Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΪ,ΚΥΡ-ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕ!!!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΛΥ;;


Recommended Posts

ninina μου καλησπέρα!Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις και συ,όπως και πολλές κοπέλες από δω μέσα.Όσο για το τεστάκι ή τη χοριακή,αυτή τη φορά δεν την ξαναπατάω.Θα περιμένω ως που η καθυστέρηση να περάσει τις 10 μέρες.Ξέρω,θα είναι επώδυνο,αλλά θ'αντέξω.Χειρότερο μου φαίνεται να κάνω ένα αρνητικό τεστ.7 μήνες στην τρίτη μέρα έκανα τεστ,και όλα βγήκαν αρνητικά.Οοοοοχι,δεν την ξαναπατάω.Μέσα μου θέλω σαν παλαβή να είμαι έγκυος και να κάνω τεστ θετικό,αλλά σκοπός μου αυτό το μήνα είναι να ΠΙΣΤΕΨΩ ότι η τρισκατάρατη δε θα έρθει τουλάχιστον για τους επόμενους 8 μήνες.8 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ;;;;ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ,8 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!

Βανια μου μέχρι και σούσι του σέρβιρα,τι να λέμε τώρα.Μέχρι και το φύκι μόνη μου το περισυνέλεξα η έρμη wannabe μάνα.Ε,τι άλλο να κάνω πια;Να βγω για ψάρεμα να συλλέξω και το χαβιάρι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ολα καλα θα πάνε ολα καλα! την έδιωξε μακριά ο πελαργός την τρισκατάρατη!!! χιχιχι άντε άμα έρθει σε σένα μπόρει να επισκεφτει κ εμας!!! φιλιά πολλά κ να είσαι αισιόδοξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,μη στεναχωριέσαι,και αν έχει διώξει τη δικιά μου,θα τον στείλω μια βόλτα και από σας!

Από αισιοδοξία,άλλο τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!

Μωρέ ας με θυμηθεί κι εμένα το πτηνό!Πάντως,όχι,δεν αγχώνομαι.Καθόλου μπορώ να σου πω.

Τον περασμένο μήνα που δεν μπήκαμε καν στον κόπο να προσπαθήσουμε,η τρισκατάρατη ήρθε στις 28 μέρες μπαμ.

Η αλήθεια είναι πως ούτε αυτό το μήνα κάναμε ιδιαίτερες προσπάθειες,αλλά είμαι 1000% σίγουρη ότι είχαμε επαφές τις γόνιμες.Επίσης,ο γιατρός μου μού είχε πει ότι μετά τους 8 μήνες προσπαθειών αυξάνονται οι πιθανότητες να μείνω έγκυος.

Δε ξέρω τι να υποθέσω,πραγματικά...έχω μπερδευτεί.Στο μεταξύ,έχω κι ένα τσούξιμο στο στήθος,άλλο πράγμα.Αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.Μόνο τσούζουν και με ψιλοφαγουρίζουν οι θηλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ(ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΙΡΩΝΙΑ!!!ΤΟΤΕ ΕΠΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ)ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ,ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΠΛ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ!!!

ΕΙΜΑΙ 1000% ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΜΗΝΑΚΙΑ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΔΕΛΑΚΙ!!!!

ΦΙΛΙΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΤΣΙ??????

ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΛΕΝΤΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΟΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΚΕΙΜΕΝΟΓΡΑΦΟΣ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΑΚΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ. ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΥΑ ΓΕΛΑΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!

ΑΝΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΝΙΝΑΚΙ!!!!:) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου, η τρισκατάρατη να σε ξαναθυμηθει σε 8 μήνες πάλι!! ΌΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΈΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΈΝΑ ΤΕΣΤΆΚΙ ΘΕΤΙΚΌ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ Ε!!!ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!! ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ, ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΟΥΜΕ, ΤΟΝ ΑΓΝΟΥΜΕ (ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ) ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!! ΕΓΩ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΛΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΥΤΥΧΕΣ, ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!!! ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!! ΟΥΤΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΦΗΒΕΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ!!!! ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ!!! (ΤΟ ΠΗΓΑ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ Ε???) ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΡΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΜΗΝΗ ΑΝΑΜΟΝΗ (2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΤΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ? ΤΕΣΣΕΡΙΣ? ΣΤΙΣ ΕΦΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ? ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ... ΣΕ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ... ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε κούκλα? Ο πελαργός την έκανε τη δουλειά του λες? Θα περιμένεις ακόμη για το τεστάκι? Άντε καλέ κοπελιά κι έχουμε αγωνία... να ξέρεις πάντως πως κι εγώ πιστεύω πως αυτή τη φορά θα είναι θετικότατα τα νέα σου! Για να δούμε καλή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα και από πλευράς μου χίλιες ευχές για μια εγκυμοσύνη, μακάρι κορίτσι μου να τα καταφέρατε σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΑΓΩΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ.ΕΛΕΙΠΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τίποτα ακόμη,κανένα σημάδι από την τρισκατάρατη.

Μόνο στον ύπνο μου την είδα.Και ελπίζω να ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ για τους επόμενους 8 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την!!!

Στην 3 η μερα καθυστερησης δεν εισαι;;

Σταθερο κυκλο εχεις;

Σου ειπε ο γιατρος να περιμενεις κι αλλο για τη χοριακη;;

Ευχομαι το μωρακι να ειναι στην κοιλια σου Δημητρουλα!!!!

Και περιμενουμε τα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα πιστευω οτι δε καταβροχθησες αδικα το κρεμμυδακι:laugh:

κατευθειαν νπμιζω οτι μπηκε αυτη τη φορα;)

αλλα κ να μην..-που το αντευχομαι-μικρουλα εισαι μην μου αγχωνεσαι μονο

μακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εϊ ΚΥΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΑΑ!!!ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΣΟΥ???

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΑΣ ΕΦΑΓΕ Η ΑΓΩΝΙΑ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΣΟΥ? ΗΡΘΕ Η ΑΚΟΜΑ? ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! 6Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ. ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου... Θα σκάσουμε από την αγωνία μας!!

Στείλε σε παρακαλώ... ένα σου σημάδι μόνο... Όπως λέει και το γνωστό άσμα!! Θετική σκέψη για θετικότετο τεστάκι!! Στείλε μας νέαααααα...

Καν'το τεστ το ευλογημένο.....Δεν μπορώ, δεν μπορώ να περιμένω...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...