Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΑ???...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ???ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!!ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ!!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΠΟΡΑΚΙ-ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΠΙΖΕΛΑΚΙ.....

ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ -ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ- ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!!! ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΙΝΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ... ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.???? ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΤΑΝ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΣΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ???? ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καμιά φορά η διαίσθηση μας δεν πέφτει έξω, αλλά δυστυχώς το μυαλο παιζει πολλα παιχνιδια.Απο την νοσταλγία μας να αποκτήσουμε παιδάκι, φανταζομαστε οτι ηδη το κυοφορούμε.Μην χάνεις παντως την ελπιδα σου, καμια φορα με τις πολλες αγκαλιες δεν γινεται τιποτα και με την μια να έπιασε η συνταγη!! Σου ευχομαι να εχεις το σπορακι ηδη στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου τι ευχουλα ηταν αυτη τωρα???...σε ευχαριστω μακαρι ολες μας να εχουμε νινακι... ναι αυτο που λες με τη μια φορα το εχω ακουσει και εγω.. εγω για παραδειγμα προσπαθω τοσους μηνες και μια φιλη μου με μια αγκαλιτσα ελευθερα και ειναι εγκυος!!!!!! ποτε μου δεν εχω ξ;νανιωσει ετσι....νιωθω οτι γινεται κατι μεσα μου..ή τρελη ειμαι ή εχω καλο προαισθημα....τι να κανω παναγιτσα μου για να ειναι αληθινο προαισθημα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ το ίδιο αισθανόμαι, αν και δεν προσπάθησα τόσο πολύ όπως λες κι εσύ.

επειδή κοιμάμαι πάντα μπρούμυτα, ένιωθα πως κάτι πλακώνω, και απεύφεγα να κοιμηθώ έτσι.

αύριο το απογευματάκι που 8α κάνω το τεστάκι 8α δούμε αν η διαίσ8ησή μου είναι αληθινή ή είναι παραμύθια... πάντως η 6η μέρα κα8υστέρισης είναι πραγματικότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι?6 μερες καθυστερηση??????συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!!μακαρι να ειναι θετικο!!!!!!!! ολες μου τις ευχεςςςςςς!!!!!!!!!!!! εγω περιμενω να αδιαθετησω στις 18...αργω πολυ...αλλα τωρα πλακα πλακα και εγω μπρουμητα κοιμαμαι και εδω και λιγες μερες δεν μπορω με τιποτα...ολο θεσεις αλλαζω..τη μια στο πλαι και την αλλη ανασκελα...τωρα δηλαδη ειναι σημαδι αυτο???? κουλο δεν ειναι ομως???πριν μια εβδομαδα περιπου εγινε η επαφη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστώ πάρα πολύ και εύχομαι να μην είναι φαντασίες αυτά τα συναισ8ήματα, να ναι αληθινά και μακάρι να έχεις ένα μπεμπάκι μέσα σου. Χθες μιλούσα με μια φίλη μου στο τηλέφωνο και της είπα πως... απ τη πρώτη στιγμή που αποφασίσαμε να κάνουμε παιδάκι, (είναι σχεδόν μήνας)

το ένιωσα...

ένιωσα πως κάτι τρέχει... κρατάω βέβαια και μια μικρή πισινή που λένε, αλλά... πιστεύω πως θα ναι όνειρο αληθινό.

η επαφή έγινε πριν καν τις γόνιμες μέρες μου...

πριν έρ8ει η ημερομηνία για τη περίοδο, ένιωθα τσιμπήματα και ναυτίες... λέω, μπα απ το νερό 8α ναι... καμιά γαστρεντερίτιδα...

τώρα ήρ8ε και συμπληρώθηκε και η κόπωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι απο το στομα σου και στου Θεου το αφτι! πριν λιγο παραγγειλαμε γυρους να φαμε και μολις επεστρεψα απο το μπανιο,εκανα εμετο..μπερδευομαι ρε γμτ...ειναι πολυ νωρις...εσυ τουλαχιστον εκανες αγκαλιτσα πριν τις γονιμες..εγω εκανα 2 μερες μετα που τελειωσε η περιοδος.....

για σενα παντως με 6 μερες καθυστερηση,και αν εχεις και σταθερο κυκλο,τα βλεπω πολυ αισιοδοξα τα θεματα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ειδούμε αύριο... μακάρι marimari μου...

εν τω μεταξύ, πάω να τη κουτροπέσω... χαχα

νυστάζω... 8α σας δω το πρωί, παρέα με το καφεδάκι.

φιλάκια πολλά πολλά και καλό ξημέρωμα σε όλες σας!!!!!

pinky-nuxta.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΕΣ ΜΟΥ (ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΩ) ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΕΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!! ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΑΥΡΙΟ Ε ??? ΑΧΧΧΧ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ!!! ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια ελενιτσα μου!να δεις πουθαειναιθετικο το αποτελεσμα!!!!

ευχαριστω μαριμαρι και στα υπολοιπα κοριτσια... κεφτομαι ειναι δυνατον να εχω σαλεψει???? αλλα παλι δεν γινεται τοσο νωρις να νοιωθω κατι...ετσι δεν ειναι????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety μου να σου πω περιμενω περιοδο(που να μηνερθει) στις 18.. γιατι να περιμενω μεχρι τις 28??? ακουσα οτι υοπαρχουν τεστ που πιανουν απο την επομενη μερα της συλληψης!!!! παιζει αυτο???????? ποπο εχω τρελαθει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

sweety μου να σου πω περιμενω περιοδο(που να μηνερθει) στις 18.. γιατι να περιμενω μεχρι τις 28??? ακουσα οτι υοπαρχουν τεστ που πιανουν απο την επομενη μερα της συλληψης!!!! παιζει αυτο???????? ποπο εχω τρελαθει.....
καλε ηρεμησε......δεν ισχυει αυτο,μαλλον θα μπερδευτηκε η κοπελα!!!!!!!αντε καλη μας επιτυχια!!!!!!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oneiropolo koritsaki :) an perimeneis periodo stis 18, einai ligo dyskolo na eisai eggyos apo twra...oyte worhksia de tha exeis kanei akoma. Logika twra tha ksekinane oi gonimes meres soy opote ... kales agkalitses!!! :laugh:

Testaki poy na soy leei an emeines eggyos mia mera meta th syllhpsh den yparxei ... prwton de mporeis na ksereis sigoyra pote egine h syllhpsh kai deyteron an egine prepei na perasei kamia bdomada gia na emfyteytei to embryo sth mhtra kai na arxisei na paragetai h ormonh poy anixneyoyn ta test. An yphrxe pantws tha dyskoleyosoyn na breis giati tha ta eixa parei ola egw :laugh: :laugh: :laugh: :P

Kalh epityxia se oles! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσιαμου αληθεια το εχω ακουσει αυτο απο μια κοπελα πουμενει αμερικη,λετε εκει περα να εχουν τετοια τεστ και εδω τιποτα??? ωοριξια νοιωθω οτι εχω αποψε γιατι ποναω πολυ χαμηλα δεξια.. αλλα ξερετε τι με κανει και εχω ελπιδες??τοσες κοπελες εχω δει που εχουν μεινει εγκυες και ειχαν ερθει σε επαφη αμεως μετα την περιοδο...αν και μοηυ κανει εντυπωση,μου το εχουν πει και κοριτσια απο εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos και Ελενίτσα σας εύχομαι ολόψυχα να έχει γίνει το "θαυματάκι" και σύντομα να δείτε τα σποράκια σας στις κοιλίτσες σας...Πάντως Mikroulaxristos αφού αργεί ακόμα η μέρα για να αδιαθετήσεις, θα σε συμβούλευα να κάνεις κι άλλες αγκαλίτσες...;);)

Όσο για σενα Ελενίτσα ελπίζω αύριο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!:P

Φιλιά και καλή τύχη και στις δυο σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες μπεμπουλα16??? ενταξει λοιπον,θα τον ξεμοναχιασω τον αντρουλη μου...οχι τιποτα αλλο,ημαστε και στο πατρικο του σημερα....μολις κοιμηθουν ολοι,θα παω να κανω μια αγκαλιτσα οοολο μυστηριο και μυστικοτητα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ωοριξια νοιωθω οτι εχω αποψε γιατι ποναω πολυ χαμηλα δεξια.. .

Kai ti kaneis kalo moy koritsaki sto mammy??? Phgaine piase ton antroylh soy kai kane toy glykes!!! :woohoo:

Ta testakia poy les einai sigoyra diafhmistika kolpakia....ki emeis den psarwnoyme ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!! snowgirl εισαι απιστευτη :)))) καθεται διπλα μου...λες να αρχισω να του κλεινω το ματακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα....μας εχει παρει ηδη χαμπαρι.....αφου μαλιστα περιμενει εντολες σου για το ποτε να δρασει!!! μολις δωσεις το συνθημα λεει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως να σε "διώξω" κιεγώ με τη σειρά μου? Τι κάνεις κορίτσι μου εδώ? Άντε άντε ποτέ δεν ξέρεις. ΄

Να σου πω ότι κι εγώ έχω ακούσει για κοπέλες που έμειναν έγκυες μετά την περίοδο. Μπορεί κι εσύ να είσαι μια απ' αυτές. Αλλά πάλι δεν μπορείς να αφήσεις τη μέρα έτσι...

Εύχομαι τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

μπα....μας εχει παρει ηδη χαμπαρι.....αφου μαλιστα περιμενει εντολες σου για το ποτε να δρασει!!! μολις δωσεις το συνθημα λεει!!!

Me to 1....:)

me to 2... :laugh:

me to 3...:silly:

PAMEEEEEEEEE :laugh: :laugh: :laugh:

ante kai kaloys apogonoys paidakia!!! einai o mhnas sas...to noiwthw :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ λοιπον,φιλακια και απο τους 2, εμεις εχουμε μια δουλιτσα!!!!! αν το νοιωθεις οτι ειναι και ο μηνας μας.....γιουπιιιι!!!!!

καληνυχτααααααααααα παω να γινω μανα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...