Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

κουραγιο foulinaki εμενα με ταλαιπωρει με κολικους σφιγγεται ολο το βραδυ να κανει κακα τα κανει μας αμολαει και τα αερια της η κυρια και αφου επι μια ωρα μπορει να σπαραζει μετα κοιμαται να φανταστεις απο τις 2,30 που εφαγε μου κοιμηθηκε με ολα αυτα στις 4.15 και εγω πηγε καλες 5 να κοιμηθω μην μου βγαλει και γαλα αχ που εισαι υπνεεε, και ο αντρας μου παει απο δευτερα για δουλεια και εχω απογοητευτει καλα ηταν εδω και με βοηθουσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax mariantaki μου απο τι καταλαβαίνω ανη΄κουμε σητν ίδια ομαδα,ανησυχων μαμαδων, τι να γίνει ομως θα τα κταφερουμε.Αφου εμεις εμαστε για αυτα τα παντα στη ζωη , από μας πριμενουν να γιανουν όλα καλα,αρα εμείς θα πρεπει να βρουμε και τη δυναμη να τα καταφερουμε ολα καλα...οσο για το οτι ξεκιναει δουλεια ο ανδρας σου θα σου ευχηθω απλα καλο κουραγιο εμενα με ψιλο πηρα απο κατω οταν εφυγε γαι πρωτη φορα και δε σου κρυβω οτι καθε μερα ριχνω και κανα κλαμμα ετσι χωρις λογο...απλα επειδη δεν εινσι κοντα μου:( ...μτα κοιταω την κουκλαρα μου και ξεχνιεμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ...λογω του οτι ... λιγες μερες μεινανε... θα ηθελα να σας ευχηθω, τωρα πριν...μου φυγει καμια σας και δεν την προλαβω!...σας ευχομαι να εχετε ευκολη γεννα, μ'ενα πονο, να ειστε και εσεις και το μπεμπακι σας υγιεστατοι, ολα να πανε καλα με την γεννα!εμεις θα ειμαστε εδω και θα σας περιμενουμε, να μας πειτε τις δικες σας εμπειριες!!! φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! :)

Σημερα με εκνευρισε πολυ το σαιτ :angry: κολουσε συνεχεια και δεν μπορουσα να μπω σε πολλα θεματα... τελοσπαντων...

νομιζω οτι απο στιγμη σε στιγμη θα βγει κανενα χερι κανενα ποδι απο κατω... νοιωθω συνεχως μια πιεση ενα γαργαλιτο κατι τελοσπαντων...

αυριο πρωι θα παω στο γιατρο θα ζυγισει τον μπεμπη και θα εξεταση και εμενα απο κατω για πρωτη φορα :blink: ... λετε να με αφησει μεσα για γεννα?? :ohmy:

παντως ειμαι ετοιμη...ετσι νομιζω...

Παλι μπηκα και ειδα φυσιολογικο τοκετο.... αχχ βρε κοριτσια πως γινετε ετσι το πιπι...?

Μαλλον με επιασε ο φοβος του τοκετου...

Θα το αντεξω ομως!!

Καληνυχτα! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημενες μου..φουσκωτουλες και ξεφουσκωτες...Χθες το βραδυ γυρισα στο σπιτακι μου..Εχω να σας πω πολλα..απειρα θα ελεγα..

θα πω ελαχιστα ομως..γιατι ...οπως ολες γνωριζετε ειναι εποχη του τρεξιματος!!!

καταρχην να ευχηθω και απο εδω και να στειλω τις ευχες μου και την αγαπη μου στην κουκλα μας την αναστασια που γενναει αυτη τη στιγμη!!!

ευχομαι να πανε ολα τελεια και να κρατησει πολυ γρηγορα την κορουλα της στην αγκαλιτσα της!!

σε ολες που γεννησατε καλη δυναμη κοριτσια μου!!!αςειναι γερα τα μωρακια μας κι μεις ντουρασελ!!να τα κανμαρωνετε τα αγγελακια του αυγουστου!!

κοριτσακια φουσκωτα κ στα δικα σας!!!με να πονο!!!αντε σας περιμενουμε για να ανοιξουμε το νεο θεμα!!!

εκει να δειτε ποσααααα εχουμε να πουμε!!!μονο για εμετους κ θηλασμο ενα ολοκληρο κεφαλαιο...και οχι μονο για τα μωρακια...για χαλαρες κοιλιες...κιλα...αντε κ για σεξ!!!!:laugh:

προς το παρον πολλες ευχες σε ολες σας!!!! σαςευχαριστω προκαταβολικα κ για τις δικες σας ,τις οποιες καποια στιγμη θα διαβασω..κ θα γραψω κ την ιστορια τοκετου μου..να τηρουμε κ το εθιμο του σαιτ μας!!!!

φιλια κουκλες..κ αυριο τα νεοτερα με το αναστασακι μας!!!!!

Υ.Γ. λατρευω το τικερακι μου...αχχχχ πως θα το αποχωριστω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalimeraaaaaa!!! Ti egine me to Anastacaki???? Tin piasane ponoi??? Htan na mpei me proklisi to Savvato!!!! Telika tin prolave i mikri???? Ti egine gennise???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Aaaxxxx agxothika tora....opoia exei epafi mazi tis as grapsei nea tis k na tis dosei tis kaliteres euxes mas!!!! Ola na tous pane teleiaaaaaaa!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελεια!!!Τωρα η Αναστασουλα μας θα εχει την μπουμπουκα της αγκαλια(μαλλον)...Να της ζησει...ευχομαι να ειναι και οι δυο τους καλα...Και να επιστρεψουνε πισω στην παρεα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!! :)

Αναστασακι να σου ζησει η τσαχπινουλαααα!! :):):):)

Ερχετε και η δικη μας η σειρα!! ΓΙΟΥΠΙΙΙ :woohoo:

λοιπον επεστρεψα απο το γιατρο!

ο μπεμπης ειναι μια χαρα τον εβγαλε γυρω στα 3850 αλλα μας ειπε οτι μαλλον γυρω στα 3600 ειναι...

κοριτσια εφαγα χερι... :blink: δεν μπορω να πω οτι με ενοχλησε περισσοτερο πονεσα... αλλα ολα καλα... ο μπεμπης ειναι χαμηλα και εχω 1 δαχτυλο διαστολή.... μου ειπε αν δεν γεννησω μεσα στις επομενες μερες την Πεμπτη 03-09-09 μπαινουμε για γεννα με προκληση :silly: ... να σας πω οτι ο αντρας μου επαθε ενα ΣΟΚ αλλα θα του περασει :laugh: :laugh:

Αυτα απο εμενα φιλια!! :kiss::kiss:

happy mom περιμενουμε την ιστορια τοκετου και φωτο απο το νινι!! Οσο για το τικερακι στο χερι σου ειναι αν θελεις να το κρατησεις ;):P

ZOUZOUΝITSA, folympia, natali.str, Νταλλια, μαριαντα, γιουνικ, αννακι και οποια αλλη ξεχασα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RITADRI32. έγραψε:

ΑΧ!!!!!!!!!!!!!!ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!! ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!

Μαργαριτα μου σε ευχαριστω πολυ... :)

Οποσδοιποτε θα του δωσω ενα φιλακι απο εσενα!!

Να μου φιλησεις και εσυ την ζουζουνα σου!

Ειδες Ριτα μου πως περασε ο καιρος... :cheer:

Φιλακια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ!!ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΙΣ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΑΝ ΔΕ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ!!!ΑΧ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante mia mia xemperdevoume....xaxxaxaxaxaaaa!!!!! Ego tin Deutera exo rantevou pali me to giatro...ante na doume ti tha mas pei k emas!!!!

Toma telika rotises ti itan auta ta gargalita pou eniothes xamila???? Ante mia bdomadoula ipomoni...!!!!

Zouzounitsa teleioses k esi, ti emeine....?????

Ego mexri telos exo 2 bdomades, an den me lipithei o gios mou k vgei pio noris!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Filakia pollaaaaaaaaa kortsoudia mou!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπαινω βιαστικα να σας πω οτι μαλλον η μπουμπου μου ερχεται... Πηγα το προωι για καρδιοτοκογραφο και δεν ειχα συσπασεις. Και ανανεωσαμε το ραντεβου μας για την Τριτη.

Πριν λιγο γυρισα σπιτι μου και ειδα πολυ καφε αιμα. Πηρα τη μαια και μου ειπε οτι μαλλον σημερα αυριο το πολυ την Κυριακη μπορει να εχω γεννησει. Οπως καταλαβαινετε ειμαι στα καρφια συτη τη στιγμή αλλα ήθελα να σας ενημερωσω φιλεναδες.

Αν γεννησω θα στειλω sms στη dallia για να σας ενημερωσει.

Σας αγαπω πολυ !!!!!!!! Εις το επανειδειν

Αναστασακι μου ευχομαι αυτη τη στιγμη να κρατας την κορακλα σου αγκαλιτσα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foulinaki έγραψε:

ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΩΓΕΣ...ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΙΤ ΤΥΧΑΙΑ ΧΑΘΗΚΑ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ,ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΤ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΠΑΡΑΧΤΙΚΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΥΠΟΥ ,ΥΠΟΘΕΤΩ,ΚΟΛΙΚΏΝ)ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ.ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ,ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ,ΔΕ ΔΙΝΩ ΞΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΡΑΧΤΕΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΤΗΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ...ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ,(ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ 20-25 ΛΕΠΤΑ και απο τα δυο ,ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΑΡΚΕΤΟΥΤΣΙΚΟ)ΤΩΡΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΜΕ 12 ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ..ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ..ΤΩΡΑ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗ ΤΑΙΣΩ?????:( δηλαδη μεσα σε 4 ωρες εφαγε δυο φορες ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ..Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ ΤΟ ΣΦΙΧΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΕΧΟΥΝ ΦΕΙ ΛΑΙΜΑΡΓΑ..ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΑΝΕ ΑΛΛΑ...ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΣΤΗΘΗΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΩ..ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΖΑΛΙΣΩ ΑΛΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΡΕΥΤΗΚΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΗ ΚΡΑΤΑΩ ΟΡΘΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΑΣΕΙ ΞΑΠΛΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΝΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΤΑΙΣΩ?ΠΕΙΝΑΕΙ?ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΟΝΟ ΠΙΠΙΛΑ?

ΕΙΑΜΙ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ...

ΚΑΛΙΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΝΑΙΕ ΕΙΔΙΚΑ...:unsure:

ΠΑΩ Ν Α,ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ (ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ) !

Μια από τα ίδια!! Κι είναι κι ο λόγος που του δίνω και λίγο ξένο στο τέλος να δω πόσα μλ κρατάει μέσα του!! Κι επειδή το στήθος στην κυριολεξία το στραγγίζει, κι όταν μετά θέλει να ξανατραβήξει με πονάει απίστευτα! Τραβάει τραβάει και παραπονιέται που δεν βγάζει!! Του δίνω και το almiron pepti που είναι για τους κολικούς που έχει και τον βοηθάει πάρα πολύ!

Μαριαντάκι εσύ δίνεις μόνο δικό σου ή και ξένο γάλα;;

Αννούλα εννοείτε... Περιμένω πως και πως τα ευχάριστα!! Με το καλό.... Και μ'έναν πόνο ...

Ολυμπία μου... με το καλό και εσύ!! Άντε μια μια να τελειώνετε...

Εβινάκι.. τι λέει η μπουμπού;; Θα βγεί;;

Τόμα μου... Άντε με το καλό!! Μην φοβάσαι!! Τα έχει κάνει έτσι η φύση που όλα είναι φοβερά! Και θρέφει πολύ γρήγορα.. η πληγή!

Εφάκι μου.. γύρισες!! Άντε!! Καλό τρέξιμο να έχουμε!! Θέλω να κοιμηθώωωωωωω!!! :laugh:

Ναταλάκι.. πολλά φιλάκια στα νινάκια σου τα διδυμάκια και στον αντράκο στην κοιλίτσα σου!!!! Χαρουλίνι ... και εσύ με το καλό... Απόλαυσε αυτές τις μέρες με την κοιλίτσα να μεγαλώνει!! Είναι τέλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula me to kalo k esi na kratiseis tin mpoumpoukitsa sou agkalia!!! Tha perimenoume nea sou!!!!

Euxomai na min se pedepsei k na vgei prin tin Kiriaki!!!!

Filia polla k kali epitixia!!!!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα με το καλο κοπελα μου να γεννησεις και εσυ!!!!!!! ΕΛΕΝΑ τρωει δικο μου γαλα εκτος απο καμια μερα που μπορει μην την φτασει και να φαει και ενα γευμα ξενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ, ΑΧ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!ΝΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ!!ΠΟΝΑΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !!!!ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!ΜΕΧΡΙ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΣΑ !! ΣΤΙΣ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!! :)

Αννουλα μου με το καλο κοπελα μου... σου ευχομαι με ενα πονο... τελεια-τελεια ξεφουσκωνουμε σιγα-σιγα ολες μας... :woohoo:

Ζουζουνιτσα μου αντε εφτασε και η δικη μας σειρα... τωρα ποια θα προλαβει ποια θα διξει... :cheer: παντως μετα το χερι του γιατρου εχω κατι καφε εκκρισεις μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο και νοιωθω καπως περιεργα κατι με πιεζει συνεχως και ο μπεμπης κανει τουμπες συνεχως...ειναι ΟΚ αυτο??

folympia μου ρωτησα για το γαργαλιτο και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο προετοιμαζοντε για να ερθουν στο κοσμο τα μωρα μας :)

Νταλλια μου σε ευχαριστω για το κουραγιο :kiss:

Φιλια σε ολες :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ !!ΚΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΠΙΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΠΡΩΞΙΜΟ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

folympia μου οχι δεν γενναω ακομη... B) ο γιατρος μου ειπε οτι μετα το... χερι θα εχω σημερα αυτες τις εκκρισεις... ευτυχως δεν ειναι πολλες... σχεδον δεν εχω τωρα... :)

ZOUZOUΝITSA μου μακαρι τα μωρακια μας να ερθουν φυσιολογικα για να αποφυγουμε την προκληση αν και το εχω δεσει οτι θα παω την Πεμπτη με προκληση...αλλα ποτε δεν ξερεις τι εκπληξεις μας επιφυλασουν τα νινια μας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυγουστιατικες μελλουσες μανουλες τι γινετε? καλε δεν βγαλατε φωτο εσεις με την κοιλιτσα σας!!! αντε τωρα πριν γεννησετε! πολυ μ'αρεσουνε οι κοιλιτσες! μπαινω σε αυτο το ποστ καθημερινα για να δω αν γεννησε καποια απο εσας!!!

οσο για τις πληγες μην ανησυχειτε, επουλωνονται τοοοοσο γρηγορα!!!

μακαρι να γεννησετε φυσιολογικα, αλλα και σε περιπτωση με προκληση παλι ειναι οκ!!! να προσεχετε ιδιαιτερα αυτες τις μερες που κοντεψε η γεννα, πηγαινετε αισθητικο και στην νυχου για να ειστε σε ετοιμοτητα!!! φερτε και μια καθαριστρια στο σπιτι αυτες τις μερες...τι αλλο....

αντε ανυπομονω να γεννησετε!!!

ξεχασα να σας ρωτησω...κοριτσακια θα κανετε, αγορακια....πεστε μου!!!

την ερχομενη πεμπτη που θα ειμαι 10 βδομαδων παω για την πρωτη μου βασικη εξεταση που θα στειλουνε και αιμα κτλ...

περιμενω απαντηση σας να μου πειτε το φυλο των παιδιων σας!!! και τα ονοματακια τους!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...