Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΑ???...


Recommended Posts

τζοαννακι ευχριστω πολυ!!! και εσυ με ενα πονο κοπελαρα μου,γερο και τυχερο να ειναι!! ονειροπολα δεν λες τιποτα....τι να κανω...??ενα νινακι θελω...να γινω μανουλα,να το μεγαλωσω οσο καλυτερα μπορω,να παρει ολη την αγαπη του κοσμου απο μενα και τον μπαμπα του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mikroula μου ονειρεψου εσυ δηλαδη σκεψου θετικα και οτι ειναι να γινει θα γινει

Κι αν δε γινει αυτο το μηνα θα ερθει συντομα.. με τοσο καλη ψυχολογια και θετικη σκεψη δεν μπορει ν αργησει..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απις λες?? εχω καλη ψυχολογια,δεν ξερω βασικα...απλα εχω τοοοοοοοοοοοση θεληση!!!!!! και καθε μερα σκεφτομαι ενα νινακι με μια κουβερτουλα και εγω με τον αντρουλη μου στο τζακι να το χαζευουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos οταν λες στο τζακι να το χαζευετε.... να υποθεσω οτι δεν εννοεις το μωρο μεσα στο τζακι ε???:P :laugh: :laugh:

Γιατι η αληθεια ειναι οτι δε μας διευκρινησες αν το μωρο θα ειναι ανθρωπακι....ή κατσικακι....!!!?!!:blink: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αενα νινακι με μια κουβερτουλα και εγω με τον αντρουλη μου στο τζακι να το χαζευουμε....

Ti glyko...:)

Kai poy'sai mikroula... kai shmera fiki-fiki e? Mhn ksexniomaste! :laugh: :laugh: :laugh:

Se filw :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl...εννοειται φικι-φικι...αλλα εχω ενα μικρο προβληματακι...ενω εχθες ειπαμε να μην γινει αγκαλιτσα γιατι εγινε προχθες,και λεγαμε να κρατησουμε χαρακτηρα μια μεα για να δυναμωσει...να μωρε......ειχα παει να μεινω στη μαμα μου για να μην κολαστω...και το βραδυ αργα....μηλισαμε στο τηλεφωνο...ποπο ντρεπομαι.....οποτε δεν δυναμωσε!!! πειραζει σημερα να κανουμε αγκαλιτσα?? ή δεν εχω πιθανοτητες??? ποπο ντραπηκααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: Ma na se thelei toooso o kalos soy kai sy na toy kaneis ... nazakia...kai na ton afhneis mono? Phgaine paidi moy kane oso fiki-fiki thes ekei pera ki ase ta programmata! De thes na einai to mwraki sas karpos ths agaphs kai toy pathoys sas? Afoy den exete problhma....ase th fysh kai ton erwta na kanoyn th doyleia toys ;)

Re ton anthrwpo ti toy kaneis :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και καλά κάνεις.. και ονειροπολείς... Διάβασα όλα τα ποστ, ήταν κι αρκετά... και λιγώθηκα στα γέλια!! Λοιπόν, εγώ στον μήνα που έμεινα, ξεκίνησα αμέσως μετά την περίοδο και έκανα τακτικά! Να κάνεις όσο πιο πολλές αγκαλίτσες μπορείς.. να μην αγχώνεσαι και θα έρθει και το νινάκι! Μην βασίζεσαι στα συμπτώματα, διότι πολλά είναι κι από το μυαλό μας! Και εγώ έτσι έκανα στην αρχή.. και τελικά όταν ήμουνα έγκυος, ούτε εμετούς είχα, ούτε ναυτίες, ολυτε ζαλάδες, λιποθυμίες και τέτοια! Είχα συμπτώματα περιόδου, πρησμένο στήθος και τσιμπηματάκια στην κοιλιά σαν να μου κατεβαίνουν ... ξέρεις...

Καλή επιτυχία κι εύχομαι ολόψυχα στις 19 του μήνα να κάνεις ένα τεστάκι και να βγει ένα ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχααχααχαχαχαχχ!!! εγω τι του κανω???? ή εκεινος που δεν τολμαω να μεινω μονη μαζι του,γιατι με κυνηγαει!! δηλαδη τετοιο πραγμα.....χχαχαχαχα ειναι να τυχενει σε ολες!!! χαχχαχα και σημερα το βραυ θα ξαναειμαι μεσα να το ξερεις....να δωσεις το συνθημα!!!! ημαστε στοπατρικο του και εχουμε θυμηθει τα νιατα μας που κρυβομασταν!!! τελεια φαση!!! πανω απο ολα μενουμε παντα παιδια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου δ θελω να σε στειλω στα συννεφακια:P ...αλλα εχω ακουσει πως τισ πρωτες μερες μετα την περιοδο μπορεις να πιασεις...:huh: :woohoo: δ ειμαι σιγουρη ομως ...

παντως σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτο το σπορακι να υπαρχει ειδη μεσα σου πραγματικα ευχομαι ολα να πανε καλα περιμενω νεα σου κ ελπιζω να ειναι ευχαριστα

φιλια πολλα!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

mikroulaxristos οταν λες στο τζακι να το χαζευετε.... να υποθεσω οτι δεν εννοεις το μωρο μεσα στο τζακι ε???:P :laugh: :laugh:

Γιατι η αληθεια ειναι οτι δε μας διευκρινησες αν το μωρο θα ειναι ανθρωπακι....ή κατσικακι....!!!?!!:blink: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Χαχχαχχαχχαχαχαχααχαχαχα αποθεωσηηηηηηη η Αρτζυ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :side: :woohoo: :P :laugh:

Μικρουλαχριστος καλα εκανες κοριτσι μου!Κανε και σημερα αν εχετε κεφι!!!!Ασε εμας εδω στην ξηρασια μας!!!Ευτυχως ειναι σαν το ποδηλατο και δεν θα το ξεχασουμε!!!!!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωλινακιιι ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου!!! τωρα εω να πω αυτο που θελω ή θα με πειτε ολες τρελη??? ενω τον τελευταιους 2 μηνες περιπου και δεν ειχα ορεξη,εχω χασει και 7 κιλα!!! και σημερα δεν ξερω γιατι,με εχουνε πιασει ξυνιλες,πηρα σοκολατες,ακομα οι ξινιλες...μετα ηπια κοκα κολα...ακομα οι ξινιλες στο λαιμο...και ενω απο τη διαιτα εχει κλεισει το στομαχι και δεν πειναω γενικα,σημερα εφαγα παίδακια και πατατες και ολα τα παχυντικα που ειχε φτιαξει η καλη μου πεθερουλα! αλλα παλι σκεφτομαι,και εγκυος να ειμαι,πολυ νωρις δεν ειναι για ξινιλες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκαρλετ τωρα ειδα τι εγραψες πριν για το τζακι και το κατσικακι!!!!!! χχχαχαχχαχααχχχαιχιχιχιιχαιαχιχαιχαιιαχα τελειοοο!!! εξω απο το τζακι θα ειναι βρε,αναμεσα μας με την κουβερτουλα του! να το εχουμε αγκαλιτσα!

αναστασια μου αφου το λες εσυ,θα το πω στον χρηστο( ο οποιος μολις με βλεπει να ειμαι στο μαμυλαντ λεει....κατι θα θελεις εσυ απο μενα μετα.....) και θα επιληφθουμε του θεματος!!! με τις ξινιλες πειτε μου βρε κοριτσια!!!!τι γινεται?? ειναι λογικο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxrhstos mou ti kaneis? Empleksa xtes sto chat me tis alles kai phge arga giayto kai den ta eipame katholoy.... Afoy ki esy eisai ths ... bradinhs bardias :P ... na mpaineis sto chat na ta leme ekei :)

bre kalo moy...eipame einai nwris gia symptwmata...an ontws perimeneis periodo stis 18 toy mhna...eisai akoma se gonimes meres! Giayto kane agkalitses ;) kai mhn ton afhneis ton kalo soy me to .... akoystiko ...sto xeri :laugh:

Mhn agxwnesai...eipame! Einai o mhnas sas! Alla kane ligaki ypomonh ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ snowgirl μου εχεις δικιο για τα συμπτωματα!!!το ξερω ειναι ΠΟΛΥ νωρις!!αλλα...τι να πω...ισως απο την πολυ θεληση... λες και το ηξερες!!!!μολις τωρα εκανα αγκαλιτσες!!!χααχχαχαχααχχα!!και μου ειπε ο χρηστος..μας εχει δωσει συνθημα η snowgirl????που παμε ετσι ξυπολυτοι στα αγκαθια!!! χαχαχαχαχχαχαχχα εντομεταξυ εγινε και αλλο κουλο...μου ειπε ο χρηστος οτι το στηθος μου ειναι πρησμενο...εγω δεν το ειχα καταλαβει...αλλα μετα που το ειδα οντωςεχει μεγαλωσει και ειναι το δερμα πιο ευαισθητο,λιγο κοκκινισμενο. υπομονη δεν λες τιποτα!!!!!!! το γελιο ειναι οτι ημαστε στο πατρικο του ακομα!!! και θυμομαστε τα νιατα μας,κρυφο αγκαλιες κτλ.. λες να ειναι γουρλιδικο αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...