Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OVER!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

xaxaxaxaxaxax ybonh mou h lena mou arese pio polly meta kokkina ta matakia ths!!!!!

xaxaxaxaxaxax lenaaaaaaaa eisai kokkinomataaaaaaaaaaaaa

koritsia oles eiste kouklitsessssssssssssss

alla ta mwrakia ths giotas k ths glykas einai panemorfaaaaaaa

glyka prosexe thn mikrh mhn mas thn fane e!!!!!!xaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!

Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα!!!!!!

Περασαμε τελεια....

Οργανωνουμε ηδη την επομενη συναντηση...

Εχω να πω οτι ο κοσμος οπως λεει και η Λενα ειναι πολυ πολυ μικρος τελικα!

Μονο σοι δεν βγηκαμε...

Υβοννη ή Μελινα οπως αποκαλυφθηκε σημερα εισαι τρελα!!!!!

Να ειστε ολες καλα!

Ανυπομονω να ξαναρεθουμε!

Υ.Γ Γλυκα η κορη σου ειναι θεα!

Γιωτα μου μπραβο σου εχω να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είστε Θεές!Καλά μην χαίρεστε εννοώ την μπέμπα και το Μαγδουλινι μας!:woohoo::woohoo: :woohoo: Άντε να πω και για σας καμιά καλή κουβέντα!Δεν σας κρύβω ότι συγκινήθηκα που σας είδα!Γουστάρω πολύ αυτό που ξεκινήσαμε γιατί όπως έχω πει κάθε φορά με γεμίζετε συναισθήματα!Ίσως ακουστή υπερβολικό αλλά έτσι νιώθω!Είστε τέλειες και είμαι σίγουρη ότι θα το ξανακάνετε!Σας φιλώ!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβόννη Τι βλέπω?!?!? Τα καταφερατε τελικά??? χαχαχα! Μπράβο κορίτσια είστε όλες πολύ γλυκές!

Ευχομαι στην επόμενη συνάντηση να είστε ακόμα περισσότερες και γιατί όχι μακάρι να καταφέρουμε να βρεθούμε όλες μαζί κάποια στιγμη!!

Φιλάκια σε όλες!

sayropigyinos Τι κορίτσαρος είναι αυτός?!?! Να σου ζήσει!!

Αλλά και το Μαγδουλίνι...!! Μια ομορφιά σκέτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κουκλες!!!Κααααααααλαααααααα να παααααααθωωωωωωωωωω που δεν ηρθα...Να σκασω απο τη ζηλια μου τωρα!!!!!!Μεγαλη η χαρη του αντρουλη.

Ειστε ολες μια κ μια!!!Κοριτσια ξεπερνατε τη φαντασια παντως!!!Εκτος απ'την Υβοννη (που την εχω δει σε φωτο) και την Lovie (που ναι μεν την ειδα παλι σε φωτο-προφιλ αλλα εισαι πολυυυυυυ ομορφη μικρη μου) τις υπολοιπες δε σας φανταζομουν καν!Φτου φτου!!!Και τι κουκλακια ειχατε μαζι σας!!!Να τα χαιρεστε οι μανουλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είστε όλες γλυκύτατες και κούκλες!! Τα πρόσωπά σας είναι γεμάτα καλοσύνη!! Υβόννη μου τί να πώ! Μην ξαναθεσεις θέμα ηλικίας, είσαι πανέμορφη και.....μικρούλα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια θελω κι αλλοοοοοοοοοο....χαχαχα

αντε περασαμε super να το επαναλαβουμε αυτη τη φορα περισσοτερες .

πριν το πασχα ναιιιι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Ποσο στεναχωριεμε που ειμαι εκτος τις αγαπημενης μου πολης και ποσο στεναχωριεμε που δεν ημοθν εκει :( .Κοριτσια συγουρα θα κανονισουμε μια συναντηση στο τελος μαιου που θα ανεβω ε?Σαυρουλα μου εισαι πολυ πολυ γλυκια και το μπεμπε σου ειναι κουκλι.Γερα να ειναι τα παιδακια κοριτσια.Να ειστε καλα κοριτσια μου και εσεις γερες και δυνατες παντα :) .
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!κορίτσια μου είστε τέλειες όλες σας!!!!και τα ζουζούνια σας σκέτα κουκλάκια!!!!κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω.....θα κανονίσουμε σύντομα και άλλη συνάντηση;;;άντε πρέπει να σας γνωρίσω από κοντά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε κουκλαρεεεεες μπραβο κοριτσακια μου που καταφερατε κ πραγματοποιησετε τη συναντηση:)

την επομενη φορα θα προσπαθησω ναρθω κ εγω;)

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια

περασαμε καταπληκτικά!!!Ηταν μια υπέροχη εμπειρία, ένα ραντεβου στα τυφλά απίθανο!!!:cheer:

Ενιωσα πολύ όμορφα που γνώρισα από κοντά κοπέλες, που εδώ και καιρό μοιραζόμαστε τόσα πράγματα...

Είχε πολύ γελιο στην αρχή που δεν είμασταν πολλές και δεν ξεραμε οι κοπελες που βρισκόταν στο σημείο συναντησης αν ήταν του Μαμμυ ή ασχετες.

Ετσι πλησίασα την μαμα μαριλένας και τη ρώτησα: "εεε συγνώμη ... μήπως εισαι για τη συναντηση του μαμυλαντ?Καλα μολις ειπε ναι ανακουφιστηκαμε και οι δυο και βαλαμε τα γέλια.Ειπαμε ΟΚ τωρα πινουμε καφε εστω και οι δυο μας.Μετα εγω ρωτησα και κανα δυο ακομα που ηταν ασχετες...χαχαχα:P :P Στην πορεια που γιναμε περισσοτερες ειμασταν στοχος και ερχοταν οι υπολοιπες κοπελιες απο μονεςτους.Ηταν βεβαια και η ομορφια μας που δε μπορουσε να περασει απαρατηρητη, λαμποκοπουσαμε παιδακι μου!!!

Καλα η αφιξη του savropinguin ηταν ολα τα λεφτα, με το μωρουλακι το γλυκο μεσα στο πορτ μπεμπε...Μπραβο σου και ξαναμπραβο σου Γιώτα,με τοσο μικρο μωρακι δεν το κανουν πολλες αυτο που έκανες εσυ!:side:

Sia24, Pepa,Annaki θα ξανασυναντηθούμε, μην ανυσηχείτε!:silly:

Ellada λες να βάλω security για το Μαγδουλίνι?Xaxa :lol: :lol:

Κορίτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχές για τη ζουζούνα μου!!!:) :)

Vasomits μη μου στεναχωριεσαι που εχασες τη συναντηση...ειχες αλλα εσυ...Θα γνωριστούμε την αλλη φορα βρε!;)

Αnastasia, Moussa, Mairi$ εννοειται οτι αλλη απουσια δεν δικαιολογειται ουτε με χαρτι γιατρου!!!:laugh: :laugh:

Mariah και μενα μου αρεσε τοσο πολυ που ηδη κανω σχεδια για την επομενη φορα.

Αφηστε που αρχισα να σκεφτομαι για πιθανη συναντηση στη Λαρισα για να εχουμε μαζωξη απο Βορρα και απο Νοτο και να το κανουμε διημερο.Εεεεεεε????????:silly: :blink: :silly: :woohoo:

Oliax και Ιris πολτ χάρηκα που αν και καινουριες και χωρις να εχουμε μιλησει στο τσατ ήρθατε. Τελεια!!!B) Η Ολυμπια το βραδυ τσουπ τσουπ ήρθε και στο τσατ.:laugh: Πρωτη φορά ή εγω δεν σε ειχα ξαναπετυχει?

Υβόννη, ξεπερασες τις προσδοκιες μου!;) No comments.:silly:

Αυτά τα ολιγα...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα και εγω χαρηκα που σας γνωρισα.Ολες ειστε υπεροχες ..Η κορουλα σου ειναι μια μικρη κουκλιτσα .Να ναι παντα γερη...Sto chat ειχα ξαναμπει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 prospatheia..

nai olimpia kales oi foto alla liges..:angry: :angry:

ante na anebasei k i lena tis dikes tis...

ase ibonni ksini me bgeike i sinantisi...:dry: :dry:

mexri tis 5 ta ksimeromata eixe koimithei mono misi ora...

friki...ponouse o leventis mou...:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσια εισαστε ολες κουκλες, καλα για την μαγδουλα περιττα τα λογια ξερω να διαλεγω νυφη χαχαχα, υβοννη εισαι κουκλα τι παραπονιεσαι; εντομεταξυ για 30αρα θα σε εκανα δεν πιστευα στα ματια μου χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...