Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Μπραβο κοριτσια ολες καλα αποτελεσματα ειχαμε απο την β επιπεδου πολυ χαιρομαι, αντε σιγα σιγα ερχεται και η σειρα μας να παμε προς μαιευτηριο μερια χαχα!!! φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Anastasia μου ΤΕΛΕΙΑ η περιγραφή σου και με εκανες να κλαιω πρωι πρωι στο γραφείο γιατι κάθε φορά που βλέπω αυτα τα χερακια και τα ποδαρακια να κουνιουνται λεω αυτή ειναι η ΖΩΗ!!!!. Περιμενω με αγωνια.....ευτυχως ήρθε ΣΚ και θα ξεχαστω ευκολα... στη δουλεια δεν περνανε οι ωρες!!!!

Dallia και Τομα σας εχω υποψηφια νύφη!!!! Περισσότερες λεπτομερειες για τη μπουμπου θα σας γράψω Τρίτη πρωι γιατί θα συναντηθούμε Δευτέρα απόγευμα. Το μόνο στοιχείο που μπορω να σας πω με σιγουρια ειναι οτι θα ειναι Ολυμπιακος γιατι ο τρελοπατέρας της ετοιμαζεται απο τωρα να αγοράσει στολή και διαρκειας στην κορακλα του και επίσης με ενημέρωσε οτι θα στειλει και φωτο της στην εφημεριδα "ΤΟ ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ" στην οποία κάθε μέρα στην πρωτη σελίδα βαζουν και ενα γαυρακι μωρο. τσ τσ τσ... καταλαβαινετε τι εχω να τραβήξω που εγω ονειρεύομαι το κοριτσακι μου με τα παπουτσακια του μπαλετου και εκεινος με τη στολη του Θρύλου στα γηπεδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πως να το ερμηνέυσω ...αλλά ...όλα τα κορίτσια τα Αυγουστιάτικα

τα πάμε περίφημα!!!

Μπράβο μας.............

Καταπληκτικά αποτελέσματα έχουμε όλες

και ........τα καλύτερα έρχονται!!!

Ξανά-ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύ χαίρομαι και μας εύχομαι μια απολαυστικότατη ((υπόλοιπη..)) κύηση!!!

υγ: κιλά στην 24 εβδομάδα 13(!)

και βάρος σποράκου στην 22 εβδ. 550(!).............

((χωρίς σχόλιο))

Φιλάκια κορίτσια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι! Χαίρομαι για όλες τις μέλλουσες μανούλες και με φτιάχνει πολύ το κέφι σας!

Μετά απ'τα λεγόμενά σας μου ήρθαν δυο κουβέντες του γιατρού στο μυαλό.

1η:"Είναι ψηλό το μωρό.Μάλλον θα μοιάξει τον μπαμπά." (!)

2η:"Να μην τρως γλυκά!Ούτε καν μέλι!" (Για να μην παραμεγαλώσει?)

Αν και μέχρι τώρα ζυγίζω με το ζόρι 3 κιλά παραπάνω. Ανυπομονώ πλέον και για την β επιπέδου, για να δούμε τελικά πόσο πιο μεγάλο είναι και...τί είναι επιτέλους. Όλο κάνει κάτι γιόγκες και δεν μας αφήνει να το δούμε!

Anastacia φοβερή περιγραφή, να χαίρεσαι την κοράκλα σου! Αν δε σας κουράζω, γράψτε πάλι πού πήγατε για τον υπέρηχο(Θεσσαλονίκη). Τhnx για το όνομα του γιατρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω περιγραφη αναστασια!!!! ανετα για συγγραφεας!! μη νομιζεις οτι τα διαβασα σημερα!!!Φυσικα κ μπηκα χθες..αλλα δεν απαντησα..γιατι μιλουσα με τον αντρουλη!κι αν τον αφηνα για να γραφω...θα εκανε παραπονακια:) τι ομορφα νεα!! τη κουκλα νυφη!!!Μπραβο στη μανουλα!!!!! βρε κ τη μαμα μου ελενη την ελεγαν!!την χασαμε δυστυχως πριν 12 χρονια ομως!Ηθελα κορη κ γιαυτο το λογο!!Αλλα τωρα λατρευω το καμαρι μου!!στασα μου πολλα κοινα ε?απο που να αρχισω?...απ την εξυπναδα μας?:laugh:

τομα μου μπραβο σου κ σε σενα κουκλιτσα μου!!Να τον χαιρεσαι τον αγοραρο σου!!!κ το βαρος του μια χαρα!!Σαν της αναστασιας την κορη!!

αχχ μαριμαρι μου δεν ειναι τα κουκουβαγακια μας πολυ ομορφα? το δικο σου θαναι εκτος απο ομορφο κ στρουμπουλο!:P

θα το ταραξω στις τσιμπιες!! σιγανεςςςς:laugh:

Unique μου κ γω περιμενω να δω ποσο βαρος πηραμε..κ γω +3 ειμαι..αχχδεν αντεχω την αναμονη!!

αννα γαυρακι η κορουλα?τη φανταζομαι μεσα στο καραισκακη σε 2-3 χρονια με κοκκινο κασκωλ κ σημαια του θρυλου!!!!

marianda ..μαιευτηριο ε? μαγικη λεξη!!!θελω ομως πρωτα τρελο shopping !

dallia μου θα σου βρουμε κ σενα νυφη...απο καλο σπιτι..μαμυλαντ!!!εμας το προξενιο εγινε μετα τη...συλληψη!!:laugh:

κοριτσια μου..να αρχισουμε με κρεμες και αντηλιακα? εχω μια παναδα...κ το στηθος μου χρειαζεται κρεμα..εχω ακουσει τοσα κ τοσα..δε ρωτησα κ το γιατρο...Τι προτεινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

unique γεια σου καλως γυρισες,νομίζω οτι πολυ αυστηρός ειναι ο γιατρός σου,αμα ειναι σε εμένα θα με εκραζε..βεβαια αυτος ξερει καλυτερα.Με το καλό σου ευχομαι τη Β επιπεδου!τελεια

Αναστασούλα μου ευγε το κοριτσακι σου,ετσι μοντελα να γινουν τα κουκλακια μας και να ναι παντα καλότυχα..εμας εχθες που την ξαναδαμεεεεεεεε...Αχ!!!!!!απιστευτη ετυχία ρε κοριτσια.Ειχε πολυ καλή θεση και μας χαιρετουσε (μάλλον μας μουντζωνε), επιανε το ποδαρακι της,πιπιλουσε το δαχτυλο και γενικα ηταν αρκετα ζωηρη,φροντια και γω βεβαια και την ειχα ταισει νωριτερα με μιση lacta velvet, η αγαπημενη της-μου..φανηκε και 3σδιστατα το προσωπακι μας οπου η γιατρός πενεψε τον ανδρα οτι μοιαζει και τον εκανε να ψηλώσει κανα δεκαρι ποντους ακομη,αλλα το καλυτερο ηταν οταν εμοιζε ταχα να μας στελνει φιλια,οπου και μεις το πιστεψαμε και κοντεψαμε να κατουρηθουμε,σκεψου οταν θα ερθει σε αυτόν το κοσμο!!!θα μας τρελλανει..

toma αντε ο αγοραρος σου να ναι ενας κουκλος και μισός και πολύ πολυ γερός.Dallia εχουμε και μεις κόρη και ειναι και ακόμη δεν την εχουμε ταξει...!!!!!

Αννα μου ασε εκαι μενα τρελλος Ολυμπιακακιας ο πατερας της αλλα ευτυχως δε μου αρχισε γαι εισητηρια ....

marimari τι μωρο θα κανεις εσύ τι καμαρι θα ναι αυτό βρε!!!

οσο για κιλα σου καλα κανουν..αντε τετοιο μωρο πως θα το εκανες παιδαρο-ή θεα;-ασε που λογικα θα ησουν και πολυ αδυνατη και ψηλη προ εγκυμοσυνης,οπότε κα τα χρειαζόσουν!!

sofia εγώ εχω λιποθυμησει ηδη δυο φορές και μαλιστα τη μία με τρχαν και ολας γιατι δεν συνερχόμουν,και πολλες φορες νιώθω την ταση.Αλλα και μενα τα ιδια αυξηση σιδηρου γιατι πολυ χαμηλός αιματοκρίτης αλλα καυριως μου τονισε ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ.

κοριτσουδια φιλουρεσ σε ολες!!!!!!!!!!!!!!καλο Σ/Κ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!

Γυρισα απ'τη βολτα μου επιτελους...Ψοφια στην κουραση!Ημουν στην αγορα!!!Ψωνισα μερικα ρουχαλακια για τη μπεμπουλα,καλτσακια,ζακετουλα και τα πρωτα μας παπουτσακια!! Φυσικα κ για μεναα μερικα πραγματακια!

Χθες ειδα στον υπνο μου πως ξεμεινα απο λεφτα και ξυπνησα αγχωμενη!:P Σημερα εκανα το ονειρο πραγματικοτητα! :woohoo: Ευτυχως ειχα καρτα!!!Χαχαχα

Αννα μου ετσι κι εγω..Οταν βλεπω αυτα τα χερακια...Λιωωωωνω!!!Αντε ερχεται και η σειρα σας!!!

Μαρια μου...Το ξερεις πως μας λειπεις????:( Αντεεεεε!

Εφουλα μου αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε!!!!!!χαχαχα!!!Χωρις πλακα και να μην θελουν τα παιδια μας εγω εσενα θα εχω συμπεθερα!Που να βρω καλυτερη????

Λινακι μου σε χαιρετουσε εσενα!Τον αντρα σου μουτζωνε!!!!χαχαχαα Εγω ετσι λεω του δικου μου και κανει πως τσατιζεται!!!

Unique μου την εξεταση την εκανα στο κεντρο προγεννητικου ελεγχου-στον κο Αθανασιαδη(αγ.Σοφιας) που οπως ειπα εμεινα αποοοοοολυτα ευχαριστημενη!Αν θελεις τηλ στειλε πμ.Αν και δες και ποιον θα σου προτεινει ο γιατρος σου!;)

Παντως τελικα...Με το που μενουμε εγκυες δημιουργουμε αυτοματα το συνδρομο της κουκουβαγιας!Δε συμφωνειτε???? :laugh: :laugh: Τα παιδια μας ειναι τα πιο ομορφα του κοσμου!

Μαλιστα σημερα της αγορασα ενα φορμακι απ'το ζαρα που λεει "probably the best baby in the word" !Καλο???χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται συμπεθερες εστω και κατ ιδεαν!!!μονες μας!:laugh: :laugh:

την σηκωσες την αγορα ε? και γω το β επιπεδου περιμενω.......με αγριες διαθεσεις!!!! καλα εκανες ,σου αξιζει!! αφου δεν βρηκες μπλουζακι που να λεει ειμαι η καλυτερη,η πιο εξυπνη ,η πιο ομορφη μαμα ολου του κοσμου...παλι καλα!!!:laugh: για τα κουκουβαγακια ολα επιτρεπονται!!!

κρεμα θα μου πεις? σα να νιωθω λιγο ξηρασια στις θηλες.Πως θα τρωει το μπουμπουκι μου? θα προτιμαει τις αλλες της σιλικονης!!!κ μετα θα συνηθισει γενικα τις .....σιλικονατες:blush: και οχι το..φυσικο πραγμα!!!:laugh:

απο ραγαδες ακομη δεν εχω...την πρωτη φορα δεν εκανα..αν και εγινα τεραστιων διαστασεων..!εχω ΑΑ ποιοτητα δερματος εκ θεσσαλονικης!!αλλα κ την κρεμουλα μου τη θελω!! αντηλιακο? αν κανω κι αλλη παναδα??

φουλινακι αντε βρεεεεε βοηθα κ συ!!!:laugh::laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχχαχαααα!!!!Να τυπωσω δυο τετοια???Μη μου πεις πως δεν θελεις κι εσυ ενα τετοιο????χαχαχαχχαχαχ

Μωρε εγω να σου πω αλλα μηπως θα ειναι διαφημιση???Μηπως να σου στειλω πμ???Τι λες?Δεν ξερω!!!Πες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα τι διαφημιση βρε!!!αντε λεγε!!! εδω εχου πει για καροτσια..μαιευτηρια..καταστηματα...τα χουμε.....να πω την κακια λεξη?:blink:

αντε λεγε γιατι ο γαμπρος σου θα μαθει στα...σιλικονατα!!!!

μας φανταζομαι να παραουσιαστουμε στην υβοννη με δυο τετοια ομοια μπλουζακια:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχχαχαχααα!!!!Γελαω κ για τα σιλικονατα κ για τα διδυμα ψωνια που θα εμφανιστουν καταφατσα στην Υβοννη!!!!

Λοιπον φιλεναδα,εγω χρησημοποιω την Prevenstria (freezederm) και baby oil gel.Μετα το ντους την πρωτη και καποια αλλη στιγμη της μερα το λαδακι.Το gel κραταει το δερμα πολυ ενυδατωμενο για ωρες χωρις να κανει σημαδια στα ρουχα.Οκ δεν εχω βαλει κανενα ασπρο πχ λινο για να δοκιμασω!Η κρεμα εχει ωραια μυρωδια και υφη και καθως την απλωνεις ειναι...πως να το πω...σαν νερο...καταλαβαινεις?Δεν ξερω αν θα κανουμε ραγαδες-νομιζω πως δεν ειναι στο χερι μας ή στο χερι της κρεμας!(το δερμα μου ειναι ετσι κ ετσι παρολη την τελειοτητα του ειναι μου!!!)

Επισης στον 6-7 μηνα θα παρω και κρεμουλα ειδικα για τις θηλες παλι freezederm.Μαρεσουν τα προιοντα(εχω παρει κ για τα μαλλια παλιοτερα!)

Αντιλιακο εννοεις προσωπου ή σωματος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την υβοννη να πεθαινει στο γελιο....:laugh: :laugh: :laugh: και εμεις να λεμε..μα γιατι γελας?? που ειναι το αστειο? εμεις οτι γραφει το εννοουμε!!!!

μμμ μου αρεσει και μενα η freezederm την επαιρνα κ παλια για το γιο μου..οσο για την τελειοτητα σου...μα γιαυτο σε ρωταω..για να ειμαι κ γω στο γαμο των παιδιων....ωραια!!!

αντηλιακο ..σωματος..ναι για να μην κανει σημαδι το στριγκ στην παραλια:laugh: !!απο πανω γυμνοστηθη γιατι δεν θα μου κανει..ΤΙΠΟΤΕ!!!

προσωπου βρε τρελαρα!!!!!αντε να βαλω κ στα χερια!! αφου απαγορευεται ο ηλιος για τις εγκυες!!!θελεις να ..βρασει το αμνιακο μας υγρο?:blink: :woohoo:

αντε απαντησε μου να παω ..βολτα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που ξαναδιαβαζω..μαλλον εννοεις προσωπου!Λοιπον...Ξερω πως η μοναδικη κρεμα ΧΩΡΙΣ ψευδαργυρο,που ειναι πολυ σημαντικο, ειναι της Avene.Φυσικα και οι φυτικες τυπου κορρε-αυτες ομως τις θεωρω πολυ ελαφριες :huh: . Το "κακο" με την avene(απ'οσο ξερω δλδ) ειναι πως δεν εχει εξτρα βοηθεια για παναδες,ρυτιδες κλπ.Ειναι απλη αντηλιακη.Εγω προς το παρον αυτην χρησιμοποιω(δεικτη 30)

Αν ομως βγαζεις παναδες θελεις κατι ενισχυμενο(πιστευω δεικτη 50).Θα προτεινα την biotherm εχει ειδικη για παναδες,ή της clinique. Απο τις 2 αυτες ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

Αυτααααα..νομιζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχαχαχχαα μαρηηηη τρελλληηηηηηη!!!!!!Γιατι κατω απ'την ομπρελα δε θα απλωσουμε την φαλαινισια κορμαρα μας,τα πρησμενα ποδια και τις κυτταριτιδες μας??????:woohoo:

Αααα μια διευκρινηση!Το baby oil johnson's εεεε!Μην σε μπερδεψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

κοριτσαρες γυρισα και εγω απο την β επιπεδου, το μωρακι ειναι μια χαρα το γραψαμε και σε dvd ολα πηγαν καλα ζυγιζει 401 γρ και απο οτι διαβασα και σε εσας μια χαρα ειναι Και επιτελους μαθαμε και το φυλλο ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!!! Συμλπηρωθηκα εχω ενα γιο και τωρα ερχεται και η κορουλα :cheer: φιλακια πολλα

Μαριάντα μου τι καλα!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: με το καλο και η κόρη λοιπόν!!!ενα και ένα θα έχεις!!!:laugh: :laugh: :laugh:

φιλάκια πολλα πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna και Foulinaki πολύ ευχαρίστως! Αρκεί να θέλουν κι οι κοράκλες!! Γερά να είναι τα νινάκια μας κι έχει ο Θεός!! Ελπίζω να βγάλω και εγώ μια νύφη για κάποιον παίδαρο από εδώ στο επόμενο παιδάκι μου!!!

Κοριτσάρες έχουμε τα πιο όμορφα παιδάκια του κόσμου!! Εννοείται!! Τα μωρά του mammyland είναι τα καλύτερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΦΑΩ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ. ΓΕΝΝΑΩ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ? ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΩ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Gastroula! Εδω να ανταλλασουμε τα νεα απ'τα μωρουλια μας και οχι μονο! Αν θελεις δες στην προηγουμενη σελιδα που λεγαμε με την happy mom για κρεμες.Επισης δεν ξερω τι σουτιεν χρησιμοποιεις αλλα εχω να σου προτεινω το αθλητικο της τριουμφ που βγαινει σε D cup κουμπωνει πισω.Ολη μερα αυτα φοραω και φυσικα το βραδυ...Αλλιως δεν γινεται!

Και κανονικο για τις βολτες το κλασσικο της gossard(σατεν υφασμα).Εχει μεν μπαλενες αλλα ειναι σχετικα μαλακο και ενω εχει τεραστια νουμερα εχει λεπτες τιραντες που κανουν και Χ αν θες ωστε να μη φοραμε μονο τα "γιαγιαδιστικα"!!!!

Υγ.Πωπω υπαρχει καμια διαφημηστικη να μου δωσει δουλεια?(σορρυ αλλα να μην προτεινω??)χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αναστασια μου για τις κρεμουλες!:) ( μα να φοραμε κ την ιδια μαρκα σουτιεν!!!:P μονο το ...νουμερο αλλαζεi!:blink: )

και....μολις διαβασα για το...........δωματιο:angry: !!σιγα να μη την βγαλουμε την εγγονη και...στασα!!!!μμμμ ας ΜΗ το κανω εγω το δωματιο..αυτοι θα χασουν λεφτα και την υπεροχη διακοσμηση που θα ειχε το τελειο δωματιο της ...δαναης!!:laugh: αλλωστε ειπαμε...ηδη τον βαλατε στο βρακι σας!!μα που ειναι αυτο το κλειδι???:laugh:

gastroula μου καλως ηρθες και απο δω! πως πανε οι κλωτσιτσες?εμενα το στηθος μου αρχισε κ γινεται ευαισθητο...οι θηλες δηλαδη..για να δουμε πως θα παει.....

κοριτσια απο τραχηλο πως πατε? τι σας εχουν πει? οσες κανατε κ β επιπεδου θα σας ενημερωσαν κ για αυτο!για πειτε μετρησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws irthes k sy gastroula!Se poia evdomada eisai?Akoma euaisthito to stithos.Emena htan poly sthn arxh! K eixa kai fagoura :unsure:

Pwpw koritsia aypnh eimai olh nyxta,den ekleisa mati milame.Tetoio pragma de to exw ksanapathei!Koutoulaw!

De mporw na koimithw,me ponaei h koilia apto varos kai allazw synexeia pleures k meta arxizoun na ponane ta pleura :(

K an tyxon voleutw,pragma periergo me klotsane ta mwrakia analogws th pleura pou koimamai!De tous aresei mallon :P

Ax ti travaw.

Mhpws auta ta megala maksilaria egkymosynhs kanoun douleia??

Help :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 21η ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΣΟΥΖΟΥΝ ΟΙ ΘΗΛΕΣ. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΕΡΑΣΣΣΣΣ!!!! ΗΤΑΝΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ ΑΠΟΓΙΝΕ:P happy mom ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΗΔΙΚΑ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑΑΑΑΑΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ.... ΜΕ ΞΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΥΓΑΝ ΛΙΓΑ ΤΣΙΣΑ:blush: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

και....μολις διαβασα για το...........δωματιο:angry: !!σιγα να μη την βγαλουμε την εγγονη και...στασα!!!!μμμμ ας ΜΗ το κανω εγω το δωματιο..αυτοι θα χασουν λεφτα και την υπεροχη διακοσμηση που θα ειχε το τελειο δωματιο της ...δαναης!!:laugh: αλλωστε ειπαμε...ηδη τον βαλατε στο βρακι σας!!μα που ειναι αυτο το κλειδι???:laugh:

Απαξιω να απαντησω!!!!χαχαχαχαχαχαχχαχααααααα

Οτι να'ναι ειμαστε συμπεθερουλααααααααα!!!!χαχααχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula poso teras kale?Ti noumero forages kai twra?

An me zorizoun leei Anastacia asta...alla de to perimena toso poly kai ston ypno,synythws koimomoun mia xara kai xwris maksilaria sth koilia alla arxizoun kai varenoun kai einai dyskola.Twra tha einai konda sto 1 k kati kilo to kathena ypologizw :D

Oso afora to traxhlo emena htan 37 mm.Poly kala htan Anastacaki mhn anhsyxeis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου κουκλαρα..σε ειδα στις κοιλιτσες!!εμενα ενας ειναι κ τσιλιβηθρας κ μερικες φορες οταν ειμαι στο πλαι με κλωτσαει κ μου λεει εεεεε εσυυυ πανε απ την αλλη πλευρα..θελω χωρο!!!!φανταζομαι εσενα τα δυο...μπρουμυτα δεν γινεται..στο πλαι μερικες φορες,ανασκελα δε με βολευει:dry: αχχχ

νομιζω οτι ο τραχηλος σου κ τα κιλα των μωρων σου ειναι τελεια!!Μπραβο συνεχισε ετσι!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥΥΥΥ:laugh:

απλα ο γιατρος μου ειπε να προσεχω πολυ αν ειναι κατω απο 30...οποτε περιμενω να τον μετρησω κι αυτον..

gastroula το στηθος μου ηταν μεγαλο..90d οποτε φαντασου τωρα!!!μονο οι θηλες ειναι ευαισθητες ευτυχως! αφου σκεφτομουν στο θεμα κοιλιτσες να βαλω το στηθος μου...θα νομισατε οτι ειναι η κοιλια μου!!:laugh:

:laugh: :laugh:

αναστασια κι αλλο κοινο...κι εγω μαξιλαρι...αλλα ο συμπεθερος δεν ροχαλιζει!!δεν ξερω αν σε λιγο αν θα αρχισει μονο να ......παραμιλαει απ την ελλειψη......γκουχ..γκουχ..αγκαλιτσας!!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα κοριτσάκια μου με τα Αυγουστιάτικα νινάκια!!

happy mom, ο γιατρός μου μου είχε πει, τράχηλος μακρύς και κλειστός (μάλλον καλό θα είναι υποθέτω), 3 εκατοστά και το μωρό αν και είχε γυρίσει προς τα κάτω, ήταν μακριά από εκεί..

Ελενάκι μου γλυκό, θα πρέπει να 'ναι τρελό ζόρι τα 2 μωράκια! Εδώ εγώ καμιά φορά με το 1 και με πιάνει κάτι... Φαντάζομαι το δικό σου!! Υπομονή κοπέλα μου όμως! Σκέψου πως το περνάς μια φορά, έχεις το ιδανικό, ένα αγοράκι κι ένα κοριτσάκι, και ξεμπερδεύεις μια και καλή!! Ενώ εγώ τουλάχιστον.. θα ξαναπεράσω την φάση, φούσκωμα κοιλιά, όχι καφέδες, όχι τσιγάρα όχι το ένα όχι το άλλο, εξετάσεις, ξανά γέννα.. κτλ..κτλ.. Όσο για το μαξιλάρι, δεν έχεις τίποτα να χάσεις! Πιστεύω θα βοηθήσει αρκετά! Να κρατάει πιο σταθερή την κοιλίτσα σου ( γούτσου γούτσου..) και να μην πονάς! Καλή επιτυχία.. κι εύχομαι να ξαναβρείς τον ύπνο σου μέχρι να γεννήσεις γιατί μετά θα χρειαστείς διπλή δύναμη!!

gastroula, κι εμένα τώρα στην 25η εβδομάδα δεν με πονάει το στήθος μου αλλά παραείναι μεγαλούτσικο! Παλιά φορούσα cup C και περιφέρεια 75. Τώρα έχω πάρει 2 αθλητικά τα οποία ούτε που ξέρω τι νούμερο είναι! Αλλά επειδή τα είχα πάρει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είναι τσίτα πλέον! Πρέπει να πάρω καινούρια! Να σου πω, από κρέμα εγώ βάζω γύρω από τις θηλές αυτή που έχω για ραγάδες, και στις θηλές λίγο λαδάκι! Αν σε τσούζουν μπορεί να τις μαλακώσει λιγάκι και να σε ανακουφίσει! Βέβαια πιο έγκυρο είναι να ρωτήσεις τον γιατρό! Μπορεί να σου δώσει πολύ καλύτερη λύση! Εμένα με τρελαίνει στην φαγούρα!! Και στήθος και κοιλιά! Πόνο είχα μόνο κατά το πρώτο τρίμηνο!

Φιλάκια κοριτσάκια μου... Τα λέμε... συντομότατα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...