Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Unique έγραψε:

Ολυμπία μου και Επιστήμη πάμε μια κοντρίτσα μεταξύ μας???:P :woohoo: :laugh:

Λοιπόν κορίτσια την δέχομαι την πρόκληση μιας και προηγούμε στην

εκκίνηση και έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδήσω.χί,χί,χί:P :P :P

Αύριο το απόγευμα πάω και εγώ γιατρό και σας λέω τα νέα μου.

Τόμα μου με το καλό κοπέλα μου σου εύχομαι. Να το απολαύσεις όσο γίνεται περισσότερο.

Eva να ζήσει το κοριτσάκι σου ευτυχισμένο και πάντα καλότυχο και να το χαίρεσε.

Πολλά κορίτσια γεννιόντα τελικά. Λέω σε κανα μήνα να κάνουμε καλλιστεία με τις κουκλίτσες μας. Τα αγοράκια του ποστ μπορούν να τις συνοδεύουν.

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας & πάλι.

Μιας ο μικρούλης κοιμάται (αν & όπου να ΄ναι θα ξυπνήσει) βρήκα ευκαιρία να μπω πάλι.

Αύριο το πρωί θα έρθει η παιδίατρος να μας δει για 1η φορά στο σπίτι..

Ελπίζω να τα βρει όλα καλά,γιατί έχω μία μεγάλη ανησυχία..

Οι πιο παλιές μπορεί να θυμούνται που έλεγα ότι πολλές φορές μετά το γεύμα μου ο μικρούλης είχε λόξυγγα & ταρακουνιόταν οι κοιλιά μου!!

Αυτό λοιπόν συνεχίζεται & τώρα που βγήκε από την κοιλίτσα..

Αύριο θα μάθουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...gia na me metrithoume poses miname???? Gennise kamia????

Mado mou k emena o mikros polles fores exei loxigga k opos les tarakouniete oli i koilia mou k gia arketi ora, oxi aparetita meta apo kapoio gevma mou, sto asxeto ton pianei!!! Ti se kanei na anisixeis???? Den nomizo more na einai kati!!! K tis xaderfis mou i mikri otan gennithike tis protes meres eixe poli loxigga alla meta tis efige.

Otan erthei i paidiatros k sou pei ti simvenei pes mas k emas!!!!

Aaaaxxxxx agxothika tora......!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsiaaaaaaaaaa... ti egine....pou pigate oles????

Den grafete sto thema mas k anarotieme an gennate!!!!

H Toma mas opos tha diavasate sto thema pou dimosieutike gennise!!!

Na tis euxitho k apo do na tis ziseis o giokas tis!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :)

Ante vre kopeles mou grapste kati giati den pernane pou den pernane oi meres, na niotho toulaxiston oti iparxoun k alles pou simpasxoun!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου..εκλεισα συμφωνια με το φορτηγο...πηρα τις κουτες και εγραψα σε καθε μια τα ονοματα σας...εσεις τωρα..

βαλτε μεσα..αναμνησεις,γελια ,φοβιες,συγκινησεις..ευτυχια...πεντε μηνες περασαμε εδω...δεν χωραμε πλεον..γεμισαμε μωρακια!!! παρτε τα καροτσακια σας και βουρ για το νεο μας σπιτακι!!!

νιωθω παρα πολυ συγκινημενη...περιμενουμε τα τρια κοριτσακια μας ακομη να γεννησουν κι αυτα με το καλο..κ μετα ανοιγουμε το νεο μας καφε-σπιτακι!!τα αυγουστιατικα μωρακια!!κ οχι μονο!!! γιουνικακι,ολυμπια κ επιστημη ειστε οι τελευταιες κουκλιτσες μου!!ποια θα κλεισει την πορτα που ανοιξε πριν 5 μηνες?

ποτε ηταν που εκανε την αρχη η ελενα μας...κ μετα μια, μια σιγα σιγα επιανε το ονειρο...

χαιρομαι που ολα πανε καλα με ολες τις κοπελες κ τα μωρακια μας...ηταν τυχερο το θεμα μας!!! τι ομορφα που περασαμε.......

τωρα εχουμε κ παλι τοσα πολλα να πουμε...μονο να βρουμε λιγο..χρονο!!

φιλια πολλα σε ολες!!!!

τομα μου να σου ζησει!!!!!να ναι γερο κ συ καλη λοχεια ευτυχισμενη μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το μαμμυ σημερα δεν ανοιγε με τιποτα δεν ειδα το θεμα για την τομα οποτε λεω απο εδω να της ζησει. happy mom και εγω εχω συγκινηθει πολυ περασα την καλυτερη εγκυμοσυνη με ολες σας παρεα ηταν υπεροχα και θυμαμαι λεπτομερειες απο την εγκυμοσυνη μου που δεν θα τις θυμομουν αν δεν εγραφα εδω, αντε στο νεο θεμα τωρα γιατι θα με παρουν τα ζουμια και δεν θελω να αφησω καθολου το τωρινο γαμωτο σαν να αφηνω ενα κομματι μου πισω νοιωθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαντώ... Ένα θα σου πω!! Είναι άντρας με τα όλα του!! Κούκλος!! Να σου ζήσει γλυκειά μου!! Απίθανος!!

Αχ Εφάκι μου.. αυτό το θεματάκι ήταν η πιο όμορφη συντροφιά που είχα κατάτην διάρκεια της εγκυμοσύνης!! Τέλειο... Τώρα θα μας κρατάει συντροφιά το άλλο θεματάκι που θα λέμε για τα κατορθώματα των μωρών μας!! Τέλειαααα !!! Με το καλό στα κοριτσάκια μας που έμειναν... και να μεταφερθούμε στο άλλο μας σπιτάκι!! ;)

Τόμα, Ζουζουνίτσα να ευχηθώ κι από δω.. να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας!! Ελενάκι(Unique),Ολυμπία, Επιστήμη... με το καλό και σε σας!! Να κρατήσετε σύντομα τα μωράκια σας αγκαλίτσα!!

Πολλά πολλά φιλάκια... Πάω για να κοιμηθώ κάνα δυωράκι γιατί θα ξυπνήσει ο φαγανούλης μου και θα τσιρίζει!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou anipomono k ego gia ton mpempi mou alla k gia to nea mas themataki.

Marianda afinoume ontos ena kommati mas piso dimiourgontas neo thema, to kommati tis egkimosinis k pername omos stin nea zoi pou mas prosferoun ta morakia mas....ginomaste mamades pleon!!!! Den einai fovero????

Koritsia epeidi otan genniso ego den tha einai kapoia na to anakoinosei oso kairo tha leipo gi'auto dino to paron kathimerina grafontas edo.... molis deite oti exo na emfanisto kana 2 meres paei na pei oti irthe o mpempis mou!!!!!

Filakia polla se oles sas k kalo kouragio.... i kathe mia gia to diko tis logo!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τί κάνετε? Ακόμα στην αναμονή και δεν περνάνε οι μέρες! Ολυμπάκι ακόμα κι εσύ? Τετάρτη έχω ραντεβού για καρδιοτοκογράφο. Ως την άλλη Κυριακή που είναι η ΠΗΤ μου... Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλα μου κοριτσουδια,σπρυ που τοσο καιρο δεν σας χω πει νεα μου,και μαλιστα δεν μπηκα καν να μαθω τα δικα σας,.Ειμαι λιγο γαιδουριτσα????:(

απλα ακομη δεν μου εχει φυγει εντελωε το αχγος και ο χρονος με κυνηγαει.Η μικρη μου πανεμορφη κουκλαρα τρωει 10-15 λεπτα αλλα αν 2ωρο τημερα και τριωρο το βραδυ,οποτε....καταλαβαινετε!!Προς το παρόν όλα καλα , της δινω μόνο μητρικο και φαινεται να της αρκει.Σε λιγες μερες παμε και παιδιατρο οποτε θα μας το επιβαιβαιώσει..και ευχομαι να συνεχισω μονο με το μητρικο..

Ειναι πολυ καλλη η μπεμπουλα μου το διαμαντακι μου,αλλα βγαζει πολυ συχνα και με αχχωνει ετσι και γω ειμαι συνεχως στο προσκεφαλι της.εχω ιδιατερο προβλημα με το ρεψιμο,ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΩΩΩΩΩΩ!!!ΑΣΕ ΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΚΤΑΚΟΣΙΕΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ.

Αυτα εν ολίγοις...

ΕΥΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΟΜΑΤΕΣ ΑΓΑΠΗ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΕΒΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΗΡΙΟΚΟΡΙΤΣΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ???ΜΠΡΑΒΟ!HAPPY MOM ANASTASAKOOOOOOOOOO!!!PERIMENOYME KAI ME TO KALO STO NEO MAS TOPIC!

AMETRHTRES ευχες σε όσες δεν εχουν ακόμη γενησει...ηρεμα ειναι ολα τοσο μαγικα ...απολαυστε το μεχρι τη πιο μικρη στιγμη.Με χαμογελο και γλυκα!!!

σας σκεφτομαι ολες και μου λυπει η παρέα σας!!

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΓΥΡΙΣΑ.ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΚΟΜΗ.ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙ ΕΝΑ ΝΕΡΑΙΔΑΚΙ ΜΙΚΡΟ.ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΠΑΝΕΥΤΥΧΗΣ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο ..μαριαντουλα κ ελενιτσα-νταλλια....μεσα τετοια ωρα?

:laugh: :laugh: :laugh:

αχχχχχχ τουλαχιστον βαλτε μεσα τα μεμε σας...σας βλεπω!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσα τετοια ωρα, τι να κανουμε εχω απειβδισει με την μικρη πολλα αερια πολυ κλαμα ακομα και μια φορα την ημερα που κανει κακα της δειχνει να ποναει δεν την εχω χαρει καθολου λιγες φορες ειναι ησυχη για να τα πουμε οι δυο μας,θα κανω αλλες λιγες μερες υπομονη και αν δεν βελτιωθει η κατασταση θα φωναξω τον παιδιατρο και δεν θα τον αφησω να φυγει απο το σπιτι αν δεν βρει τι εχει η μικρη, γιατι μας ειπε οτι ειναι ολα καλα και ειναι φυσιολογικα τα πονακια και οι κολικοι επειδη ειναι ανωριμο ακομα το πεπτικο τους συστημα, παντως αν συνεχισει ετσι η μικρη δεμενο θα τον εχω μεχρι να μου βρει λυση αμαν πια, ταλαιπωρειται η γλυκοπαραμυθενια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ την καημενουλα....πολλα μωρακια μωρε το παθαινουν..Εμενα ετσι ηταν ο μεγαλος μου...τι τραβηξα...μελανιαζε απ το κλαμα ...για να βγαλει μια μικρη πουρδουλιτσα..εκλαιγε κ σφιγγοταν παρα πολυ ο καημενος!!φιγ

σε αντιθεση με τον μικρουλη που ειναι ηρεμοτατος!!! εται λιγουλακι..κ πουρτ....ολα μεσα σε συννεφο ευτυχιας....αλλο μωρο βρε παιδακι μου!!!

υπομονη μαριαντακι...θα περασουν ..ειναι οντως φυσισιολογικα τα πονακια,τα αερια κ ολα αυτα!!!

μακαρι να τα ειχαμε εμεις κ οχι τα γλυκουλια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ολο το 24ωρο; δειχνει οτι υποφερει λιγες φορες καθεται ησυχη μονο οταν κοιμαται και οχι παντα και οταν ειναι ξυπνια για 5 λεπτα να κατσει ησυχη μετα ποναει και κλαιει δεν ειναι φυσιολογικο αυτο το πραγμα ολη μερα και ολη νυχτα και ο γιος μου ειχε κολικους οχι ομως αυτο το πραγμα δεν ξερω θα δειξει αλλα τοσος πονος και τοσες ωρες κατι δεν μου παει καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιαααααα μου γεια σας κι απο δω!!!!!!!!!!!

Να μας ζησουν τα μωρακια μας!!!!!!!!

Μαντω,Ευα,Εβινακι,Τομα βρε γεννησαμεεεεεεεεεεεε!!!!

Με το καλο κ στα κοριτσακια που ετοιμαζονται!!!!!!

Λινακι ηθελα να σου πω να χαμογελας και να βυζοταιζεις ακαταπαυστα!!!!!!!!! :P

Τα μωρακια που θηλαζουν δεν ρευονται παντα...Βασικα συνηθως δε ρευονται!!!!Συνεχισε την καλη δουλεια κουκλα μου!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχ συγκινηση κ παλι...............εσβησα το παλιο μου τικερακι..:( ποσο το αγαπησα!!!!

με γεια μου το καινουριο!!!!

αντε που ειστε εσεις οι τρεις τελευταιες? κοιμαστε ιδρωμενες με το μαξιλαρακι στα πρησμενα σας ποδαρακια..κ κατουριεστε συνεχεια ε??:laugh:

κουραγιο κοριτσακιααααααα...γεννατε σε λιγακι!!!

κιντερακο εμεις 11 γεννηθηκαμε!!αχχ ολα μαζι θα χουν γενεθλια..τα γλυκουλια μου!!!

καληνυχτα κ πολλα φιλια..παω να προλαβω να κανω ενα ντουζακι πριν το ταισματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα ... μέσα!! Είπαμε να δώσουμε λιγάκι το παρών μας!! Χαχαχα!!

Λινάκι, μην αγχώνεσαι! Και μένα τα ίδια κάνει! Βέβαια τώρα έχουν μειωθεί πάρα πολύ οι αναγωγές του! Αλλά μου κάνει κάτι ξεράσματα σε κάτι γεύματα άλλο πράγμα! Όσον αφορά το ρέψιμο, άλλες φορές δεν ρεύεται με τίποτα, μα με τίποτα.. κι άλλες φορές αρχίζει τρομπέτα!! :laugh: Σήμερα για παράδειγμα μέχρι να τον σηκώσω ρεύτηκε 4 φορές!! Ναι καλά άκουσες!! 4 ολόκληρες φορές και πολύ βροντερές μάλιστα!! Τώρα το βράδυ, ρεύτηκε την 1 φορά και μετά την 2η ούτε που το άκουσα! Τώρα κοιμάται! βέβαια τον ελέγχω συνέχεια αν κι ακούω πότε βγάζει πια και πότε όχι! Τώρα μου λέει και με τον τρόπο του ότι κάτι τον ενοχλεί! Ή να ρευτεί ή αν έχει βάλει γουλίτσα!

Μαριαντάκι, άστα!! Με το σφίξιμο και τις πορδίτσες!! Εμένα τον πιάνει 1-2 φορές την μέρα κι όχι κάθε μέρα! Είχε να κάνει κακά του ο δικός μου από Πέμπτη βράδυ του έδινα μόνο μητρικό και του έδωσα σε 3-4 γεύματα λιγότερο μητρικό και συμπλήρωνα 30 - 60 μλ almiron pepti που μου το έδωσε για κολικούς ο παιδίατρος και μου έκανε ένα χέσιμο με το συμπάθειο σήμερα το πρωί.. άλλο πράγμα!! :laugh: Από τότε δεν έχει κάνει κακά ξανά! Περιμένω! Εκεί που έκανε 4-5-6 φορές την μέρα τώρα κάνει μια βαρβάτη!!

Εφάκι.. άστα!! Μ'ένα βυζάκι έξω είμαστε!! :laugh: Βέβαια ο καλούλης μου στο 3ωρο χαλάει τον κόσμο! Την νύχτα μπορεί να το κάνει και 4ωρο!! Είναι καλός! Το μόνο αρνητικό, αφού φάει στήθος, συνήθως τον καλύπτει πάντα, είναι ελάχιστες οι φορές που δίνω ξένο, κι αυτό αν έχει θηλάσει και στην μια ώρα παραπονεθεί για φαί... και πονάνε οι θηλές μου.. και δεν αντέχω... γιατί προτιμώ ήρεμο μωρό με λίγο ξένο παρά να ταλαιπωρούμε κι εγώ και να του μεταδίδω την νευρικότητα μου!! Το μόνο αρνητικό λοιπόν είναι λόγω των γουλιών που βγάζει, τον κρατάω κάνα μισάωρο όρθιο κοιμισμένο κι εγώ κοιμισμένη στον καναπέ.. :laugh: και αφού τον βάλω κάτω τον ελέγχω κάθε λίγο και λιγάκι μην έχει κάνει γουλίτσα στο κρεβάτι! Αυτό είναι σκέτη ταλαιπωρία!! Το μωρό είναι καλούλη και πολύ βολικό!!

Αναστασάκι... γεια κι από εδώ!!! Πως πάτε με τον θηλασμό;; Όλα καλά;;

Εγώ να πω την αμαρτία μου, έχω πολύ γαλά, χαίρομαι που το δίνω στο παιδάκι μου... αλλά δεν το πολυαπολαμβάνω!! :( Θα δώσω όσο περισσότερο μπορώ στο παιδάκι μου, άλλωστε πιάνει εύκολα και το αδειάζει για τα καλά, άσχετο αν μαλακίζεται με την θηλή γιατί την θέλει για πιπίλα πολλές φορές.. Αλλά υπάρχουν φορές.. που υποφέρω!! Θες η κούραση;; Η εξάντληση;; Ο πόνος;; Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kouklares na xaireste ta mwrakia sas oses den euxithika.Sorry alla ta didyma mou pairnoun olo to xrono k de prolavainw na mpainw.

Na eiste panda etsi xaroumenes.Ti wraia pou pairnate kk zeite tis prwtes meres tou mwrou sas.Twra pou einai yshxoulia meta na deite ksenyxti gia na ta parei o ypnos :P

Sas filw glyka eses k ta mpempekia sas.

KALOUS THILASMOUS :)

Me to kalo oi ypoloipes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena ypoponh kopela mou.An ponane oi thiles sou na afhneis ligo gala sou panw tous k osh wra mporeis na pairnei ton aera tou ki auto.Seri douleuei :D

Na mhn agxonese kale toso gia tis goulies.Ola ta mwra tis kanoun apo oso kserw.

Egw exw dei kati rouketes terasties apo to mpemph asta...xestika panw mou!

Kala exei k th pallindromhsh..ma kala ola se mas tyxane!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koristakia kalimera sas!!!!!!

Kalos irthate nees manoules xana piso stin parea mas. Na sas xanaeuxitho na sas zisoun ta zouzounia sas!!!

Aurio pao xana episkepsi ston giatro, fantazomai oti tha mou pei telika pota tha genniso, 10/9 einai i teleutaia mou imerominia....pooooooo re seis autes oi 2-3 teleutaies ebdomades den pernane me tipota!!!!!

Na euxitho episis stis simpasxouses kalo kouragio....ante vre mia vathia anasas akoma k teleiosame!!!!

Filakia polla polla polla polla se sas k sta moroudakia sas!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΒΛΕΠΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΙΑΖΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΞΥΠΝΑΕΙ ΠΑΛΙ.ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΗ ΘΗΛΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ.ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ.ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΩΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, χαίρομαι που είστε καλα, όλο μπαίνω σαν τον κλέφτη να μαθαίνω νέα σας, βλέπω οι περισσότερες γαννήσατε, με το καλό και οι υπόλοιπες!είναι νωρίς για μένα, αλλα περιμένω τη στιγμή που θα γεννήσω και εγώ και θα έχω το παιδάκι μου αγκαλίτσα!Να σας ζήσουν!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Κιντεράκι δίνω λίγο συμπλήρωμα. Τωρα βάσικα προσπαθώ να το κόψω τελείως!! Το ξεκίνησα στο μαιευτήριο γιατί η μπέμπα είχε τραυματισει τις θηλές μου και μου είπαν οι μαιες να το κόψω μέχρι να επουλωθούν. Τώρα τη θηλάζω ολα τα γεύματα της ημερας αλλά τη νύχτα της δίνω και συμπλήρωμα γιατί κοιμάται στη θηλή και μετά δεν της αρκεί!! Η παιδίατρος εν τω μεταξύ μου είπε ενα τεταρτο στο κάθε στήθος και μετά συμπλήρωμα! Εγώ ομως ξερω ότι αν το παιδι συνηθισει στο μπιμπερο δε θελει τη θηλή. Ασε που όσο λίγότερο το βάζεις στο στήθος τόσο μειώνεται η παραγωγη!!! Τί μου προτείνεται βρε κορίτσια για να καταφερω να θηλάσω αποκλειστικά όσο περισότερο γίνεται;

Οσο για τη ψυχολογία κ εγώ χάλια ημουν αλλά είμαι πολύ καλύτερα πλέον!! Μην ξεχνάς ότι όοοοολες αυτές οι ορμόνες που είχαμε για τόσους μήνες, την έκαναν με ελαφρα τώρα που γεννησαμε!! Τι να σου κάνει και η ψυχολογία!!! Να μη χαλάσει λίγο;;;

Φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...