Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική...τόσο τρομακτική όσο ακούγεται?


Recommended Posts

και εμενα ο άντρας είχε προβλημα αλλά βελτιώθηκε με θεραπεια και τελικά ο λόγος που καταλήξαμε στην εξωσωματική ήμουν μάλλον εγώ ή ο συνδυασμός μας παρά το σπέρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όταν ακούω επιτυχία με την πρώτη ή τη δεύτερη φορά παίρνω απίστευτο κουράγιο!

αν και ανυπομονώ τρελά νομίζω ότι πρέπει να εξαντλήσουμε όλες τις άλλες πιθανότητες. από τους 2 γιατρούς που πήγαμε μέχρι τώρα κατάλαβα ότι βιάζονται να σε στείλουν για εξωσωματική. έστω κι από περιέργεια πρέπει να μάθουμε από που προέρχεται το πρόβλημα και αν υπάρχουν έστω λίγες ελπίδες να βοηθήσει κάποια θεραπευτική αγωγή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και θα εξαντλήσεις όλες τις πιθανότητες.

Αλλα αν παρ' όλα αυτά καταλήξεις στην εξωσωματική έχω να σου πώς στο κέντρο εξωσωματικής που πήγαινα (αν κατάλαβα καλά είναι το ίδιο μ'αυτό που σκέφτεσαι να πας)μου έλεγαν ότι τα περιστατικά στα οποία η γυναίκα είναι υγειής αλλά υπάρχει πρόβλημα με το σπέρμα έχουν μεγαλήτερη πιθανότητα επιτυχίας.

Οπλίσου με αισιοδοξία και υπομονή, κράτα τον άντρα σου απο το χέρι,και μην φοβάσαι τίποτα.

Όταν θα κρατάς το μωρό σου αγκαλιά θα θυμάσε τους φόβους σου και θα γελάς!!

Σου μιλάει η πείρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...