πτερυγια....;) (σαν κι αυτα που επενδυεις π.χ τον πατο ενος συρταριου)

Τι να κανω? μ'αρεσει να τα φτιαχνω μονη μου...!!! Εεεε ειμαι και λιγο καρμιρω :blush: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχαριστουμε παντως για την ενημερωση...Ειναι ΤΕΛΕΙΑ ιδεα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argie μου εννοείται πως αν πιάνουν τα χεράκια σου μπορείς άνετα να το φτιάξεις με αυτοκόλλητα αντί να σκάσεις 80 ευρώ επιπλέον :P Αυτό είναι μια λύση για τύπους σαν κι εμένα, που δεν πιάνουν και τόσο πολύ τα χεράκια μου :laugh: Εδώ, θέλω να κάνω μια ταμπελίτσα για την πόρτα του Φοίβου που να λέει "Το δωμάτιο του Φοίβου" κι ακόμα δεν ξέρω πως να το φτιάξω. Δεν θέλω το έτοιμο του Cosy corner αλλά και στη χειροτεχνία δεν φημίζομαι. Any ideas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Αν μου πεις τι ειναι το...." Cosy corner"....θα σου πω...χαχαχαχα

Ενα online shop

http://www.cosycorner.gr/

με διάφορα όμορφα και πρακτικά πραγματάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...