Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!


Recommended Posts

Πιπιτσα μου καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!!!Ευχομαι καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας!!!Μην αγχωθεις οσο μπορεις δλδ γιατι ξερω οτι ειναι δυσκολο....απολαυσε την περιοδο αυτη ηρεμα και με αγαπη με τον συντροφο και θα ερθει και το σπορακι σας!!!Ευχομαι συντομα η ευλογια να φωτισει τις καρδιες σας και το σπιτι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες!!!

Είμαι κι εγώ καινούρια εδώ. Η παρέα είναι καταπληκτική και τα κορίτσια υπέροχα και γενναιόδωρα. Η απόλυτη συμπαράσταση!!!

Εύχομαι τα όνειρά σου να γίνουν πραγματικότητα

Φιλιά πολλά:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες σας.Και γω μόλις χθες μπηκα στην παρέα σας.Ευχομαι σε ολες τις μανούλες να χαιρονται τα κουκλάκια τους και σε αυτες που προσπαθουν γρηγορα να καταφερουν να κρατησουν το μωρακι τους στην αγκαλια τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ PIPITSAZOUZOUNA! ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ, ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ, ΕΧΘΕΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ...Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 31 ΚΑΙ ΛΑΧΤΑΡΑΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ! ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ, ΞΕΝΥΧΤΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ? ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΓΕΛΑΣΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ MAMMY ΕΞΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ.......

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΛΗ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙ ΠΕΝΤΕΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ.

ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και πάλι σε όλα τα κορίτσια - μέλη του forum. Sorry που δεν απάντησα τόσες μέρες, αλλά έχω διάβασμα για το ecdl (όσο με αφήνει το στομάχι μου δλδ γιατί έχω τρελαθεί στις ζαλάδες και στις ανακατωσούρες!) Μακάρι τουλάχιστον να οδηγούν... εκεί που μου λέει το προαίσθημά μου!!! Ευχαριστώ πάρα πολύ όλα τα κοριτσάκια που με καλωσορίσανε (έστω κι αργά... η μουλάρα!!!) και θα τα ξαναπούμε. Πολλά-πολλά φιλιά σε όλες σας! Επιτέλους... ήρθε η πολυαγαπημένη μου άνοιξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...