Μετάβαση σε περιεχόμενο

distixos apotixia kai stin 5 exosomatiki


Recommended Posts

gorgina μου..δεν εχω λογια να σε παρηγορησω..Λυπαμαι για ολα αυτα που νιωθεις κ περνας..Περιμενα νεα σου..ελπιζα οτι θα πανε ολα καλα..

Χαιρομαι που δεν το βαζεις κατω..που εισαι δυνατη παρολο τον πονο σου..

Ειμαστε στην ιδια ηλικια κ ξερω τι σημαινουν ολα αυτα για σενα..Εμεινα εγκυος μετα απο 10 χρονια ..δεν ειναι μια μικρη αχτιδα φωτος?

Ευχομαι να σε βοηθησει ο Θεος κ να πανε καλα ολα την επομενη φορα!Γμτο ..μακαρι να μπορουσα να απαλυνω τον πονο σου.........:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπη μου λυπαμαι, ομως......τιποτα δεν τελειωσε!!!οπως ειπες ξανα και ξανα ωσπου να γινει αυτο που λαχταρας!!!!Εμεις μαζι σου σε καθε προσπαθεια!!!!Ειμαστε κοντα σου και θα σου στελνουμε τις θετικες μας σκεψεις και την αγαπη μας!!!πολλα πολλα φιλακια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimaste edw

na se stiriksoume

ooooso theleis, oooooopote xreiasteis.........

.......na moirastoume ola ta arnitika sou synaisthimata

kai na epityxeis EPITELOUS to thetiko sou apotelesma!!!!!!!!!!!!!!!!

Min papseis na xamogelas

kai na elpizeis.... !!!!!!

O Theoulis einai megalos...

Ligo ypomoni...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina αγαπη μου καλησπερα λυπαμαι για το αρνητικο αποτελεσμα που ειχες μιας κ εγω ειχα περασει αυτο το σταδιο κ ξερω περιπου τι περνας,ναι αγαπη μου να ξαναπροσπαθησεις να μην το βαλεις κατω κ μακαρι συντομα απο εδω να μαθουμε τα ευχαριστα.

νομιζω χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρη πρεπει να περασουν 3 μηνες για την επομενη προσπαθεια. αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποια.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GORGINA ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΣΟΥ... ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΝΑΨΥΧΗΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΘΟΛΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σταθω στη τελευταια σου προταση !πως νιωθω; το σιγουρο ειναι οτι θα ξαναπροσπαθησω " Ετσι μπραβο κοριτσι μου μην σε παιρνει απο κατω δυναμη και αισιοδοξια και εμεις θα ειμαστε κοντα σου να σε στηριζουμε αν και εσυ εισαι πολυ δυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina κοριτσακι μου....:( :(

Ποσο πολυ λυπηθηκα....

Ημουν τοσο θετικη....

Και ετσι θα ειμαι και στην συνεχεια....

Αφου εχεις εσυ τοση δυναμη.... (αληθεια σε θαυμαζω γι αυτο...)

Θα ελπιζουμε μαζι....

Θα "τρωμε" κρισαρες μαζι....

Θα πεισμωνουμε μαζι.....

Θα ξαναπροσπαθουμε μαζι....

Φανταζομαι ποση απογοητευση νιωθεις....

Αλλα κοιταξε για λιγο τον ουρανο....

Ο ηλιος βγαινει ΚΑΘΕ μερα....

Και μια απ αυτες θα ΛΑΜΨΕΙ για ΣΕΝΑ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me exete pisi etsi kai alios oti iste i kaliteres enoite oti edo mesa kapia stigmi tha grapso ime egios.elpizo mono na min perasi polis keros kai den mporo na vlepo apo tin prezviopia.xioumor.(mavro?)kapos eti porevome mexri simera.xilia efxaristo gia ola.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

i xoriaki ine 7,5 arnitiki diladi.sas efxaristo gia ali mia fora pou me stiriksate ma ta ninimatasas.pos niotho..................

to sigouro ine pos otan mou to epitrepsi o giatpos tha ksanakano.elpizo sintoma.

κοριτσακι μου καλησπερα....το 7,5 δεν θεωρειται ουτε αρνητικο ουτε θετικο....δηλαδη λενε πως εγκυμοσυνη υπαρχει πανω απο 5....ο γιατρος σου σου το ειπε οτι απετυχε;;;;;δε ξερω μπορει να λεω και βλακειες...:blush: ισως ειναι τοσο και απο τα φαρμακα!!!:dry:...οπως και να ειναι ευχομαι τα καλυτερα!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου, πολύ στενοχωρέθηκα, γιατί έτυχε και διάβασα ένα ποστ που είχες ανοίξει όπου έπρεπε να μείνεις για λίγο καιρό μέσα χωρίς να κουράζεσαι.. Εύχομαι μέσα από την ψυχή μου και την καρδιά μου η επόμενη να 'ναι τυχερή!!

Καλή επιτυχία και μην στενοχωριέσαι.. Θετική σκέψη από μας για να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina mou

eho diavasei diafora post sou.Lupamai pou to pernas afto tora .

An eiha tropo magiko tha sou estelna ena moraki.

Sunehise tin prospatheia sou sou efhomai apo kardias na meineis egyos suntoma kai na hamogelas panta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρίν από 2-3 εβδομάδες κι εγώ τα ίδια νέα ακριβώς..είχα μέινει έγκυος τη 4η φορά αλλά δεν προχώρησε..κι η 5η φορά αποτυχία..αλλά ξέρεις κάτι: δεν το βάζω κάτω κι ούτε κι εσύ να το βάλεις. Οπως βλέπεις κι από αυτό το φόρουμ, όντως όλα γίνονται! Εγώ θα πάω για εξετάσεις τέλη Μαίου κι αν μου πεί ΟΚ ο γιατρός, πάμε πάλι από την αρχή! Ελπίζω να μάθω νέα σου σύντομα. ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina μου λυπαμαι πολυ,ευχομαι να ναι η τελευταια αποτυχια κ στην επομενη να πανε ολα καλα!!Μην το βαλεις κατω θα τα κααφερετε στο τελος θα το δεις!!

Φιλια

Κατερινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina καλησπερα και απο μενα..ειμαι η ολια.Μολις διαβασα το post soy.5 προσπαθειες ..πως αντεχεις? Πρεπει να εισαι πολυ δυνατη.Θαυμαζω το κουραγιο και την υπομονη σου.Ειμαστε κοντα ηλικιακα και εγω προσπαθω προς το παρον φυσιολογικα.Πραγματικα με συγκινησες.Ευχομαι η επομενη προσπαθεια να ειναι τελευταια και επιτυχης.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina moy.....poly stenoxwrithika...:( :( :(

Elpizw syntoma na dwsei o giatros to ok gia na ksanaprospathiseis!

Kai tote tha eimaste oles mazi apo thn arxh! Kai oles mazi tha prospathoyme!

Kai sigoyra tha ta kataferoyme! :)

Oso gia to...

gorgina έγραψε:

.elpizo mono na min perasi polis keros kai den mporo na vlepo apo tin prezviopia.xioumor.(mavro?)

:laugh::laugh:

M'areseis! Einai poly shmantiko na antimetwpizoyme tis dyskoles katastaseis me mia dosh humor :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου δύναμη! Μη χάνεις του κουράγιο σου και φυσικά την ελπίδα σου.

Ξεκουράσου λιγάκι και μετά ξανά στη μάχη. Μόνο να είσαι ήρεμη και προσπάθησε χωρίς άγχος. Τι λέω τώρα? Μονο προσπάθησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

---δεν το βάζω κάτω κι ούτε κι εσύ να το βάλεις---

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΨΥΧΗΣ,ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ!ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΤΕ ΚΑΤΩ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ!!!!!!

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LYPAMAI EILIKRINA KORITSAKI MOU KALO..

EINAI DYSKOLH H KATASTASH ALLA MHN

THN AFHSEIS NA SE PAREI APO KATW.

APO OTI BLEPW EXEIS DYNAMH MESA SOU KAI

AYTH THA SE PAEI SE ENA KALO APOTELESMA

THN EPOMENH FORA.TO PAN EINAI NA TO

PISTEPSEIS.H PANAGIA MAZI SOU.

SOU EYXOMAI MONO XAMOGELA APO EDW KAI PERA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina μου πραγματικα με συγκινησες!!Θαυμαζω πολυ τους ανθρωπους που

δεν το βαζουν κατω και μπραβο σου κοριτσι μου.

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να σου πανε τοσο καλα που να μην το πιστευεις!!;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gorgina μου

λυπάμαι που παιρνας ολα αυτα..

που δοκιμάζεσαι ετσι..

αλλα εχεις πιστη και δυναμη μεσα..

και θα τα καταφερεις..

είμαι σίγουρη!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina μου τι να πω!!!Ευχομαι ολοψυχα ο Θεος να σε ανταμειψει συντομα για αυτη σου την θεληση την επιμονη και την δυναμη να μην εγκαταλειψεις και να ξαναπροσπαθησεις γρηγορα παλι!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!Λυπαμαι αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει σιγουρα με την επομενη προσπαθεια!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...