Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΙΝΙΛΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ....


Recommended Posts

ειμαι χαλια,ενω ειμαι στη μεση του κυκλου μου(λιγες μερες μετα την ωοριξια),εχω πολλες ξινιλες στο λαιμο,δεν μπορω να φαω τιποτα γιατι μου ερχεται να τα βγαλω και γενικα ειμαι ενα χαλι μαυρο...

πριν λιγο εφαγα λιγο και ετρεξα στη τουαλετα με ναυτια...οσο ημουν στη τουαλετα,ο χρηστος κατι ακουγα οτι ελεγε στη μαμα του...μολις βγηκα,με φωναξε η γλυκια μου πεθερουλα και μου ειπε...τι εχεις???της ειπα για τις ξινιλες κτλ... και μου ειπε....να ξερεις οτι και να γινει εγω θα ειμαι ευτυχισμενη γιατι ξερω οτι με το γιο μου αγαπιεστε αληθινα και ησαστε ενα.....δεν με νοιαζει ουτε που δεν εχετε παντρευτει..ουτε τιποτα....εσυ δεν θα αγχωθεις καθολου,θα μηλισω εγω με τη μαμα σου(η μαμα μου ειναι λιγο περιεργη...) και ας μην την ξερω...ημαστε μαναδες και θα μηλισουμε πολυ αληθινα και να δεις που ολα θα πανε καλα..δεν θελω να μου στενοχωριεσαι...το σπιτι μου ειναι σπιτι σου και το δωματιο σου εδω το εχεις ηδη και για οσο το χρειαστεις,που μακαρι να μην χρειαστει..γιατι θελω να εισαι ευτυχισμενη..να ξερεις οτι εγω οπως δεν μπλεχτηκα ποτε στα μεταξυ σας θεματα δεν θα μπλεχτω ποτε..να ερχεσαι να μου λες οτι σε απασχολει εσενα και εγω να ξερεις θα ειμαι η συντροφια σου οποτε εσυ με καλεις κοντα σου και μια κουβεντα και μια συμβουλη για σενα... εισαι κορουλα μου και οχι γιατι αγαπας τον γιο μου,αλλα γιατι εισαι καλη ψυχη...μαζι θα ημαστε οσο με χρειαζεσαι και σου δινω το λογο μου οτι δεν θα σε στενοχωρησει κανενας...οσο και να γκρινιαξουν οι δικοι σου θα γκρινιαξουν σε εμενα...αυτες τις βλακειες για το τι θα πει ο κοσμος κτλ εσυ δεν θα ακουσεις τιποτα...εγω θα τους κανω και θα ερθουν να σε παρουν αγκαλια και εκεινοι...

κοριτσια....με συγκινησε...ειναι γμ τις ψυχες η γυναικα...δεν ξερω γιατι,ισως επειδη ταιριαξαμε,ισως επειδη ειναι πολυ μικρη στην ηλικια(μονο 39),τι να πω...ειτε ειμαι εγκυος ειτε δεν ειναι,εγω την εκτιμησα απεριοριστα αυτη τη στιγμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι απο τις λιγες τυχερες !!!!! Φανταζομαι παιζει ρολο και η ηλικια και οι εμπειριες τις καθε μιας

Ευτηχως μεσα σε αυτες ειμαι και εγω δεν μπορω να πω κατι μεχρι στιγμης γιατι δεν πολυ ανακετευεται και ειμαι ευχαριστημενη βεβαια και να θελει καμοια φορα δεν την αφηνει και ο συντροφος

Οποτε δοξα τον θεο να λεμε

Απο οτι μου εχουν πει ολοι οσοι ηξεραν την πεθερα της πεθερας μου την λεγανε στρατηγο (μεχρι που πεθανε αυτη εκανε κουμαντο στο σπιτι και ολοι οι αλλοι μιλια

Οταν παντρευτηκε η πεθερα μου ηταν μολις 17 ο πεθερος 32 και ηταν και μαμακιας φαντασου χαλια!!!) οποτε στην δικια μου φανταζομαι οτι παιζει ρολο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ειμαι χαλια,ενω ειμαι στη μεση του κυκλου μου(λιγες μερες μετα την ωοριξια),εχω πολλες ξινιλες στο λαιμο,δεν μπορω να φαω τιποτα γιατι μου ερχεται να τα βγαλω και γενικα ειμαι ενα χαλι μαυρο...

πριν λιγο εφαγα λιγο και ετρεξα στη τουαλετα με ναυτια...οσο ημουν στη τουαλετα,ο χρηστος κατι ακουγα οτι ελεγε στη μαμα του...μολις βγηκα,με φωναξε η γλυκια μου πεθερουλα και μου ειπε...τι εχεις???της ειπα για τις ξινιλες κτλ... και μου ειπε....να ξερεις οτι και να γινει εγω θα ειμαι ευτυχισμενη γιατι ξερω οτι με το γιο μου αγαπιεστε αληθινα και ησαστε ενα.....δεν με νοιαζει ουτε που δεν εχετε παντρευτει..ουτε τιποτα....εσυ δεν θα αγχωθεις καθολου,θα μηλισω εγω με τη μαμα σου(η μαμα μου ειναι λιγο περιεργη...) και ας μην την ξερω...ημαστε μαναδες και θα μηλισουμε πολυ αληθινα και να δεις που ολα θα πανε καλα..δεν θελω να μου στενοχωριεσαι...το σπιτι μου ειναι σπιτι σου και το δωματιο σου εδω το εχεις ηδη και για οσο το χρειαστεις,που μακαρι να μην χρειαστει..γιατι θελω να εισαι ευτυχισμενη..να ξερεις οτι εγω οπως δεν μπλεχτηκα ποτε στα μεταξυ σας θεματα δεν θα μπλεχτω ποτε..να ερχεσαι να μου λες οτι σε απασχολει εσενα και εγω να ξερεις θα ειμαι η συντροφια σου οποτε εσυ με καλεις κοντα σου και μια κουβεντα και μια συμβουλη για σενα... εισαι κορουλα μου και οχι γιατι αγαπας τον γιο μου,αλλα γιατι εισαι καλη ψυχη...μαζι θα ημαστε οσο με χρειαζεσαι και σου δινω το λογο μου οτι δεν θα σε στενοχωρησει κανενας...οσο και να γκρινιαξουν οι δικοι σου θα γκρινιαξουν σε εμενα...αυτες τις βλακειες για το τι θα πει ο κοσμος κτλ εσυ δεν θα ακουσεις τιποτα...εγω θα τους κανω και θα ερθουν να σε παρουν αγκαλια και εκεινοι...

κοριτσια....με συγκινησε...ειναι γμ τις ψυχες η γυναικα...δεν ξερω γιατι,ισως επειδη ταιριαξαμε,ισως επειδη ειναι πολυ μικρη στην ηλικια(μονο 39),τι να πω...ειτε ειμαι εγκυος ειτε δεν ειναι,εγω την εκτιμησα απεριοριστα αυτη τη στιγμη...

ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!ΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!1ΜΠΡΑΒΟ!

κοπελα μου στεναχωριεσαι εσυ????γραψτους ολους!αφου αγαπιεστε και το θελετε και επισημα που δεν ειστε μαζι δεν πειραζει!!!!μια χαρα !!!!!αρκει να το θελετε!ουτε εμεις ημαστε παντρεμενοι αλλα αν ερθει θα το κανουμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου ναι οντως νοιωθω πολυ τυχερη!!!ειναι τελεια!!!!ακομα και η λεξη ''πεθερα'' δεν της ταιριαζει!ειναι φιλαρακι... μακρυα απο στρατηγους να ειναι ολες οι κοπελες ευχομαι!!!!!απαπα!!! δεν θα το αντεχα!

τζουλιανα μου εχεις απολυτο δικιο!!!αφου εχω τον χρησταρα μου και ολη του η οικογενεια με λατρευει και τους λατρευω και δεν εχουν τετοια κοληματα,δεν θα στενοχωριεμαι....

τι να κανω με τις ξινιλες????ειναι λογικο??και να εμεινα εγκυος μετα την περιοδο,τωρα βρισκομαι στη μεση του κυκλου...δεν ειναι πολυ νωρις για ξινιλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΠΡΑΞΗ!!!ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 24 ΕΙΣΑΙ,ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΖΙ?

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΙΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ!!!ΕΙΜΑΙ 24 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ,ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΔΙΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΗΡΙΞΗ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΣΟΥ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν αυτο που σε απασχολει ειναι το θεμα γαμος μην το σκεφτεσαι παντρευεστε οποτε θελετε και το λεω αυτο επειδη και εγω ειμαι εγκυος στον 7ο μηνα μολις χθες μπηκα!!αλλα δεν ειμαστε παντρεμενοι και δεν αγχωνομαστε καθολου

Εξαλλου μπορειτε να πατε σε ενα συμβολαιογραφο και να κανετε καποια δηλωση για την ονομασια του παιδιου για να παρει το ονομα του πατερα και μετα παντρευστε αν και οποτε θελετε βεβαια δεν το εχω ψαξει ακομα παραπανω γιατι τρεχω για την ασφαλεια τωρα εχω προνοια να φανταστεις και δεν ξερω αν θα προλαβω με τα ενσημα επειδη μπηκαν αυτον τον χρονο να ασφαλιστω στο Ικα αλλα αν εισαι εγκυος μεχρι τον επομενο μηνα (θα ειμαι στον 8ο) θα ξερω ολες τις λεπτομερειες αν ενδιαφερεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι 24 ειμαι,μαζι μενουμε,απλα την τελευταια εβδομαδα μενουμε στο πατρικο του γιατι ηταν λιγο αρρωστος. και εμενα μου εχει προταση γαμου...το καλοκαιρι λογικα θα μεινουμε και επισημα μαζι με λογο και τετοια... μακαρι κοριτσι μου τα ονειρακια μας να γινουν πραγματικοτητα!!και μην στενοχωριεσαι...εχεις στηριξη..εμας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι κοπελα μου ολα θα πανε καλα εσεις να στε καλα!!Ευχομαι να σαι εγκυουλα κ ολανα πανε οπως τα θελετε!!

Συγχαρητηρα να δωσεις στην πεθερα σου ειναι αψογη!!Ευτυχως κ μενα το ιδιο το πως με βοηθαει κ με εμψυχωνει κ με στηριζει στο θεμα της αποκτησης μωρου κ γενικα σε οτι με απασχολει κατα καιρους ειναι αλλο πραγμα!!Παροτι τον πονο της (περυσι ενα μηνα μετα το εξωμητριο που περασα χασαμε τον αδερφο του αντρα μου σε τροχαιο)εχει μια απιστευτη δυναμη κ ψυχραιμια που την θαυμαζω ειλικρινα κ της το χω πει!!

Της αδερφης μου δε ΖΩΩΝ!!!!!!!!!!!!

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos mou geia sou agapi mou...

Na les eisai tuxeri pou exeis mia fili PETHERA...

Na tis faneis kai esu kali wmos...

Oso gia tous dikous sou...

Asta panw stin petheroulla sou...

Kai ayti tha kanei ta magika tis,,,

Min fwvasai...

Kserei ti kanei...

Sas euxwme ta kalitera agapi mou...

Filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχαριστω πολυ για οσα μου γραφετε,ναι ειναι οντως κορυφη η γυναικα!!! φιλαρακιιιι! και μου αρεσει που ειναι ετσι...μακαρι να γινουν ολα καλα....και βασικα..................μακαρι να ειμαι εγκυος!!!!!!χχαχαχαχχαχαχααχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...