Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΑ???...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΡΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΩ????????:laugh: :laugh: :woohoo:

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ!ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΜΕΙΝΑΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!:woohoo:

α σου εχω στειλει ΡΜ.δες το καμια φορα!φιλιααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ειδατε???? snowgirl εδωσες μια εντολη και εμεις την εκτελεσαμε!!!!

τσακ-μπαμ!!!! ετσι στα κρυφα!!!

vre trelokoritso pali edw? :laugh: :laugh: :laugh:

petyxe les? ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου χωρις να θελω να σε τρομαξω,και εγω απο οταν ειμαι στο μαμυλαντ και ειδα τι γραφεις και τι γραφω και γενικως τι παιζει με εμας,ακριβως το ιδιο αναρωτηθηκα και εγω!!!μηπως ημαστε διδυμες και δεν το ξερουμε?????????? δεν εχω παρει κανενα πμ!!! εγω μονο λιγες φορες μετα την περιοδο εκανα αγκαλιτσα...και πριν λγο,γιατι ενιωσα οτι εχω ωορηξια,η θερμοκρασια μου ηταν λιγο ανεβασμενη και ποναω χαμηλα δεξια...και αφου πηρα και το θεεικο συνθημα της snowgirl(ο χρηστος ακομα γελαει), εκανα αγκαλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οχι..μη μου το κανεις αυτο!!!!!!! δεν θα ερθειιιιιιιιιι σταματα, πες της να μην τολμησει!!!!! αλλα πονακια θα ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos καλημερα κι απο μενα :) θελω να σου πω πως οταν εμεινα εγκυος στο γιο μου ηταν στο μηνα με τις λιγοτερες προσπαθειες ( μονο 2 στις γονιμες μερες) κι ομως!!! ειχα 4 μερες καθυστερηση και ημουν τοσο σιγουρη οτι ειμαι εγκυος. οταν εκανα το τεστ ηξερα οτι θα δω ροζ γραμμουλα. δεν ξερω πως να το εξηγησω αλλα το προαισθημα μου ηταν τοσο δυνατο που δεν εβαζα καθολου στο μυαλο μου οτι μπορει να εβγαινε αρνητικο το τεστ. σου ευχομαι απο καρδιας να επαληθευτει και το δικο σου προαισθημα και να εχεις στην κοιλιτσα σου ενα σπορακι που θα αλλαξει για παντα τη ζωη σου. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos καλημέρα και από μένα!!!

Από ότι έχω διαβάσει στο mammy, οι περισσότερες κοπέλες το έχουν νιώσει!

Ελπίζω το ένστικτό σου να μην κάνει λάθος, και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos μακάρι να είσαι κοριτσάκι μου!!!!και εγώ το 'ενιωσα κατευθείαν γι'αυτό και έκανα το test 2 μέρες πρίν την καθυστέρηση...τι να πώ;;;;ήμουν σίγουρη ρε παιδί μου οτι είμαι.....μακάρι όλες οι κοπέλες που προσπαθούν να είναι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλαχριστος δεν ξερω αν εισαι τοοοοσο ονειροπολα σιγουρα ομως εισαι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσσσσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο τρελλαρα!!!!:P :P

Με το που διαβαζω το ποτε περιμενεις λεω

"Ακομα δεν ηρθαν καν οι γονιμες!Δεν τελειωσε αυτος ο γυρος προσπαθειων!Τρεχα κανε σεεεεεεξ!!!"

Διαβαζω παρακατω κ ευτυχως στο λενε τα κοριτσια.Συνεχιζω.Λες "Αντε καληνυχτα παω για αγκαλιτσες"

"Μπραβο το κοριτσι μου" απανταω "Καλο βολι!"

Καλα βρεεεεεε!Τρελληηηηηηη!!!Πηγες τον εβαλες κατω,πηρες οτι χρειαζοσουν απο εκεινον και μετα???? Τον πεταξες τον ανθρωπο σαν στιμμενη λεμονοκουπα και γυρισες με τα λαφυρα στο χερι να μας το ανακοινωσειειειειειειεις?????????Χαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μη σταματας κοναν-βαρβαρε μου εσυ!!!!!Ετσι να του επιτιθεσαι για τουλαχιστον μια βδομαδα ακομα!!!Να'σαι καλα βρε μελλουσα τρελλομαμα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου σας ευχαριστω οοολες για αυτα που μου γραφετε!!! το νιωθω ρε γμτ...τι να πω...

αναστασια μου τωρα θα με μαθεις??δεν ξερεις τι τρελα κουβαλαω???? του εκλεισα πονηρα το ματακι οπως ειπε η snowgirl,εκλεισα για λιγο το μαμυλαντ,καναμε τον γιο εεεετσι με παθος, και ξαναγυρισα να σας το πω!!! ε πως θα γινει αλλιως δηλαδη??????αν δεν σας το ελεγα δεν μπορουσα!!!!!! δωσατε μια εντολη και εγω την εκτελεσα!!!να μην δωσω αναορα στους αρχηγους?????? ε ενταξει δεν τον πεταξα ακριβως......απλα του ειπα οτι πρεπει να μπω να ενημερωσω τα κοριτσια οτι μ εκανες μανα!!!! και με κοιταξε,χαμογελασε και μου ειπε..ειστε τρελες εσεις!!!αδιστακτες!!! χαχαχαχααχααχχααχχαχαχ

σημερα θα τον αφησω να ξεκουραστει απο το χτεσινο σοκ και αυριο θα επανελθω στο κρεβατι μας ως καλη κοναν βαρβαρη που ειμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stalla μου και εγω ετσι νιωθω,οτι θα το πετυχω τωρα τον γιο,που εχω κανει τις λιγοτερες προσπαθειες!!! τον αφησα να δυναμωσει κιολας,γιατι τον ειχα ξεζουμισει τον ανθρωπο τοσο καιρο!!χχαχααχααχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την πάτησες mikroulaxristos....έρευνες έχουν αποδείξει πως το πιο δυνατό σπέρμα είναι αυτό που κάνει κορίτσια!!!!μάλλον για την κόρη σε βλέπω να πηγαίνεις!!!!χαχαχαχα

γερό να'ναι και ότι να'ναι όταν με το καλό έρθει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παπι μου μακαρι να σας το ανακοινωσω και να παμε σε κανενα ξενυχταδικο να τα σπασουμε ολα!!!!!!!!!! υποσχεση!!!!μολις σας το ανακοινωσω,θα σας πω και που θα βρεθουμε το βραδυ!!!!!!θα το καψουμεεεεεεεεεεεεεεε

σια24 μου μακαριιιιι εν λες τιποτα!!!!ολες οι κοπελες μας εδω δηλαδη!!!!εχω μια περιεργη σιγουρια που δεν την ειχα ποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε σια μου το εχω στα υπ'οψιν αυτο!!!! γερο να ειναι,και ορθιο να κανει την αναγκη του οπως λεει και ο χρηστος!! αλλα παο την αλλη....ενα κοριτσακι να του βαζω κορδελακια και φουστανακια!!!αχ αχ αχ!! και να με κοιταει με την τσαχπινια της!!! θα την φαωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειροπολα εισαι μαλλον:)

Αλλα μια χαρα το βρισκω!

"Πηρα κοκκινα γυαλια

κι ολα γυρω σινεμα

τα βλεπω.."

(Σορρυ για το "κοκκινα" παραπεμπει στον κοκκινο τυφωνα):silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ απο ονειρα κοριτσακι μου αλλο τιποτα!!!!Μα αυτα ομως ειναι που μας δινουν την δυναμη να συνεχιζουμε!!!Φαντασου χωρις αυτα τι θα καναμε?Δεν μπορω να φανταστω!!!Καθε φορα που πεφτω για υπνο αυτα ειναι που με βοηθουν να κοιμηθω γλυκα και με κανουν να ξυπνω με τοση αισιοδοξια και καλη διαθεση γιατι σκεφτομαι οτι καποια μερα θα παψουν να ειναι ονειρα και θα τα ζησω!!!!

Ευχομαι ολοψυχα το νινακι να ετοιμαζει την φωλιτσα του!!!!!!!!!!Μην σταματας να ελπιζεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρα και φαντασια....!!!

Μονο μ'αυτα ζουμε.... τη "ζωη που δεν εζησα"...:laugh: :laugh:

Κι ετσι ειναι σαν να ζουμε 2 φορες!!!

Τι ειπα παλι???? Ας μου δωσει καποιος τα χαπια μου.... γιατι εχω αρχισει και παρεκτρεπομαι....:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Ονειρα και φαντασια....!!!

Μονο μ'αυτα ζουμε.... τη "ζωη που δεν εζησα"...:laugh: :laugh:

Κι ετσι ειναι σαν να ζουμε 2 φορες!!!

Τι ειπα παλι???? Ας μου δωσει καποιος τα χαπια μου.... γιατι εχω αρχισει και παρεκτρεπομαι....:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Oxi oxi treloscarletaki! De sta dinoyme :silly:

Giati ki emeis... me poion tha gelame meta? :P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristinaki εχεις τοσο δικιο.....ποση δυναμη περνω απο τις σκεψεις που με κανουν ονειροπολα...αλλα το χαιρομαι...οταν ανοιγω τα ματια παντα εχω ενα γλυκοχαμογελο γεματο αισιοδοξια..προσπαθουμε ολες μας τοσο πολυ που μας αξιζει να τα ζησουμε...αφου ειναι το ονειρο μας..να γινουμε εμεις η φωλιτσα για μια ψυχουλα και να της δωσουμε την ιδια μας τη ψυχη..

υβοννη μου τρελενομαι ια τα μηνυματα σου....σε πιανω.... σε ευχαριστω που παντα με μια λεξουλα δινεις κουραγιο..

scarlet αν δεν ειχαμε και σενανε τι θα ημασταν στη γηηη!!! για τις ατακες σου ζουμε! γιαυτο ξεχνα τα χαπια!!

apis καλα που εισαι και εσυ και με κατεβαζεις και στη γη που και που!!!!

κοριτσια εχω τοση σιγουρια..και φοβαμαι να απογοητευτω παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos mou kalispera agapi mou...

Oneiripola eee???

Agapi mou egw pantos tha sou euxithw ta kalitera...

Makari agapi mou na min sou erthei periodo gia 9 mines

Kai o theoullis mazi sou...

Filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...