Μετάβαση σε περιεχόμενο

νορμαλ αγορες


Recommended Posts

κοριτσια ξερετε απο που μπορω να αγορασω επιπλακια κρεββατακι και συρταριερα αλλαξιερα δηλαδη σε νορμαλ τιμεσ?παντωσ ειδα κουκου ποδηλατουπολη και λητω και επαθα σοκ.αφηστε τα καροτσια ουτε να χαν τιμονι να τα οδηγατε και σεισ.καροτσι βρηκα αλλα τα αλλα τα ψαχνω.ειδα σενα μικρο μαγαζακι κατι νορμαλ τιμουλεσ απο κει πηρα και το ποτρ μπεμπε και το ρηλαξ αλλα το ψαχνω για τα αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου πουνε τα κοριτσια σιγουρα,τοχουν ψαξει το θεμα......

μην ανησυχεις θα βρεις και σε συμφερουσες τιμες!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!

ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ! ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ (ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑ ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ) ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΑΠ'ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ! ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ , ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ!

ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ 320 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΑΠΟ ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑ

(ΤΟ ΚΑΛΟ ΔΛΔ) 60 ΕΥΡΩ!

ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΕΙΣ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΣΟΥ!!!

ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ , ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ www.bebe.gr !!!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΕΚΕΙ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΣΕ ΝΟΡΜΑΛ ΤΙΜΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠ'ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ "ΓΔΥΝΟΥΝ" ΚΑΝΟΝΙΚΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ, ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα κι εγω απο Ποδηλατουπολη πηρα τα περισσοτερα...Πολυ οικονομικη!

Τα Λητω ειναι ακριβα αλλα...ειχα βρει καροτσι με 200 ευρω και πολυ καλο και το πηρα. Ειναι απομιμηση αλλα μια χαρα ειναι!!! ΣΙΓΑ!

Οι γονεις μου επισης μου ψωνισανε απο τα ΟΝΕΙΡΑ μπε-μπε στον Ευοσμο και στο Κοσμος εχει αλλα ειναι λιιγο τσιμπημενος.

Π.χ την μπανιερα την ειδικη στα ΤΖΑΜΠΟ την ειδα μιση τιμη και πιο κατω ενω εκει την ειχανε 27 ευρω.

Καλα κανεις και ρωτας παντως...Υπαρχει ολοκληρη βιομηχανια εκμεταλλευσης

και πολλα ειναι περιττα.

Ρηλαξ ειναι το πιο απαραιτητο,καροτσι και καθισμα αυτοκινητου.

Περα απο την κουνια που ειναι απαραιτητη!!!

ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego peira pola epipla apo to IKEA kai einai mia xara...ase pou o mpampa enoiose ikanopoiise pou ta sunarmologise monos tou :))

akoma den xreiazete na ta pareis OLA apo thn arxi...molis erthei to mwraki blepeis ti anagkes prokuptoun..diladi se alou boleuei to relax, se alous i kalathouna se alous tipota apo ta duo. Emena px me bolepse para polu i alaksiera kai einai oti pio xrisimo peira...aloi den thn xrisimopoioun katholou.

Akoma tha pareis polla dwra opote perimene kai siga siga perneis auta pou xreiazete to mikro sou

xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από εμένα.

Είμαι και εγώ νέο μέλος αλλά τα κορίτσια εδώ με βοήθησαν πολύ και κατάφερα να βρω πολύ καλές προσφορές. Μου είπαν για ένα πρατήριο βιοτεχνίας στον Κορυδαλλό που λέγετε ΜΩΡΟΥΔΟΚΟΣΜΟΣ.

Εγώ λοιπόν την ερχόμενη Τρίτη θα κλείσω τα πραγματάκια για την μπεμπούλα μου. Βρήκα κούνια-στρώμα-σιφινιέρα αλλαξιέρα και προίκα, όλα μαζί κοντά στα 600 ευρώ. Και επίσης καλαθούνα για να την βγάλω από το μαιευτήριο με 75 ευρώ.

Από όπου πάντως και να πάρεις θέλω να σου πω ότι είναι μια πολύ γλυκιά διαδικασία και να την ευχαριστηθείς.

Εγώ ήδη αγωνιώ για το πότε θα τα παραγγείλω και πότε θα μου τα φέρουν.

Χαζομαμά τελείως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...