Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OVER!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοριτσια ενα εχω να πω....

ΚΟΥΚΛΕΣ!!!! Ολες οι κοπελες....:woohoo: και οι.... μεγαλοκοπελες (βλ Γλυκα...:P :laugh: :laugh: :laugh: )

Η μπεμπα λουκουμακι.....και η Μαγδουλινα....μοντελακι!!!:)

Νατασα....απο που την εβγαλες εσυ καλε τη μπεμπα???:blink::dry:

Μαρθουλα.... εχεις το πιο γλυκο χαμογελο....;)

Υβοννη (ελα κοντα να σου πω..για να μην ακουσουν και παραξηγηθουν οι αλλες.....) δειχνεις η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ!!!!B)

Γλυκα... κουκλα!!! (το Μαγδουλινι εννοω...μη χαιρεσαι...:P )

Γιωτα.... να χαιρεσαι την μπουμπουκιτσα σου...!!!

mama marilenas..... εισαι και πολυ μαΜουλι...;) :laugh: :laugh:

Iris..... με το καλο το μωρακι σου!!!

oliax73 και mariah....ΚΟΥΚΛΕΣ κι εσεις.... αλλα.... με κακες παρεες....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Η πιο ομορφη ομως απ ολες ηταν η ΠΟΛΥ-αγαπημενη μου admin (Λενα) -slourp!slourp!! (:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: )

Κοριτσακια μου να ειστε παντα καλα να βρισκεστε....και παντα σε ευχαριστες και ευτυχισμενες στιγμες...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ποια να πρωτοπω δε ξερω.......την υβοννη....που ειναι η πιο ομορφη σαρανταρα...μακαρι οταν παω και εγω σαραντα να ειμαι ετσι....την γλυκα που ειναι ονομα και πραγμα......και το μαγδουλινι εννοειται...την λενα που ειναι μια θεα....την γιωτα την συνονοματη που ειναι μια κουκλιτσα....ολες σας κοριτσια ειστε τελειες!!!!!:) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου .... πολυ ωραιες οι φωτο τελικα!!!!!;):P αν και η φρατζουλα μου κολλησε απ τη ζεστη......,εγω κι η Μαριαχ σκασαμε γιατι φορουσαμε ζιβαγκο:laugh: χαχαχααχαχαχαχ,ολες τελειες βγηκαμε!!!!ΑΑΑΑΧΧΧΧ ...περασα πολυ ωραια!!!πολλα συναισθηματα ανακατεμενα χθες!!!!!Γρηγορα θα το ξανακανουμε για να γνωρισουμε και τις υπολοιπες ετσι κοριτσια?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε κοριτσια πολυ σας χαρηκα!!!!δε μπορω να πω οτι δε ζηλεψα κιολας ετσι που σας ειδα μαζεμενες:P :P λοιπον μολις ερθει και το σοφακι με το καλο να κανονισουμε παλι συναντηση να σας γνωρισω κι εγω επιτελους!!!!ααα και περιττο να πω οτι ειστε ολες κουκλαρες εεεεε!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα η Λια μας εβγαζε!!!!!!!!!

Το ξεχασες κιολας??????

Αντε και στην επομενη περισσοτερες κοριτσια!!!

Ξεχασα να σας πω κατι που μαρεσε πολυ και το σκεφτομαι απο χθες....

Συζητωντας με τη Λενα για το site μου ειπε το εξης πολυ γλυκο για το mammy που με τοσο μερακι δημιουργησε...

'Για μενα ειναι σα να ανοιγω την πορτα απο το σπιτι μου'

Μπραβο βρε Λενα πολυ σε χαρηκα!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είστε όλες κούκλες.

Μπράβο σας...

Πολύ ζηλεύω που δεν ήμουνα κι εγώ να σας γνωρίσω.

Άντε να σαραντήσω και να οργανώσουμε κι άλλη συνάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΩΡΙΣ...ΟΠΟΤΕ...(ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΡΓΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink: )

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΩ Ε?????????

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ!!!! ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ....:)

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑΤΕ? ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΓΙΑΒΡΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!! ΤΙ ΚΑΛΟ!

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!

ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ!:)

ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ!

ΠΑΝΤΩΣ ΥΒΟΝΝΗ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΑ!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 40 ΜΟΥ!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ! ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

ΑΝΤΕ ΒΟΥΡ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ!!!!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, τι τελειες φωτογραφιες ειναι αυτες!!:woohoo:

τι κουκλιτσες ειστε εσεις!!!

πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα κι ευχομαι μια μερα, να μας δωθει η ευκαιρια να κανουμε μια πανελλαδικη συναντηση!!!;)

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελειες φωτο!

Μπραβο! Ελπιζω να περασατε καλα!!!

Υβοννη ειμαστε και με ιδιο μαλλι-μαυρα αν δεν κανω λαθος!!

thouli κουκλα και lovie!!!

Βγηκατε ολες πολυ καλα!!!

Καλα το μεγαλυτερο μοντελο ομως ειναι το savropinguinaki!!!

Γιωτα πολυ σωστη σε βρισκω!!!Να ειναι γερο να ειστε παντα σε δημοσιες εμφανισεις!!!!:P :P

Μια χαρα!!!

Αντε την επομενη φορα κι εγω μαζι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειες... ΚΟΥΚΛΕΣ ΟΛΕΣ!!! Εγώ περιμένω πως και πως την συνάντηση στο Mall που θα κάνουμε σε δυο βδομάδες!! Παιδιά είμαστε τέλεια παρέα κι η εγκυμοσύνη μου περνάει πολύ ευχάριστα με σας!!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon apo pou na prwtoksekinisw............apo tin megaliteri pou mono gia megaliteri den fainete..........yboni mou eisai theaaaaaaaaaaaaa agapi mou.kala o gios tha niwthei trifero kamari!!!!!!koukla!!!!!!!!!!!na sunexisw me lena....MONTELO...mallon prepei na baleis tin foto sou edw na prowthiseis kai mpampades...xaxxaxa plaka kanw!!!!!!!!thea...kala to magdouli einai glika san tin glika tin mama tis..kouklakia zwgrafista!!kala ti na pw gia tin monterna mama savropingyinos.......montela.i mpoumpou.......ax gia fagwma.olia73kai iris...glikitates....ma glikitates

thouliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mou kouklara mouuuuuu.....eiste zwgrafies oles...sorry an ksexasa kapoia...........alla den mporw na blepw oles tis foto kai na grafw.....pantws eilikrina eisastan oles poli wraia parea.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Λενα η Λια μας εβγαζε!!!!!!!!!

Το ξεχασες κιολας??????

Αντε και στην επομενη περισσοτερες κοριτσια!!!

Ξεχασα να σας πω κατι που μαρεσε πολυ και το σκεφτομαι απο χθες....

Συζητωντας με τη Λενα για το site μου ειπε το εξης πολυ γλυκο για το mammy που με τοσο μερακι δημιουργησε...

'Για μενα ειναι σα να ανοιγω την πορτα απο το σπιτι μου'

Μπραβο βρε Λενα πολυ σε χαρηκα!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

:blush: :blush: :blush: :blush: Έχεις πολύ τρυφερή καρδούλα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...