Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΡΒΙΡΩ ΣΟΥΣΙ ΜΕ ΠΕΛΑΡΓΟ.ΛΕΤΕ;;;;;


Recommended Posts

Τόσες μέρες ΠΟΤΕ!Κοπελιές έχω χεστεί πάνω μου το ζωντανό!Αν είμαι έγκυος θα φάω τις κοτσίδες μου και θα χαμογελάω κάνα χρόνο σα ζαβή.

Υπάρχει μια περίπτωση να κάνω ένα τεστ φαρμακείου μέσα στο Σ/Κ, αλλιώς τη Δευτέρα πάω για χοριακή.

Μωρέ λέτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ "ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ" ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ... ΘΑ ΠΑΣ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ, ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΣΤΗΝ 11Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΗΣΗ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΣΑΚΟ. ΑΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ. ΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΥΓΕΙ ΚΙ ΕΜΑΣ Η ΑΓΩΝΙΑ!!! ΧΙΧΙΧΙ:P ΑΝΤΕ. ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που καθυστέρησα ν'απαντήσω,αλλά γύρισε ο άντρας μου από τη δουλειά κι έβαλα να φάμε.

Κορίτσια,όσο πάω αρχίζω και το πιστεύω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δημητρουλα μου δεν κανεις το τεστακι??? γιατι κοπελα μου θες να με στειλεις στο τρελοκομειο μεσημεριατικα>????????? το ξερεις οτι καθε μερα απο οταν σου αρχισε η καθυστερηση μπαινω στο μαμυ και περιμενω σαν την τρελη??????????????????????????????? στειλε τον αντρουλη σου τωρα για τεστακι κοριτσακι μου μην ερθω εκει και φας και ξυλο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο άντρας μου ήρθε,έφαγε και έφυγε πάλι για δουλειά.Του είπα για το τεστ,αλλά μου είπε ότι δε θέλει γιατί ένας πελάτης του,γιατρός,του είπε ότι τα τεστ του φαρμακείου ΔΕΝ είναι αξιόπιστα και καλό θα ήταν να κάνω μικροβιολογική εξέταση ή να πάω στο γιατρό.

Μου είπε λοιπόν να πάρω να κλείσω ραντεβού με το γιατρό.

Επίσης μου είπε να σας δώσω χαιρετίσματα και σας ευχαριστεί πολύ για τη συμπαράσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει κουκλαρα μου τοτε!!! εχει δικιο ο αντρουλης σου στο γιατρουλη να πας!!! αχ κλεισε ραντεβου!!! θες να ερθω να περιμενω απ'εξω????? οχι τιποτα αλλο,απλα εσυ εισαι και τρελη!αλλα θα σου πει ο ανθρωπος αλλο θα καταλαβεις τρεληηηη!!!! αφου θα γινεις μανα!!!!!!! τι το κουραζουμε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλι, τα συμπτώματα ήταν η περίοδος που δεν είχε έρ8ει φυσικά, κάποιες ναυτίες για 3 μέρες πριν καν έρ8ει η κα8υστέριση. Πρήξιμο στο στήθος, πόνο στη κοιλιά, κούραση όταν έβγαινα έξω για βόλτα, ταχυκαρδία... και τη μέρα που ήταν να πάω στο γιατρό, ξύπνησα στις 5 τα ξημερώματα απο μια ναυτία...

επίσης... και πολύ υπνηλία. χ8ες κοιμήθηκα απ τις 10 το βράδυ!

που και που έχω κάτι καούρες.

σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!

όσο για τα τεστ του φαρμακείου, εγώ το clearblue έκανα και βγήκε 8ετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου, μακάρι κοριτσάκι μου, να είναι η εγκυμοσύνη σου γεγονός! Μακάρι να περάσει γρήγορα το ΣΚ για να μας πεις τα πλέον ευχάριστα νέα της ζωής σου τη Δευτέρα! Περιμένουμε, εντάξει? Φιλιά και πολύ-πολύ-πολύ καλά αποτελέσματα κουκλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos μου αρέσει η σιγουριά σου!Λίγο ακόμη και θα το πιστέψω κι εγώ!

Ελενίτσα μου ευχαριστώ πολύ...τα έχω όλα -και να τα χαίρομαι.

PIPITSAZOUZOYNA σίγουρα αν είμαι έγκυος τελικά,το επόμενο μήνυμά μου θα είναι εντελώς ασυνάρτητο -ξέρεις τώρα,λόγω χαράς δε θα ξέρω τι γράφω.Και θα γράφω παντού "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ" για να το χωνέψω.Το συμβάν,οχι το παιδί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα

μακάρι το εύχομαιιιι!!!

άντε άντε ζουζού με το καλόοοοοο!!

νομίζεις πως εγώ το χω πιστέψει νομίζεις??

πάντως ο άντρας μου μέρα με τη μέρα γίνεται πιο χαζοχαρούμενος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα παιδί είναι πάντα χαρά...πόσο μάλλον όταν είναι δικό σου και δη αν έχεις πασχίσει τόσο για να το αποκτήσεις...

Μακάρι να σταθώ και γω τόσο τυχερη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εμένα αποκάλεσες "μέλλουσα μαμά" ;;;

Μ'άρεσεεεεεε!!!!!!

Αντέχω κοριτσάκι μου,αντέχω γιατί ΦΟΒΑΜΑΙ να κάνω τεστ.Άσε που,ακόμη και να πω "δε γα...ται,εγώ θα κάνω" ,έχω ένα θέμα με τον άντρα μου που ακούει "τεστ φαρμακείου" και του σηκώνεται η πέτσα.Δε θέλει άλλο.Φοβάται κι αυτός.Προτιμάει τη γνώμη του γιατρού.

Πολλά φιλιά κι από μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΥΤΕΡΑ 7.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΑΙ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου.. Όλα καλά να πάνε κοριτσάρα μου!! Είμαι σίγουρη! Τι άλλο να πω? Ότι περιγράφεις δηλώνει.. πως επιτέλους θα γίνεις μάνα! Και πραγματικά στο εύχομαι ολόψυχα! Εγώ με κύκλο από 30-40 μέρες, έκανα τεστ ( clear blue ) την 40η μέρα με πρωίνα ούρα και με πολλή αγωνίαααα και βγήκε πολύ θετικό! Περιέργες ορέξεις δεν είχα. Το μόνο που ήταν κάπως περίεργο, ένα πρώι, 1 βδομάδα πριν το τεστ, έφτιαξα τον καφέ μου κι άναψα τσιγάρο κι αηδίασα και με τα δυο! Αλλά μόνο τότε και 1 φορά! Το στήθος πρησμένο και πολλά τσιμπηματάκια στην κοιλιά δεξιά κι αριστερά σαν περίοδο που έρχεται.. Πολλά μα πολλά υγρά άσπρα κι άοσμα, αφού έλεγα όχι ρε πούσ....τη μου ήρθανε!! Αλλά όταν έτρεχα τουαλέτα να δω.. ξανάμπαινε το χαμόγελο στα χείλη κι η καρδιά στην θέση της!! Φοβόμουν κι εγώ να κάνω τεστ, αλλά τελικά το τόλμησα! Πήγα στον γιατρό την 7η εβδομάδα με βάση τα αποτελέσματα της χοριακής κι είδα σάκο, έμβρυο ( μια γραμμούλα δηλαδή..) , καρδιά καθώς και την άκουσα κιόλας! Εϋχομαι κοριτσάκι μου να ζήσεις τα ίδια την Δευτέρα..

Και περιμέμουμε ενημέρωση...

Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...