Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ....ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...!!!!!!


Recommended Posts

Αααααχ,ρε φιλεναδες...ποσους μηνες ακομα θα ρωταω τετοια πραγματα;;Ποσους μηνες ακομα θα αναρωτιεμαι για αυτα που νοιωθω,αν ειναι συπτωματα η οχι;;;;

Το ερωτημα ειναι το εξης...στην αρχη της εγκυμοσυνης,στην πολυ αρχη,ειχε καμια σας υγρα;;ασπρα κ κολλωδη;;;δεν ξερω ρε κοριτσια,απο την 1η φορα που εμεινα εγκυος δεν θυμαμαι αν ειχα κατι τετοιο.Τελος παντων επειδη τα υγρα ισχυουν γενικα σαν συμπτωμα,μπορει καποια να μου πει πως ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου, όταν περίμενα να συμπληρώσω 40 μέρες για να κάνω το τεστ, είχα τόσα υγρά που έλεγα, αχ να μου 'ρθανε!! Και πήγαινα στο μπάνιο κι έβλεπα άσπρα και και κολλώδη υγρά! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα .. και να μας πεις τα ευχάριστα! Να μας ρωτάς όποτε κι όσες φορές θέλεις! Γι'αυτό είμαστε εδώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου δεν ξερω καθολου να σου πω.... Ευχομαι μονο να ερθει αυτο που επιθυμεις....!!!!

Ηθελα ομως κι εγω να ρωτησω κατι....

Εχω κι εγω κατι ασπρα υγρα κατα την ουρηση (ειδατε αμα θελω ποσο επιστημονικα τα λεω...?:P ) σαν κομματακια.....σπερματος...:blink:

Λετε να αρχισα να παραγω απο μονη μου??? Λετε να μετατρεπομαι σε αμοιβαδα????:S

Εκτος απο αυτο.... εχω σημερα πονους περιοδου και ειμαι 11-12 μερες πριν την περιοδο!!!!:unsure: Τι μου συμβαινει γιατρε??:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

ζουμπι μου δεν ξερω καθολου να σου πω.... Ευχομαι μονο να ερθει αυτο που επιθυμεις....!!!!

Ηθελα ομως κι εγω να ρωτησω κατι....

Εχω κι εγω κατι ασπρα υγρα κατα την ουρηση (ειδατε αμα θελω ποσο επιστημονικα τα λεω...?:P ) σαν κομματακια.....σπερματος...:blink:

Λετε να αρχισα να παραγω απο μονη μου??? Λετε να μετατρεπομαι σε αμοιβαδα????:S

Εκτος απο αυτο.... εχω σημερα πονους περιοδου και ειμαι 11-12 μερες πριν την περιοδο!!!!:unsure: Τι μου συμβαινει γιατρε??:dry:

Να'σαι καλε ρε scarletitsa...τι γελιο εριξα ετσι οπως τα γραφεις....:laugh: :laugh: :laugh: Λοιπον για αυτο που ρωτας,χμμμμ...μηπως,λεω μηπως ειναι τιποτα μυκητες;;;;φαγουριτσα εχεις καθολου;;καμια φορα απο μυκητες ποναει λιγο κ η κοιλιτσα..λεω τωρα μπορει να ειναι κ μ.....ς αυτα που σου λεω.Δεν παιρνεις το γιατρουλη σου κανενα τηλ.;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είχα υγρά, αλλά όπως έχουμε στην ωορρηξία...

τώρα για τα κολλώδη υγρά,δε ξέρω.

εγώ μια-δυο φορές που είχα κολλώδη ήταν κολπίτιδα...

μήπως συμβαίνει κάτι ανάλογο? το έχεις ψάξει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ λες;;μπορει,αλλα δεν μυριζουν,ουτε εχω φαγουρες κ τετοια.εντωμεταξυ τωρα που το σκεφτομαι εχει τυχει στην ωορηξια να εχω παλι τετοια υγρα.Αλλα ωορηξια εχω κανει απο τις 29 Μαρτιου...τι να πω;;;ο Θεος βοηθος...για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ψάξτο λίγο. ούτε εμένα μύριζαν. ήταν η αρχή ακόμη και το είχα προλάβει.

αλλά... για ψάξτο και για εγκυμοσύνη... είναι ύπουλη αυτή η κυρία χεχεχε...

εγώ απ τη μέρα της ωορρηξίας δε σταμάτησα να έχω υγρά... που σήμαινε κάτι άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ζουμπι μου δεν εχω φαγουριτσα.... και δεν εχω παθει ποτε μυκητες και κολπιτιδες ή οτιδηποτε αλλο....

Τελοσπαντων...θα δουμε...αν συνεχισει.... ή που θα παρω τον γιατρο τηλ ή που θα καταφερω να μεινω εγκυος απο μονη μου.....:P :laugh:

Θα με δειτε στις ειδησεις αν ειναι....:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μου μακαρι τα υγρα να ειναι συμπτωμα της πολυποθυτης για ολες μας εγκυμοσυνης!!!! ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ????? εγω ψηφιζω εισαι εγκυουλα!!!!!! παντως βρε κοριτσια το θεμα ''συμπτωματα'' ειναι ανεξαντλητο!!!ολες μας νοιωθουμε κατι τελειως διαφορετικο! εγω για παραδειγμα νιωθω απο τωρα ξινιλες!!!δεν ξερω αν ειναι λογικο...αν ξερει καποια πειτε μου...πριν 2 μερες ειχα ωορηξια,αλλα εκανα αγκαλιτσα και με το που τελειωσε η περιοδος..ειναι λογικες οι ξυνιλες?? παντως ζουμπι μου εγω γενικως αυτο το μηνα ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιαααααα μου είπε γιατρός πως στην διάρκεια που ξεκινάει η ωορρηξία μέχρι να ολοκληρωθεί έχουμε πιο πηκτά υγρά, όπως της κολπίτιδας μόνο που δεν φαγουρίζεσαι.Επίσης τα πονάκια υπάρχουν!!!Είμαι σε μια τέτοια φάση τώρα!! Αν μείνω έγκυος με το καλό θα επιβεβαιώνεται τελικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι στο καλό?? όλες αυτό το μήνα έχουμε πολλά υγρά???

και εγώ έχω!!

δηλαδή ή είμαστε όλες έγκυος ή πάθαμε όλες κολπίτιδα???:silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι το πρωτο ευχομαστε να ισχυει!!! βρε κοριτσια εχω τρελαθει απο την ξινιλα στο λαιμο....τι να κανω δεν μπορω..τι σημαινει γμτ???....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ βρε κοριτσακια μου..τα συμπτωματα δεν αξιολογουνται παντα..Εχω μεινει 4 φορες εγκυος..κ την τελευταια δεν το καταλαβα...ή μαλλον αργησα πααααρα πολυ!Ειδικα για το στηθος που ποναει κ σκληραινει κ ειναι κ απο τα πιο γνωστα συμπτωματα..κ αυτο το κατερριψα!Ηταν κ ειναι μαλακο κ δεν ποναει...:)

επομενως..καθε εγκυμοσυνη μπορει ναναι μοναδικη..με υγρα ή χωρις,με αναγουλες ή χωρις,με στηθος ανεβασμενο..ή πεσμενο:laugh: :laugh: κτλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα ο μήνα μπήκε με το δεξί δηλαδή εεε???

μακάριιιιιι να χουμε κι άλλες εγκυούλες!

πάω για νάνι, κουτουλάω... χαχα

φιλάκια και καλό ξημέρωμα!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Τελοσπαντων...θα δουμε...αν συνεχισει.... ή που θα παρω τον γιατρο τηλ ή που θα καταφερω να μεινω εγκυος απο μονη μου.....:P :laugh:

Θα με δειτε στις ειδησεις αν ειναι....:laugh: :laugh: :laugh:

Ο Ρ Γ Ι Ο !!!!!!!!!! :laugh:

Σόρι ζουμπι που δανείζομαι το θέμα σου για να πω μια κουβέντα στην σκαρλετίτσα μας, αλλά τα χρειάζεται!!! χεχεχε... :woohoo:

Εύχομαι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης και να ακολουθήσουν κι άλλα... ευχάριστα... ζαλάδες, συχνοουρία, λιγούρες... χεχεχε:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα πολλα υγρα...νομιζα ηρθε περιοδος αλλα στην πορεια ηρθε κατι αλλο.....μακαρι βρε ζουμπι να εισαι εγκυουλα και εσυ και οσα κοριτσακια προσπαθουν...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εγω να δειτε συχνοουρια!!!!απιστευτη εχω!!!!!!!!αφου με λεει ο αντρας μου δεν μπορω να σε βλεπω συνεχεια στην τουαλετα αλλο!!!!!:laugh: :laugh: :woohoo:

τι να πει και αυτος!

το ποδι δεν αρχισε να με ποναει ακομα οποτε δεν θα ερθει περιοδος συντομα τουλαχιστον!εχω το ποδι-συνθημα οτι ερχεται η περιοδος!το ποδι γυναικολογος:laugh: :laugh: :woohoo:

ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΕΙ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου...ειναι σιγουρο οτι δεν θα σε ξαναπιασει το ποδι για 9 μηνες....αφου δεν στο ειχα πει κουκλα μου???? σε ενιωθα..?τι διδυμες ημαστε...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοπελα μου γλυκια να ΕΙΜΑΙ εγκυος!ΜΑΚΑΡΙ αν και η καθημερινοτητα μας φιλεναδα δε θα ειναι η ιδια!αντε να πας στη σχολη με την κοιλια στο στομα!χαχαχχα φανταζεσαι??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το φανταζομαι και γουσταρωωωω!!! τελειωνω τον ιουνιο,οποτε δεν θα εχω μεγαλη κοιλιτσα...αλλα ειχα μια συμφοιτητρια που ερχοτανε μεχρι τον 9ο μηνα....τελεια!!!ολες την προσεχαμε και την βοηθουσαμε...ειναι θαυμα ολο αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

ζουμπι μου δεν ξερω καθολου να σου πω.... Ευχομαι μονο να ερθει αυτο που επιθυμεις....!!!!

Ηθελα ομως κι εγω να ρωτησω κατι....

Εχω κι εγω κατι ασπρα υγρα κατα την ουρηση (ειδατε αμα θελω ποσο επιστημονικα τα λεω...?:P ) σαν κομματακια.....σπερματος...:blink:

Λετε να αρχισα να παραγω απο μονη μου??? Λετε να μετατρεπομαι σε αμοιβαδα????:S

Εκτος απο αυτο.... εχω σημερα πονους περιοδου και ειμαι 11-12 μερες πριν την περιοδο!!!!:unsure: Τι μου συμβαινει γιατρε??:dry:

Καλεεεεεε Scarleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: με παθαινειειειειειεις!!!Τι γελιο εκαναααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!δεν ξερω τι εχεις κ τι δεν εχεις αλλα εισαι κινητη μοναδα ξεκαρδισματος!!!!!!

Και για το θεμα τωρα!Ασπρα υγρα ναι!Αοσμα ομως κ χωρις φαγουρες!Μακαρι κοριτσια να ειστε ολες εγκυουλες!!!Να προσεχετε ναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια και Αναστασια.... θα σκαγατε ε???:P :P

Καλε στημενη στη γωνια μου την εχετε...

Παω να συζητησω κατι.....σοβαρα....:blink: και...τσουπ!!

Αμεσως να με σχολιασετε....Τστστστστστσ

Τι πλασματα ειστε εσεις????:laugh: :laugh: :laugh:

Εδω φιλεναδες.... μιλαμε για..."φυσικο φαινομενο" κι εσεις γελατε???

Οταν θα γινω famous θα μου ζητατε αυτογραφα....:dry::S

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Θέε μου... από τη μία άντρας να κυοφορεί και να γεννάει :unsure: , από την άλλη γυναίκα να αυτογονιμοποιείται :blink: ... τς τς τς.. Όταν θα μεγαλώσει το Μαράκι και θα με ρωτήσει πως έρχονται στον κόσμο τα παιδιά εγώ η φουκαριάρα η μάνα ΤΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ? :S

ζουμπι ξέρω.. ξεφύγαμε από το θέμα.. Να μας σμπαθάς! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...