Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γειά σας!!!


Recommended Posts

Μετά απο πολύ κόπο και 6 αποτυχημένες εξωσωματικές κατάφερα πρίν απο 2 χρόνια να κρατήσω αγκαλιά για πρώτη φορά τον γιό μου!

Σε λίγες μέρες θα ξεκινήσω ξάνα θεραπεία ελπίζωντας να καταφέρω να χαρίσω στο μωρό μου ένα αδερφάκι, και στον άντρα μου μια κορούλα για να τον αποτελειώσω.:laugh:

Ξέρω ακριβώς τι με περιμένει και είμαι πολύ αισιόδοξη,παρ'όλα αυτά γνωρίζω ότι οι επόμενοι δύο μήνες θα είναι ατελείωτοι.

Ελπίζω να βρώ εδώ κάτι που θα με χαλαρώνει όταν οι ορμόνες θα "χτυπούν κόκκινο" και δεν θα ξέρω τί να κάνω!:huh:

Σας ευχαριστώ που με "ακούσατε"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες μανουλα!

Να χαιρεσαι το αγορακι σου!!!

:P :P :P :P :P

Σου ευχομαι τα καλυτερα και να κρατησεις συντομα μια μπεμπουλα που τοσο επιθυμεις αγκαλια!!!!!!!

Να σαι καλα!

Καλο κουραγιο και καλη επιτυχια!!!

;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karamelenia καλησπέρα και καλώς ήρ8ες κι από εμένα.

να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να αποκτήσεις και το 2ο.

Όλα καλά να σου πάνε και να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την υπέροχη οικογένειά σου!!

Έυχομαι τα καλύτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩς ΗΡΘΕς ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑς!!!Να σου ζησει το παιδακι σου και γρηγορα να αποκτησεις και το δευτερο κοριτσι μου!!!!Στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου καραμελενια καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!Εδω θα αποκτησεις πολλες φιλες,συμπαρασταση σε οτι χρειαστεις και πολυ γελιο και χαρα....εδω ξεχναμε τα παντα και μοιραζομαστε οτι μας απασχολει!Μπραβο καλη μου ο Θεος δεν σε εγκατελειψε τοτε και πιστεψε με δεν θα το κανει ουτε και τωρα!!!Θα ρθει συντομα και το αδερφακι!!!Να χαιρεσαι το λουλουδακι σου να ναι παντα γερο κι ευτυχισμενο!!!!Με το καλο να εχετε καλη επιτυχια...σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου!!!Να ειστε καλα!!!Ειμαι η Κωνσταντινα και δεν εχω ακομα παιδακι....χαρηκα...φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karamelenia μου.... που εχεις και το ονομα της κορης μου (που θα κανω....:unsure: )

Καλωσηρθες στον μαγικο κοσμο του ΜΑΜΜΥ!!!:woohoo: :woohoo:

Να χαιρεσαι το αγορακι σου και συντομα ευχομαι να μας λες τα νεα για το πως μεγαλωνει η μπουμπου σου στην κοιλιτσα....;)

Αυτο που θα σε χαλαρωσει και θα σε ξεκουρασει....(εκτος απ ολα τα υπολοιπα θεματα και την καλη παρεα...) ειναι το...."καφενειο" του ΜΑΜΜΥ (βλ. "Σςςςςς λεμε τα δικα μας...") Η ιδιοκτητρια του ειναι η Υβοννη (και ειναι πολυ φιλοξενη....ειδικα αν τις δωσεις και μερικες ψηφους....:laugh: :laugh: )

Ευχομαι να σε δουμε εκει....και καθε μερα να μας λες τα νεα σου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Karamelenia mou kalispera agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Na sou zisei to agoraki sou...

Kai suntoma na tou xariseis ena adelfaki...

Sou euxwme ola ta kalitera agapi mou...

Kai oti thes edw tha eimaste...

Filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά karamelenia καλωσόρισες στην παρέα μας!

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περνάς όμορφα με την συντροφία μας εδώ μέσα κι εμείς με τη δική σου! :cheer:

Να χαίρεσαι τον γιόκα σου και μακάρι να του χαρίσεις σύντομα το αδερφάκι του!

Είμαι η Ιφιγένεια, σχεδόν 30, μαμά της Μαρίας, 7,5 μηνών και θέλουμε με τον Κωνσταντίνο μου κι εμείς πολύ σύντομα, μη σου πω σε 9 μήνες από τώρα να της χαρίσουμε το αδερφάκι της!

Θα τα λέμε..:)

Τα φιλιά μου..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα και καλως ήρθες!

Η συμπαράσταση και η άμεση ανταπόκριση σε ότι θελήσεις, είναι εδώ!!! Είμαι κι εγώ νέο μέλος, (και υποψήφια για εξωσωματική) κι έχω κατασυγκινηθεί απο την στάση όλων των κοριτσιών. Η καλύτερη παρέα!!! Παλιότερα ήμουνα σε άλλο φόρουμ και δεν ήταν και τόσο καλά τα πράγματα εκεί, είχα απογοητευτεί. Εδώ όμως είναι..παράδεισος!!!

Καλή επιτυχία σε ότι κάνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos eirthes karamelenia......

sou euxome glukia na eise kai sti zwi sou panta etsi toso esiodoksi bravo...

loipon kali epituxia kai apo mena kai opote varane kokkino oi ormones sou edw tha eimaste emeis vre.....xaxaxa.

filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για το καλοσόρισμα!

όσες έχετε ήδη παιδάκια να τα χαίρεστε και όσες είστε στην προσπάθεια...

αφήστε τον υπολογιστή και τρέξτε στο κρεβάτι:laugh:

Έλπίζω να περάσουμε καλά και να έχουμε πολλα πολλα γεννητούρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες καραμελένια

είσαι ένα πολύ καλό παράδειγμα πως όταν ο άνθρωπος θέλει κάτι το πετυχαίνει!!!!

ειμαι η Σοφία και ακόμα δεν έχω πετύχει αυτό που θέλω:blush: που θα μου πάει όμως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες! Εδώ θα βρεις μια παρέα που θα είναι κοντά σου και στις καλές και στις δύσκολες στιγμές. Εγώ σου εύχομαι να έχεις μόνο καλές.

Να χαίρεσαι το γιόκα σου και με το καλό το κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καραμελένια, καλώς ήρθες στην πιο όμορφη παρέα του mammyland! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να μπορέσεις να υλοποιήσεις τ'όνειρό σου! Να χαρίσεις σύντομα και στους 2 σου άντρες άλλο ένα μωράκι .. που θα σας γεμίσει ευτυχία!!

Να χαίρεσαι και το μωράκι σου! Να είναι πάντα υγκή και καλότυχο!!

Κι ότι χρειαστείς... Εδώ είμαστε!! To mammyland team.. για όλε τις καταστάσεις!!

Και πάλι καλή επιτυχία και πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 3 ΕΧΕΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. 2 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΓΩ. ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...