Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια, τι κανετε? επιτελους εχθες εκανα το β επιπεδου και ολα πηγαν μια χαρουλα. το κοριτσακι μου ειναι μια χαρουλα και ολα ειναι φυσιολογικα. μου εφυγε ενα μεγαλο αγχος ειναι η αληθεια.......:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λιλάκι, :laugh: πλάκα είχε η γιαγιά!! Άσε, έχουν ξεφύγει τελείως!!

Και εγώ στο Ιασώ θα είμαι! Έχω ΠΗΤ 06/08/2009, αλλά θεωρητικά από 6 Ιουλίου μπαίνω στον μήνα μου οπότε ανά πάσα στιγμή περιμένουμε!Βέβαια, να κάτσει μέσσα όσο χρειάζεται και να βγει όταν πρέπει!!

Λενάκι, μπράβο κοπέλα μου, χαίρομαι για το κοριτσάκι σου! Να 'στε γερές κι οι δύο, να καμαρώνετε η μια την άλλη! Με το καλό..

Αναστασία, ο Άντονυ ήταν ο πρώτος έρωτας της Κάντυ πριν τον Τέρυ, όπου σκοτώθηκε πέφτοντας από το άλογο! Η Άννυ τα είχε με τον Άρτσυ, τον ξάδεφο του Άντονυ κι αδερφό του Στηβ που έκανε όλο εφευρέσεις! Το είδα πρόσφατα στο Youtube γι'αυτό το θυμάμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki kalwsmasirthes kai esy kai to mpempaki sou:)Kai egw sto Iasw tha gennhsw me PHT kai teleutaia periodo idia akrivws opws ths Dallia xaxaxaxxa.

Epi eukairia ti timh sou leei o giatros sou etsi genika?

Na 'sai kala vre Anastasia mou gelasa me to Ntiiin Ntinn pername,kante sthn akrh patame kai de plhrwnoume xiixixii

Vsk de poly xreiazetai sth periptwsh mou na to lew afou prin tis giortes phga sto megalo Sklavenith kai olh ekana xwro.Glitwsame kai ta xartakia me tous arithmous..Elegan paw sthn egkyo prwta!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μπηκα να πω ενα γεια πριν αρχισω να ετοιμαζομαι!

Εφαγα μια πιαταρα μακαρονια κ ενα παγωτο-ελπιζω μονο να καταφερει η μπεμπα μου να ξεχωρισει αναμεσα σε τοσο φαγητο:P

Παω να με περιποιηθω για τη μεγαλη συναντηση!

Λενακι ωραια τα νεα σου!Μπραβο στο νινακι σου!!!

Dalia σ'ευχαριστω πολυυυυ για τις πληροφοριες!

Ελενα εισαι τυχερη κουκλα μου!!!Εγω ακομα αναγκαζομαι να.... κορναρω,να τουρλωνομαι και να χαιδευω την κοιλια μου για να καταλαβουν πως ειμαι εγκυος! :laugh: :P Και ακομα δεν παιρνουν χαμπαρι!Γι'αυτο εφαγα κ τοσο σημερα!!!!Να κανω σκεμπεδακι!!!!!!!!

Συμπεθερα Ευθυμια( :laugh: ) βρηκαμε πως θα βαφτισεις τον τσαχπινη της τσαχπινας μου! Γιωργος-Αρτσυ!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχααααααααααααααα

Η Αννυ μου γουσταρει τρελλα τον Γιωργο-Αρτσυ σου!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο σας ζηλεύω που είδατε τα νινάκια σας στη β επιπέδου!!!

Εγώ θα πάω στις 2 Ιουνίου κι έχω μεγάλη ανυπομονησία!!!

Το φύλο το μάθαμε (αγοράκι έχουμε) αλλά θέλω να δω το μουτράκι του!!!

Ο κουμπάρος μας και φίλος του άνδρα μου είπε οτι μοιάζει στον μπαμπά του...

Όταν θα πάω Ελλάδα, θα το δείξω και στη δική μου κουμπάρα να πει οτι μοιάζει σε μένα :)

Γενικότερα μοιάζουμε αρκετά με τον άνδρα μου, οπότε θα είναι δύσκολο να πούμε σε ποιον μοιάζει!

Πάντως, η γιατρός μας είπε οτι είναι πολύ όμορφο μωρό :laugh:

Χαζομαμά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xxaxaxaxa βρε αναστασια μου..αν πω στον αντρα μου να βγαλω αρτζυ τον ...παιχταρα του...θα μου πει..ενταξει κοπελα μου αλλα μηπως ειναι ονομα για ...gay??:laugh: :laugh: ευχαριστω για τς ευχες!!Την βαφτιση θα την κανω επανω πρωτα ο Θεος,οποτε περιμενω κ τη νυφουλα μου την αννυ!!Κ ναι ακομη μια συμπτωση..Αν ηταν κοριτσι θα την ελεγα ελενη-αννυ!!(η συλληψη εγινε παραμονη της Αγ.Αννας..γιαυτο!!!)

καλη επιτυχια αγαπημενη μου σημερα!!!περιμενω διαστασεις της νυφουλας μου!!!!!

Λιλακι μου τι γλυκο το μηνυμακι σου!!τι ωραια που μας τα περιεγραψες ολα!!για το πρωτο λεω!!:laugh: Οι νεοι στην εκκλησια ειναι ευτυχως αλλιως!!Οι γιαγιαδες ειναι χεοροτερες απ τους παπουδες..θυμαμαι παλια ειχα παει το γιο μου να κοινωνησει..δεν ηταν ουτε 2..κ επειδη μιλουσε γυρισε μια κ του λεει..σουτ..ο Θεουλης μαλωνει!!!!!!!!:angry:

:angry: πως δεν την επνιξα!!Ακου μαλωνει ο καλος Θεουλης..κ ειδικα αγνα μωρακια!!!κ που στο σπιτι τους την εκκλησια!!!!!το σκεφτομαι κ εκνευριζομαι ακομη κ τωρα!:angry:

Λενακι μου τελεια κ τα δικα σου τα νεα!!

dalia μου σε βρισκω πολυ ενημερωμενη για την καντυ!!Χαιρομαι που θα γεννησεις πρωτη..θα μας τα πεις ολα χαρτι κ καλαμαρι ε?μαζι με την ελενα μας..βλεπω να πινετε καφεδακι με 3 μπεμπακια..πωπωωωω!!!

νανουκα μου κουκουβαγια μου ,υπομονη!!αφου ειδες το ..πουλακι θα δις σιγα σιγα κ το προσωπακι!!ολα θα ειναι τελεια..θα μοιαζει τον αντρα σου απο τη μεση κ κατω..κ σενα απ τη μεση κ πανω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου καλησπέρα και σήμερα!!!

καταρχάς ζητω συγνωμη που πολλες φορές κόβω αποτομα και αποσυνδέομαι , είναι επειδη πάντα μπαίνω από το γραφείο και μην με παρουν και χαμπάρι...

κουκλαρες καλα εχω ρίξει απιστευτο γελιο που θυμηθηκατε την καντυ μιλαμε ΤΟ αγαπημενο μου...αγόραζα και το περιοδικό και εστελνα και γράμματα,χιχιχι πωπω αναμνησεις..καλα ακόμη και τώρα να το έβαζε εγώ θα εβλεπα!

Αναστασούλα μου περιμενουμε νεα!!!Εγώ στο γενεσις την εκανα την εξεταση και θα ξαναπάω η τυχερούλα και θα ξαναδώ την πριγκιπέσα μου!!!Σημερα!

HAPPY MOM δωσε ενα φιλακι στο γιο σου απο τηνκορη μ ου αν και αλλου τον εχεις τάξει..

Elena λες να γλινει όντως ψηλη;κοιτα η αληθεια είανι οτι και γω κοντη δεν με λες ειμαι 1,74 και ο αντρας μου 1,85 ισως τελικα παρει και βγει και πιο ντερεκι...οχι πολύ ομως και δεν μπορεί να βάλει τα ψηλοτακουνα...

Μarianda να την χαιρεσαι και συ την κουκλα και με το καλό ολες μας..

Lilaki καλως μας ήρθες και συ και με το καλό!Μονο 4 κιλα ε;

Καλά εγω σας εχω φαει λάχανο..7 κιλα και μια κοιλιάαααααααααααααααΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΘΕς ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ..

Τι να κανω ειναι τεραστια η κοιλια μου...αλλα γλυκουτσικια..

Βεβαια αν είναι γαιδουρι ο αλλος ουτε και με την κοιλιά στο στομα δεν σου παραχωρεί τη θεση...μην πω για τους ταριφες που αναβουν και τσιγαρο!!ουφ!

κοριτσαρες σαλονικιες και μη ,Αυγουστιατικες καλοκαιρινές μαμαδες να μαστε καλα και μεις και τα νινια μας.Θα μαι εδώ για καμιά ωρα και κατι....μακια

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΞΑΝΘΙΑ,ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΑ ΜΕ ΤΙΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ.

ΥΒΒΟΝΗ εσυ μου στηλες κοπέλα μου αλλα εγώ...χαιντε χαιντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι οτι κι ε΄γω δεν έχω καταφέρει να βάλω χαρακάκι...

Είδα κι αυτό που έστειλε η Υβόννη αλλά δεν έχει χαρακάκια εγκυμοσύνης...

Βοηθείστε βρε κορίτσια εμάς τις λίγο πιο ασχαιτούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινακι μου το αρπαξαμε το γλυκο σας το φιλακι!!ας εχουμε κ λιγο εμπειρια γιατι η αλλη εκτος απο ψηλεγκω ,παρλατζου ειναι κ ποντια κ ηδη τον εχει βαλει πριν καν γεννηθει στο....βρακι της!!

:laugh: :laugh:

παρε κ δ/νση για το τικερακι σου...http://pregnancy.baby-gaga.com/εγω απο εκει το εκανα..εβαλα την ημερομηνια πητ..θα πατησεις κατω δεξια να παρεις το ετικετακι σου..μολις στο βγαλει θα πατησεις YES, I KNOW ABOUT CORD BLOOD BANKIN και θα συνεχισεις...μετα θα σου βγαλει τρεις κωδικους ..εσυ θα πατησεις αντιγραφη πανω στον BBCODE..μετα θα πας να τον κανεις επικολληση στο προφιλ σου!!!δεν ειναι δυσκολο...μπορει να ακουγεται..αλλα ειναι απλο!!:) αντε να σε καμαρωσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα happy mom, και έχω μια αγωνίαααα δεν λέγεται!! Εννοείται πως θα σας πω τα πάντα με κάθε λεπτομέρεια! Φοβάμαι κι ανυπομονώ να δω το αγοράκι μου επιτέλους! Αλλά υπομονή 3 μηνάκια και κάτι!!

Foulinaki, υπάρχει στο Youtube στα ελληνικά, βάζεις στην αναζήτηση Κάντυ Κάντυ και βγαίνουν τα βιντεάκια! Αλλά μόνο από το σπίτι σου αξίζει να το δεις για να μην το κόβεις συνέχεια! Επίσης μπορείς να το κατεβάσεις κιόλας μέσω rapidshare! Αλλά αρκει να έχεις υπολογιστή να το δεις, ή να τα μετατρέψεις σε συμβατά βιντεάκια για dvd player!Είναι ολόκληρη διαδικασία! Καλύτερα να τα δεις στο Youtube!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia μου ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Κοριτσακια που ειδατε ήδη τα μωρακια σας ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ. Εμεις εχουμε meeting τη Δευτερα και μετραω ήδη ημέρες.

Foulinakiiiiiiii δεν ειναι τιποτα τα 7 κιλακια. Εγω εχω παρει τοσα αλλά επειδή παντα ήμουν αφρατουλα η κοιλια μου δεν φουσκωνει μπροστα αλλά... πλαγιως.... σαν το καβουρι. Το καλο ειναι οτι μπορεσα και το εκρυψα απο μια γκαντεμο γνωστή που έχω. Το κακο είναι οτι θελει ολοκληρο σχεδιο για να δει καποιος οτι ειμαι εγκυος και να μου παραχωρησει καμμια προτεραιότητα... λεμε τωρα. Αν θες για το χαρακακι στειλε μου pm να σου στειλω ολη τη διαδικασια ή το τηλεφωνο μου να σου το λεω live

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα τι να πω εγω που εχω ραντεβου 4/5?:( εχουμε λιγες μερες διαφορα..οποτε μετρα,ζυγισε το δικο σου..κ με το μυαλο μου θα βαλω οτι κ το δικο θαναι ετσι..απλα με ...πουλακι!!:)

με το καλο...εφτασε η δευτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καταφεραααααααααααααααααααααα!!!

ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες αργησα λογω του οτι ειχα και δουλεια αλλα τα καταφερα!!!Ανουλα μου ευχαριστω για τα καλα σου λόγια , δε με πηραζει που εχω κοιλαρα απλα οι αλλοι με αγχωνουν με το μεγεθος της...!

οσο γιατις μικρες κοιλιτσες απλα να ξερετε οτι τουλαχιστο μειωνεται η ποιθανοτητα για να κανεις πολυ ραγαδες και ξεχειλωμα..ενω εγω ...ωχ!

Δε βαριεσαι αυτα να ναι καλα τα γλυκουλια μας.

Εμενα η κοιλια μου παει προς τα μπρος, σε λιγο δε θα βλεπω τα ποδια μου...χιχιχι

Αντε με το καλο η Β επιπεδου σου...ΟΛΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ!

ΜΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΑΣΑ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΡΙΟ!

ΕΙΣΤΕ.....ΤΕΛΕΙΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα δύο μέρες να συνδεθώ και σας βρήκα να έχετε γράψει σελίδες ολόκληρες - ευτυχώς όλες με ευχάριστα νέα. Ας συνεχίσει έτσι αυτό το θέμα έως τέλους.

Εγώ κορίτσια είχα μια περιπετειούλα - μια ξαφνική λιποθυμία. Αφού έκανα διάφορες εξετάσεις βγήκε το συμπέρασμα ότι δεν είναι τίποτα το ανυσηχητικό. Ο γιατρός είπε απλά να τρώω πιο πολύ κρέας και ψάρι και μου διπλασίασε και το σίδηρο. Πάνω που είχα αρχίσει να ανακτώ δυνάμεις και να παίρνω τα πάνω μου από ένα πολύ κουραστικό πρώτο τρίμηνο, επαναπροσγειώθηκα. Η πρώτη εξέταση που μου έκαναν ήταν ένας απλός υπέρηχος για να ακούσουμε εάν υπάρχει καρδιακή λειτουργία εμβρύου. Η αγωνία μου δεν περιγράφεται. Μέχρι να ακουστεί η καρδιά του μωρού, κόντεψε να σταματήσει η καρδιά της μαμάς!!!.

Τέλος πάντων, τέλος καλό - όλα καλα.

Έχει τύχει σε καμιά σας τίποτα παρόμοιο??

giota d, πρέπει να είμαστε μαζί στις εβδομάδες και μόλις πήρα το 5ο κιλό μου. Από όσα διαβάζω εδώ από τις κοπέλες καλά μου ακούγονται. Πάντως ο γιατρός μου, μου είπε πως κανονικά στο 1ο τρίμηνο πρέπει να πάρω έως 2 κιλά, στο 2ο τρ. 4 και στο 3ο τρ. 6 = το σύνολο 12 (max)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μουυυυυ αντε θα γεννησω!!!!!

σοφακι μου ολα μεσα στο προγραμμα ειναι...ακομη κι οι λιποθυμιες!!μονο ενα υπερηχο εχεις κανει? αυχενικη?

γιωτακι μια χαρα τα κιλακια σου!!Μωρακι ερχεται!!!!

μαριμαρι μας λειπεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη, Χρόνια Πολλά και με το καλό σε όλες τις μέλλουσες μανούλες! Έχει καιρό που έκανα την εγγραφή μου, αλλά δεν είχα δυστυχώς τον χρόνο να ασχοληθώ με το φοβερό αυτό φόρουμ! Καλά περνάτε εδώ εσείς!

Χαίρομαι που είδα ότι υπάρχουν και αρκετές κοπέλες από Θεσσαλονίκη! Βασικά, έχω μπερδευτεί λίγο με την ΠΗΤ μου. Στις 7/4 που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι είμαι 19 εβδ +4 . Ενώ σύμφωνα με τον υπολογισμό απ την τελευταία περίοδο(7/12) είμαι ΤΩΡΑ στην 19 εβδ! Πόσο ειμαι τελικά?? Ακομα δεν μου είπε για β επιπέδου. Εσείς πού κάνατε?

Εδώ και 4 μέρες νιώθω το μωράκι μου κι έχω ξετρελαθεί! Ο μπαμπάς του δε, του μιλάει και φέρνοντας το κεφάλι του κοντά στην κοιλιά μου προσπαθεί να το ξυπνήσει!

Αναστασία διάβασα παλαιότερο μνμ σου κι εγώ στον Γαληνό θα πάω για τον τοκετό. Λες να έχουμε τον ίδιο γιατρό???B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Unique μου καλως μας ηρθες !!αληθως Ανεστη!!η αναστασια μας κανει τωρ ατο β επιπεδου κ την περιμενουμε να μας πει τα ευχαριστα!!:)

να σου ζησει το μωρακι σου!! συμφωνα με την τελευταια σου περιοδο εισαι οντως 19+4...

μηπως το μωρακι ειναι μεγαλου μεγεθους κ ο υπερηχος το βγαζειλογω μετρησεων με αλλη ΠΗΤ!

αλλα εγω που ειχα τελευταια περιοδο 26/11 εχω πητ 2/9...αρα συμφωνα με αυτο εισαι 19+4!:)

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαμε κι εμεις!!!!!!! Κοριτσακια μου τι τελεια εξεταση ηταν αυτη?

Η κορακλα μου ειναι υγιεστατη και κουουουκλα!!!!Αληθεια σας λεω!Εχει τοσο γλυκια φατσουλα!!!Αλλα ας τα παρω απ'την αρχη για να ξερουν κ τα κοριτσακια που δεν εχουν κανει ακομα την εξεταση περι τινος προκειται!

Καταρχην μπηκαμε με 1,5 ωρα καθυστερησης!Ρωτησα αρχικα για το dvd και τους ζητησα να μου γραψουν!

Ο γιατρος,ενας πολυ συμπαθητικος κυριος(Αθανασιαδης) διαβασε το ιστορικο μου και συμπληρωσε τα στοιχεια στο μηχανημα του υπερηχου.Εγω ξαπλωμενη κ αραχτη ηθελα να σκασω στα γελια απ'τη χαρα μου που σε λιγο θα εβλεπα τη ζωουλα μου!Αυτη μου εδινε κλωτσιες σε...ακαταλληλο σημειο! :blush:

Ξεκινωντας την ειδαμε ολοκληρη!Με τα χερακια ψηλα κ ανοιχτα και την κοιλιτσα τουρλωτη!Πολυ ανετη την κοβω την κυρια :laugh: !

Μετα μετρησε την περιμετρο του κεφαλιου και τα παντα απ'τον εγκεφαλο!Ουτε θυμαμαι ποσα πραγματα ειδαμε εκει αλλα ολα οκ!;)

Καθως μετρουσε τα διαφορα μας ριχνει και μια χαιρετουρα με το παχουλο(ετσι μου φανηκε!)χερακι της οποτε ξαναμετρησαμε δαχτυλακια!Βρηκαμε κ το 2ο χερακι,5 κι εκει!Φαε μουτζα μπαμπα!:P

Συνεχισε με την καρδουλα.Κοιλίες,κολποι κλπ.

Μετα στην κοιλιτσα μας,στομαχι,νεφρους,διαμετρος κλπ.ΟΚ!

Επειτα τους μηρους!Και ταυτοχρονα μας δειχνει και τον....θησαυρο της! :woohoo:

Να σας πω το φυλλο?Το ξερετε?ρωταει ο γιατρουλης! Κοριτσακι,απανταω εγω χαρουμενα! Γκομεναρα!μου λεει εκεινος!!!!!!!Δε βλεπεις τι ποδαρες εχει?>Μακριες και ισιες??χαχαχαχαχχ

Ενα "Ουφ" ανακουφισης ακουστηκε απ'τον μπαμπα της!Ποιος θα μου το λεγε πως τελικα θα λαχταρουσε τοσο πολυ το κοριτσακι μας ενω στην αρχη ηθελε γιο!!!!:)

Στη συνεχεια ειδαμε γαμπες,πατουσακια,σπονδυλικη στηλη κλπ!!!Τα παντα δλδ!

Η συνεχεια ητνα η καλυτερη!Ναι!Δεν τελειωσε ακομα!

Μας εβαλε τον 4D υπερηχο!Ειδαμε αρχικα σε προφιλ και μετα την φατσουλα της!!!!!Ειχε κολλημενη τη μουριτσα στον πλακουντα αλλα ευτυχως την ειδα αρκετα καλα!!!Ελιωσα!!!Μου φανηκε οτι πιο ομορφο εχω δει στη ζωη μου!:)

Επειδη ειμασταν καλα παιδακια κ τα 3 μας μας εκανε και ενα doppler!Ολα καλα κι εκει!Αααα!Φτασαμε τα 435 γρ!!!!Με ημ.ηλ.κυησης 21εβδ+2.

Αυταααα!!Ελπιζω να μη σας κουρασα!Εγω θα ηθελα καποιον να μου τα εχει πει ετσι αναλυτικα γι'αυτο και τα γραφω ετσι!:kiss:

Αφηστε που ειμαι τοοοσο ευτυχισμενη που ετσι κι αλλιως θα τα ακουγατε!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφουλα μου!Δεν το πιστευω!ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΑΡΤΣΥ?????χαχαχαχαχαχαχα

Επισης...Τη μανουλα μου την λενε Ελενη,και το σκεφτομαι να βαλω κ τα 2 ονοματα!Απιστευτο???!!!

Εγω τελικα πηγα σχετικα νωρις απ'οτι μου ειπε η γιατρος μου μετα!Το ιδανικοτερο ειναι στην 23η βδ οποτε μια χαρα εκλεισες το ραντεβου!

Λινα μου με το καλο να την ξαναδεις!!!

Αννα θα τρελαθεις μ'αυτη την εξεταση!!Ολα καλα να σας πανε!:kiss:

Unique μου φαινεται πως ο Γαληνος ειναι η καλυτερη επιλογη!Η γιατρος μου δεν ξεγενναει εκει κανονικα..Απλα με ακολουθει!!Βουλα το ονομα της..Μην πω κ παραπανω!Εσενα?Εισαι περιπου 12-13 μερες μετα απο μενα.

Να σας πω τι εχω κανει εγω με το τικερ μου?Τελευταια περιοδος 25/11 αρα πιτ κανονικα 1/9.Η γιατρος απο το 1ο ραντεβου μου λεει ξεχνα την αυτη.Η πιτ σου ειναι 30/8 το πολυ.Οποτε κι εγω αυτην εβαλα.Οποτε???Εκανα μαλαγανια???:P Τελοσπαντων!!!!Πολυ μιλαω παλι!Καλα με λεει πολυλογου η συμπεθερουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Αναστασάκι μου!! Υπέροχα!! Να πάρω σειρά για να την κάνω νύφη μου ή προλάβαν άλλες μαμάδες;;; :laugh: :laugh: :laugh:

Πάντως κοριτσάκια μου πολύ χαίρομαι για τα μπεμπάκια μας!! Όλα τέλεια!! Είμαι πολύ ευτυχισμένη και για μένα και για όλα τα κοριτσάκια εδώ πέρα ... Και που φυσικά σας έχω στην ζωή μου και που συμπαραστεκόμαστε η μια στην άλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω Νταλια μου!Εχω συμπεθερα την happy mom!!!! :P

Αλλα νομιζω πως απο αντρακια εχουμε ελλειψη και πολλες κουκλες ερχονται!!

Να'σαι καλα ομως κοπελκαρα μου για την...προσφορα!Μας ανεβασες το ηθικο!!χαχαχαχα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!

Μολις γυρισαμε και εμεις απο τη Β επιπεδου!! :)

Ειναι ετσι οπως ακριβως τα περιγραφει η Αναστασια!! Πολυ ομορφη εμπειρια.

Ειμαστε μια χαρα ολα καλα ολα τελεια. Ειμαστε ακριβως 21 εβδομαδων και εχουμε βαρος 425 γραμμαρια!! :)

Αααα σιγουρεψαμε και το φυλο ειναι αγοραρος!!! Σημερα μας εδειξε καθαρα τα μεγαλια του! :P

Επομενη επισκεψη 22/05! Λιγο αργα αλλα θα κανω υπομονη!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα, μπράβο και σε σας!! Με το καλό!! Όσο για την επόμενη επίσκεψη.. άστα!! Φρίκη! Κι εμείς την κάναμε 10 Απριλίου και έχουμε την επόμενη συνάντηση με το ζουζούνι μας στις 11 Μαΐου! Υπομονή! Περνάει ο χρόνος!

Anastacia, δεν πειράζει! Άξια η happy mom!! Δεν θα της πάρω την πρωτιά!! Θα καπαρώσω άλλη νυφούλα!! :laugh: :laugh: :laugh:

Μ'αρέσει που κανονίζουμε χωρίς τον ξενοδόχο.. Τα παιδάκια μας δηλαδή!!

Με το καλόοοοοοο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...