Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σας ευχαριστωωωωωωωωω!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια...δεν εχω τι να πω...συγκινηθικα αφανταστα...με ολες αυτες τις ευχες....δεν υπαρχει περιπτωση,σιγουρα θα εισακουστηκαμε!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

Σας ευχαριστω αληθινα μεσα απο την καρδια μου,θεωρω οτι απο εκει που δεν ειχα ουτε μια φιλη ξαφνικα εχω αποκτησει δεκαδες φιλες πραγματικες που με καταλαβαινουν κ νοιαζονται εστω κ ετσι...μεσω διαδικτυου.Να εισαστε ολες καλα,ευχομαι κ εγω για ολες μας τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ;!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΜΜΥ-ΑΣΗ!!!

ΕΠΕΙΔΗ ΒΡΑΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!

ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ!!!

ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ... ΧΟΡΟΠΗΔΗΤΟ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

(ΟΚ, ΣΟΡΙ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΟΡΟΠΗΔΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ... ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ!!!)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zoυμπι μου δε χρειαζοταν αγαπη μου να μας ευχαρηστησεις,αλιμονο αν δεν στηριξουμε η μια την αλλη,ασχετα που δεν γνωριζομαστε πρωσοπικα αν κ εγω πρωσοπικα σας νιωθω πολυ δικα μου ατομα ολες ειστε κατι σαν την κολητη μου που ειναι μακρια ασε που μ'εσας τα λεω πιο πολυ τωρα παρα μ'αυτην;) κ κατι αλλο πολλες εχουμε ταλαιπωρηθει,στο θεμα εγκυμοσηνης κ πολλα κοριτσια ταλαιοπωρουνται ακομη σαν εσενα κ να ξερετε πως οταν διαβαζουμε κατι δυσαρεστο συμπονουμε κ σας καταλαβενουμε.... κ το μονο που μπορουμε ειναι να σας στειλουμε την αγαπη μας κ θετικη ενεργεια;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου, εδώ Ντάλια!! Να φανταστώ ότι έβλεπες κι εσύ το Παρά Πέντε?? Όσο είμαστε εμείς εδώ... ποτέ δεν θα είσαι μόνη σου!!

Κι εύχομαι και πάλι κοριτσάρα μου όλα να πάνε τέλεια αυτή την φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...