Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Η ΑΤΙΜΗ...


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε?Εγω προσπαθω κ συνεχιζω με θαρρος..Τελικα αδιαθετησα:( χτες στην25η μερα (πρωτη φορα μου συνεβη αυτο)...Πονοι φριχτοι!Ο γιατρος μου πε να παρω σερπαφαρ αυτη την φορα να μην επιβαρυνω τον οργανισμο μου παλι με τις ενεσεις κ θα παω την Δευτερα να με δει κ να ''τα πουμε''!!:unsure:

Μια μερα πριν που ειχα καφε υγρα ημουν χαλια,δε μιλιομουν..χτες που αδιαθετησα ημουν καλυτερα δεν εκλαψα καθολου ουτε σημερα.Κατα ενα περιεργο τροπο νιωθω να χω αρκετη αισιοδοξια!!:) Ισως ειναι η θεληση κ το πεισμα..

Τα νεοτερα Δευτερα!!

Υπομενουμε κ επιμενουμε!!!

Φιλια

Κατερινα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΑΥΤΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΤΙΜΗ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΜΕΡΕΣ ΓΕΛΑΣΤΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθουν οι καλες μερες κ για μας κοπελα μου...Μια δυο τρεις θα τα καταφερουμε!!

Αυτο που με τσατιζει ειναι που τα δινει αλλου κ κανουν εκτρωση..Ποσο αδικο ειναι λεω απο την μια κ απο την αλλη για ολα υπαρχει ενας λογος μια αιτια κ που θα παει θα ρθει κ η δικη μας στιγμη να γινουμε μανουλες!!!

Φιλια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΣΩ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ <ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ> ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ. ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου, καλησπέρα και από μένα!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!που δεν ήρθε αυτό το μήνα! ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!

Θέληση, υπομονή και επιμονή χρειάζεται! Χαμογέλα και απόλαυσε τον έρωτα με τον άνδρα σου!Συνέχισε να σκέπτεσαι θετικά. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι δεν πειραζει....

Μην κλαις....και μη λυπασαι που βραδιαααζει....

Εμεις που ζησαμε φτωχοι....

Του πελαργου η αργοπορια κι αν μας νευριααααζει....

Θα κανουμε υπομονη!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εμενα τους πρωτους μηνες με πειραζε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ αλλα μετα απο 7 μηνες (πλεον)....εχω αρχισει και αναισθητοποιουμαι...:blink:

Λεω...."ολο και πιο κοντα στο στοχο μου πλησιαζω"....(σκεφτομαι οτι υπαρχει προκαθορισμενος χρονος αναμονης για την καθε μια.... και καθε που μου ερχεται η κοκκινοσκατιτσα...:P σκεφτομαι...."αντε κι αυτος ο μηνας περασε.... πλησιαζει ο καιρος..." κι ετσι δεν μου κακοφαινεται καθολου....

Βεβαια εγω ειμαι και λιγο "κουκουρουκου".... δεν ξερω εσενα αν σε βοηθαει αυτη η σκεψη....:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσασες φίλες μας και θα σου πω κι εγώ Κατερινάκι πως ακόμη ένας μήνας θα έρθει, μόλις τελειώσει η περίοδος σου, για να... ξεμυαλίσεις τον αντρούλη σου! Πολύ καλή ευκαιρία νομίζω είναι! Πάντως, δε θέλει απογοήτευση (τα λέω και για μένα αυτά, γιατί ειδικά στην τελευταία περίοδο, στις 8 του Μάρτη, με είχε πάρει πολύ από κάτω!) Φιλάκια και καλή συνέχεια! Πίστεψε το... τον Απρίλιο θα πιάσεις παιδάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax re koritsia mou...

Oso mporitai min stenaxwrieste...

Apla kante oses agapes mporitai me ton antroulli sas...

Sas euxwme ola ta kalitera...

Kai ola thetika...

///o theoullis mazi sas///

.....Kai polla filia.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Η ''ΑΤΙΜΗ'' ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ:) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κατερινακι!!!Αχ τα ιδια τραβαμε ολες μας!!!Αλλα που θα παει θα δουμε κι εμεις αυτην την ευλογημενη καθυστερηση μια μερα!!!Ετσι δεν ειναι???Υπομονη....κι εμενα με παιρνει απο κατω καποιες φορες αλλα οπως λες κι εσυ μετα νιωθω μια ξαφνικη αισιοδοξια και παλι απο την αρχη!!!!Ετσο πρεπει να μην το βαζουμε κατω θεληση και πιστη!!!Φιλακια ευχομαι σε ολες μας το θαυματακι να γινει γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν να βλέπω τον εαυτό μου κάθε μήνα. Πόσο σε νιώθω Κατερινάκι...

Το θέμα είναι να μη χάνουμε την αισιοδοξία μας και εσύ την έχεις! Αυτό είναι το σημαντικότερο. Να μη χάνουμε την ελπίδα μας και το κουράγιο μας.

Εύχομαι να την ξαναδούμε την ακατανομαστη, του χρόνου τον Μάρτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω κοριτσια ,να στε καλα κ συντομα εγκυουλες σε οσες προσπαθουν!!Ειλικρινα το mammyland ειναι το ποιο ομορφο site..ειναι τοσο ζεστο κ φιλικο το περιβαλον εδω που πραγματικα παιρνεις δυναμη θαρρος κ κουραγιο να συνεχισεις!!!

Φιλια:) σε ολες

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...