Μετάβαση σε περιεχόμενο

ειμαι φαινομενο????????!!!!!!!!!


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσακια μου σε οσες και αν το εχω πει κοπελες εχουν σκσει στα ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!:lol: :laugh: :woohoo:

οταν μου ερχεται περιοδος απο που το καταλαβαινω αραγε???????????????

οσο και να σκεφτητε ΔΕΝ προκειται να το βρειτε!!!!!

1 λεπτο πριν μου ερθει περιοδος ποναω στο ποδι!!!!!!πανω απο την κλειδωση μεχρι το γονατο!και μετα για 2 μερες ποναει συνεχεια οπωσ ακριβως ποναει και η κοιλια στην περιοδο???τετοιος πονος!!!!!:laugh:

κουφο???γελασατε και εσεις?????:(

ΕΙΜΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΥΧΗΘΗΤΕ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh:

Φιλιααααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana έγραψε:

1 λεπτο πριν μου ερθει περιοδος ποναω στο ποδι!!!!!!πανω απο την κλειδωση μεχρι το γονατο!

:blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Mhpws omws ... ekei poy katalabaineis oti soy erxetai h periodos .... mesa sthn aganakthsh... ta bazeis me to podaraki soy kai to plakwneis stis mpoynies fwnazontas "MHN ERTHEIS!MHN ERTHEIS" kai ponaei ? :laugh: :laugh: :laugh:

filia tzouliana mou! poly plaka exoyn ta symptwmata soy :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα μου κανεις πλακα φιληναδα ομως!!!!!!!!!!

καθε φορα που ειναι να αδιαθετησω....ποναει και μετα μουδιαζει το ποδι μου πανω πανω και στο μπουτι... ε μαλλον καποιο αλλο φαινομενο παιζει εδω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....Τι παράξενο σύμπτωμα περιοδου ειναι αυτο τζουλιανα;Μηπως ειναι ψυχοσωματικό;;;Σου ευχομαι κ γω να μην ξαναπονεσει το ποδι σου τους επόμενονους 9 μηνες!!!!!Αντε με το καλο.....:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήναααα!! ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

εμένα μερικές φορές πριν μου έρθει περίοδος, με πονούσαν τα γόνατα τόσο πολύ, ένιωθα τόση κούραση, σα να έτρεχα όλη μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...