Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές και μετά..πάμε γερά!


Recommended Posts

Μετά άπό άλλη μία αποτυχημένη εξωσωματική μαζέψαμε με τον άντρα μου τα κομμάτια μας και: αγκαλιαστήκαμε, φιλιθήκαμε και..πάμε ξανά! Φεύγουμε για δέκα μέρες σε μία εβδομάδα τα δυό μας να ξεκουραστούμε και να ξαναβρεθούμε επιτέλους σαν ζευγάρι. Και φυσικά δεν το βάζω κάτω: τέλος Μαίου η επόμενη προσπάθεια (και πάντα έχω μία ελπίδα μέσα μου ότι μπορεί και να μην χρειαστεί..τί λέτε?).

Σας φιλώ όλες, σας εύχομαι καλό Πάσχα και σύντομα οι επιθυμίες της καθεμιάς να γίνουν πραγματικότητα. ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανη καλησπέρα!!!

Λυπάμαι για την προσπάθειά σας αλλά χαιρομαι τον τρόπο που το αντιμετωπίζετε!!

Να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται - να αγαπηθείτε πιο πολύ και να γυρίσετε ανανεωμένοι!!

καλη επιτυχία σε ό,τι και αν κάνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani αγαπη μου ναι πατε τις διακοπες σας να ηρεμησετε λιγακι κοριτσι μου, κ μακαρι να μη χρειαστει να ξαναπερασεις αυτη τη διαδικασια,την εχω περασει κ ξερω τι δυναμη χρειαζεται κ απο τους δυο,καλα να περασετε κ μακαρι γυριζοντας να εχεις να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα μου ειναι παααααρα πολυ καλη η ιδεα σας σας ευχομαι να περασετε υπεροχα κ να γυρισετε με ευχαριστα νεα αντε να περνουμε σειρα μια μια χαχαχα:P :laugh: φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani μου να περασετε υπεροχα!!!Να ξεκουραστειτε να χαλαρωσετε και αφου γεμισετε τις μπαταριες να ρθειτε με δυναμη και αυτη την φορα να τα καταφερετε!!!Στο ευχομαι ολοψυχα!!!Και επισης ευχομαι το καλυτερο....να ερθει απο εσας να μην χρειαστει εξωσωματικη!

Καλο Πασχα κοπελα μου!!!!Και σ ευχαριστουμε για τις ευχες!!!!!!!!!!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani mou geia sou agapi mou...

Kales diakopes,,,

kai na perasetai thaumasia...

Mpravw sas pantos pou skeftestai thetika...

Sas euxwme kali ksekourasei...

Kai me to pou tharthitai KALA APOTELESMATA...

Kalo pasxa agapi mou filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου μπραβο σας για τον τροπο που το αντιμετωπιζεται κ ηταν η καλυτερη αποφαση να φυγετε λιγες μερες να ανανεωθειτε θα σας κανει καλο!!Ευχομαι ολα να σου πανε καλα συντομα με ενα μωρακι ειτε φυσιλογικα ειτε με εξωσωματικη!!!

Να περασετε καλα!!

Φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...