Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ..


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ...:kiss:

ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ,ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ,ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ,ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ..ΓΙΝΟΝΤΕ ΜΑΝΕΣ..ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ..ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.. ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΜΩΡΑ...ΔΙΑΦΙΜΗΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΝΕΣ...ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΓΚΥΟΥΣ..ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΣΥΝΧΗΣΗ..ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..

ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΜΟΙΡΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΥΡΡΑΝΙΟΥΝΤΕ ΕΝΩ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ? ΞΕΡΩ-ΞΕΡΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ...ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΓΕΛΑ,ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΟΧΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και σε εσένα!!

μην το βλέπεις τοσο απαισιόδοξα

θα έρθουν καλές ημέρες και για εμάς!!!:woohoo:

το μόνο που είναι εκνευριστικό είναι ότι είναι λίγο της μόδας η εγκυμοσύνη στη showbussiness και το βλέπουμε συνέχεια μπροστά μας!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι καλη μου μονο στην μοδα για την σοου μπιζ αλλα ειναι και για την περιπτερου...την γειτονισσα που ειναι 45 χρονων,για την αλλη που γεννησε πριν 4 μηνες,,,για την αδερφη μου που ειναι 21...χαχαχαχα!!!! αστα ...μονο η γιαγια μου δεν ειναι εγκυος...αυτη την εποχη!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ντε!!!

ή παλιότερα δεν με ενδιέφερε και δεν το πρόσεχα ή μήπως όλοι γύρω μας είναι της μόδας και εμείς λίγο ντεμοντε...;) τι να κάνουμε??? θα μας κάτσει και εμάς, που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι λιγο πολυ ντεμοντε...χαχα!!προσπαθεισ καιρο εσυ? εγω 2,5 χρονια...τι θα κανουμε ρε γαμωτο? αυριο θα παρω κ ενα τεστ οωρηξιας..μπας και...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia1976 έγραψε:

παλιότερα δεν με ενδιέφερε και δεν το πρόσεχα

Ayto pisteyw ki egw :) Oi dromoi htan panta gematoi karotsakia me mwrakia kai eggyoys...apla de diname shmasia giati de mas ekaige to thema,,, Twra gia to megalo GIATI .... de nomizw oti yparxei sygkekrimenh apanthsh...ola einai thema tyxhs...Egw as poyme etyxe o antras poy agaphsa kai pantreythka - kai den ton allazw me tipota - na exei sobarh oligoasthenospermia me apotelesma na prospathoyme mataia 7 mhnes twra... Omws eytyxws stis meres mas yparxoyn lyseis :) Emeis tha kanoyme ekswswmatikh mallon ton Ioynio :)

Eseis exete kanei kamia eksetasoyla mhpws yparxei kana problhmataki? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσπαθούσα σχεδόν μόνη μου!!!!(χαχαχαχαχα) εδώ και ένα χρόνο...δηλαδή δεν το είχα συζητήσει με το σύζυγο και προσπαθούσα μπας και "τύχει"....αλλά τίποτα:angry:

το καλοκαίρι αποφάσισα να τον ενημερώσω αλλά και πάλι δεν βλέπω προκοπή!!!

και το χειρότερο από όλα είναι ότι κάθε μήνα νομίζω ότι είμαι έγκυος :angry: :angry:

τώρα έχω αρχίσει και εκνευρίζομαι και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχω κανει? 3 εχω κανει...ο αντρασ μου εχει το ιδιο με τον δικο σου..ειχε βεβαια κυρσοκυλη και εκανε επεμβαση ...τωρα εφτιαξε κατα πολυ...απο που εισαι? σε πιο κεντρο θα πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ snowgirl αυτό αναρωτήθηκα και εγω σε άλλο μήνυμα

ο γυναικολόγος μου είπε ότι αν δεν κάνω σοβαρη προσπάθεια, να μην πάω για εξετάσεις...μήπως πρέπει όμως να κάνω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia1976, monh soy e? :laugh: :laugh: :laugh: htheles na toy to kaneis ekplhksh? :P

Mh moy eisai :angry:...an kaneis ena gyro sto forum, yparxoyn apeira post apo kopeles poy kathe mhna ...nomizoyn..oti einai egkyoyles :laugh: exoyme analysei ola ta symptwmata poy mporei na exeis se periptwsh egkymosynhs! Ki egw ta eixa panta ola ma ola kai hmoyna sigoyrh...tromara moy :silly: Mexri poy brhkame to problhmataki mas kai eimai pio prosgeiomenh pleon...Gia tis eksetaseis soy egrapsa sto allo post th gnwmh moy ;)

marinik27, eimaste Agglia twra, opote eipame na dokimasoyme thn tyxh mas edw...Exoyme brei ena poly kalo kentro kai propathw na eimai aisiodoksh B) Ton Ioylio tha eimai egkyos!!! (to lew syxna gia na to pistepsw :laugh: ) Sas eipan ki esas gia ekswswmatikh? Ti noymera eixate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες μου ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες!!!Που θα παει,απο δω?απο κει?στην κοιλιτσα θα καταληξει μια φορα!!!Ευχομαι ολοψυχα γρηγορα!!!!Οσο για το τι να κανεις αυτα εχει η ζωη....τι μπορουμε να κανουμε γι αυτο....απλα δεν θα εγκαταλειπουμε και δεν θα αφηνουμε καμια δυσκολια να μας απογοητευει γιατι θα τα καταφερουμε!!!!ΣΙΓΟΥΡΑ!!!πιστη και θεληση!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...