Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΡΒΙΡΩ ΣΟΥΣΙ ΜΕ ΠΕΛΑΡΓΟ.ΛΕΤΕ;;;;;


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!

Μόλις ξυπνησα.Σα βόας κοιμάμαι.Δε καταλαβαίνω τίποτα.Ο έρμος ο άντρας μου χέστηκε πάνω του σήμερα και ήρθε πετώντας από τη δουλειά νομίζοντας ότι έπαθα κάτι.

Πρώτα όμως,πήρε τηλέφωνο την αδερφή του να της πει ότι η ώρα είναι 4 το απόγευμα και γω δε σηκώνω τα τηλέφωνα,αλλά η αδερφούλα του ήταν στον Άλιμο και δούλευε.Πανικόβλητος,πήρε τον κολλητό του και η αδερφή του ταυτόχρονα το αγόρι της.Κανείς δεν ήξερε τι είχε συμβεί.Καπάκι,ο κολλητός του άντρα μου έρχεται από το σπίτι να δει τι συμβαίνει.

Χτύπαγε πόρτες,κουδούνια,έπαιρνε τηλέφωνο αλλά δε μπορούσε να βγάλει γραμμή,αφού ταυτόχρονα έπαιρνε το αγόρι της κουνιάδας μου και ο άντρας μου.

Από τις φωνές έξω από το σπίτι,ξεσηκώθηκε η θεία του άντρα μου που μένει από κάτω,και μαζί με τον κολλητό του φωνάζανε μπας κι ακούσω.

Λίγα λεπτά μετά,ήρθε και το αγόρι της κουνιάδας μου.Πάνω που είπαν να πάρουν ΕΚΑΒ,Πυροσβεστική,ΕΛΛΑΣ,κάτι τέλος πάντων,ήρθε και ο άντρας μου με κλειδιά.

Μπουκάρουν όλοι μέσα στο σπίτι πανικόβλητοι (φανταστείτε το λίγο!) και τρέχουν στην κρεβατοκάμαρα όπου εγώ έβλεπα στον ύπνο μου ότι είχε έρθει η τρισκατάρατη και κόντευα να σκάσω από τη στεναχώρια μου.

Εκεί ξύπνησα και όταν τους είδα ΟΛΟΥΣ αυτούς πάνω από το κεφάλι μου,αναρωτήθηκα γιατί δεν είναι κανένας για δουλειά και για ποιο λόγο με κοιτάνε σαν να είμαι Τυραννόσαυρος.

Το τι ακολούθησε,απλά,δεν περιγράφεται.Εγώ πάλι δεν καταλάβαινα τίποτα.Άκουγα μόνο κάτι αδιόρατα λόγια,αφού μου μιλούσαν όλοι μαζί.Ακουγόταν κάπως έτσι:

"...και συ...δε μπορούσες...ανησύχησα...όλοι λαχτάρησαν...εσένα...α,μα πια...ύπνο...μωρό μου...."

Και μετά όλοι μαζί,μ'ένα στόμα μια φωνή...

"Γκαστρωμένη είσαι;"

Ζαλισμένη εγώ από τον 14ωρο και βάλε ύπνο,κι αφού με είχαν ξυπνήσει κάπως απότομα,τους απαντάω:

"Πάω να κατουρήσω...καλημέρα σας..."

Καλησπέρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε μανιαμουνα γιατι δεν κανεις ενα τεστ?ειμαι σιγουρη πως εισαι!!!!εχουμε ολες πεθανει απο την αγωνια μας!!!στο τελος θα γκαστρωθω και εγω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λήθαργο δε λέτε τίποτα!Και όχι,δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο χθες ώστε να ξενυχτήσω.

Όσο για το τεστ,είπα και στο προγούμενο μήνυμά μου ότι ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ θα περιμένω ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΜΕΡΕΣ για να το κάνω.

Όχι τίποτ'άλλο,αλλά δε θέλω να απογοητευτώ.Ξέρω ότι υπάρχει ΜΕΓΑΛΗ πιθανότητα να είμαι έγκυος,αλλά δε θέλω να το σκέφτομαι.

Αν,και,αυτή τη φορά,η καθυστέρηση ΔΕΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ σε άγχος,από τη στιγμή που κοιμάμαι σαν μαμούθ όλη μέρα.Πού στην ευχή να βρω χρόνο να αγχωθώ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα για ακομα μια φορα τους εκανες να τρεχουν σαν τον βεγγο τους ανθρωπους!!!!! θα τους πεθανεις βρε!!!!! πηγενε κανε τεστ και μετα περνα και απο εδω να φας ξυλοοο!!αφου εγκυος εισαι κοριτσαρα μουυυ!!!!!! :))))

κανε το τεστακι για να τους πεις μετα οτι θα κοιμασαι σαν βοας και να μην ανησυχουν αδικα!!!! λυπησου και εκεινους και εμας!!!! θελουμε ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΑΑΑΑΑ!!!!!! ΘΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα αν δεν ημουν εγκυος....Θα με ειχες αφησει!!!!:P :P :P Εχει δικιο η Μαριμαρι!!!!!

Εγω θα σου πω συγχαρητηρια!:) :) :) Να το θυμασαι οταν αποφασισεις να κανεις τεστ!!!Δε θα σου ξαναευχηθω!!!!!!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέτε γι'αυτό κοιμάμαι σα βόδι,γι'αυτό πονάνε οι θηλές μου,γι'αυτό ΔΕΝ είναι πρησμένο το στήθος μου,γι'αυτό γιατί μου'ρχονται κάτι ξινίλες μέσα στη μέρα;

Αχ,μακάρι να είμαι έγκυος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερή περιγραφή :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εύχομαι να εισαι γαστρωμένη καρδιά μου!!!

Κάπως έτσι κοιμάται γενικότερα ο άντρας μου...Δεν καταλαβαίνει και δεν ακούει τίποτα...Λες να του πάρω και αυτουνου κανα τεστάκι εγκυμοσύνης;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα μου, κοριτσαρα μου, σεβομαι την αποφαση σου να περιμενεις, προς Θεου δε θελω να σε πιεσω.... αλλα κανε ενα τεστακι που μας εχει φαει η αγωνια επιτελουςςςςςςςςςς!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

οχι μωρε, σοβαρα τωρα, κι εγω πιστευω οτι ο πελαργουλης την εκανε σωστα την παραδοση αυτη τη φορα, αλλα οταν με το καλο κανεις το τεστακι, περιμενουμε ΑΜΕΣΗ ανακοινωση!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!αχ δεν μπορω να σταματησω απο το γελιο!!!!κανε παντως κανενα τεστ για εγκυμοσυνη γιατι και γω οταν ημουν εγκυος κατι τετοια 14ωρα υπνου βαρουσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα γειά σου !!!! Θα συμφωνήσω με όλες τις υπόλοιπες κοπέλες και θα σου πω ότιτα φαινόμενα δεν απατούν στην δική σου περίπτωση αλλά δηλώνουν εγυμοσύνη:P Τι κάθεσαι σε αναμένα κάρβουνα και καθόμαστε και εμείς μαζί σου; Μπρος για το Φαρμακείο....αφού το θες και εσύ, το ξέρω...Αλήθεια ο άντρούλης σου τι λέει για όλα αυτά; Άντε να σου πάνε όλα καλά και να πάρουμε και εμείς σειρά....:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε κουκλα μου κ κανε αυτο το τεστ!!!!!!!!!! θα βγει θετικοοοοοοοοοοοοοο!!!Σου φωναζει δεν το ακους....κατι σαν το γαλα που σου ελεγε πιες με πιες με??Ε τωρα το τεστ σου λεει κανε με κανε με!!!!Αντε αντε να χαρουμε κ μεις!!!:):P:):P:):P

Φιλια σου ευχομαι τα καλυτερα!!!!!

Κατερινα:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορρω πως δεν το εχεις κανει ακομα και κρατιεσαι:laugh: :laugh: :laugh: Ειμαι σιγουρη πως εισαι εγκυος κοριτσαρα μου...και τοτε να δεις περιγραφη...!!!!Εισαι τελεια μπραβο σου:laugh: :laugh: :laugh: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοριτσάκι μουυυ!! Ακου σε μας, θα χαρείς αυτή τη φορά...

Δεν υπάρχει περίπτωση. Μόνο το κρεμμύδι μέσα στη νύχτα (ποιος τρώει κρεμμύδι όταν ξυπνήσει;) και μετά το γάλα που είχες τόσο καιρό να πιεις. Να μην αναφέρω τα υπόλοιπα. Φ Ω Ν Α Ζ Ε Ι!!!

Πώς το αντέχεις και περιμένεις????

Α! Elenitsa και για σένα ισχύει αυτό. Τεστάκι γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα δημητρουλα :) . τους κατατρομαξες τους ανθρωπους βρε! αλλα αυτη η υπνηλια κατι μου κανει.... ερχεται το μπεμπε κουκλιτσα! ενημερωσε μας μολις κανεις το τεστακι. θα περιμενουμε με αγωνια. φιλια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δημητρουλα

πως αντεχεισ βρε κοριτσι μου και δεν κανεις ενα τεστακι, εμας η αγωνια μας ειανι στα κοκκινα, αντε παρε ενα τεστακια να δεισ την ροζ γραμμουλα;)

και γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα:woohoo: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!! maniamounia μου σου εύχομαι πραγματικά να είσαι έγκυος....ύποπτο το σύμπτωμα της υπνηλίας!!!!άντε κάνε το test όποτε εσύ νιώσεις και ειδοποιήσε μας....φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως αντέχεις βρε κοπέλα μου?Αν δεν το κάνεις εσύ, θα μαζευτούμε όλες και θα έρθουμε να σε βουτήξουμε να σε πάμε για τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...