Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΙΣ ΘΗΛΥΚΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ! ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΠΙΤΣΑ, ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ FORUM ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ: ΕΙΜΑΙ 33 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ & ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 4. ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΓΕΛΑΣΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ... ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimerakia sou pipitsa mou...

Kai kalos mas vrikes...

Hrthes stin pio omorfi paraioulla mas...

Sou euxwme suntoma mwrakia polla sto spitaki sas...

Egw eimai i joanna...

Exw ena giokka enos eton...

Kai eimai egkuws 30 eudomadwn me tin korassa mou...

Sou euxwme ola ta kalitera...

O theoullis mazi sas...

Kai filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ JOHANNA ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΑ ΣΟΥ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimpel mou geia sou kai se sena agapi mou...

Kai kalos mas vrikes...

Sigoura tha ta leme...

Pes mas tipota gia sena...

Egw eimai i joanna,,,

Exw ena giokka enos eton...

Kai eimai egkuws 30 eudomadon stin korassa mou...

Sou euxwme ola ta kalitera...

O theos mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κι από μένα!Εύχομαι κάθε επιτυχία και να μη ταλαιπωρηθείς καθόλου στο να συλλάβεις!

Τα φιλιά μου και καλώς ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ MANIAMOUNIAS ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ! ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ, Ή ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ! ΦΙΛΙΑ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΕ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,μην αγχώνεσαι,δε θα βγάλεις τίποτα,σου μιλάω εκ πείρας.8 μήνες προσπαθώ η έρμη wannabe μάνα και ακόμη τίποτα.

Υπομονή και θέληση χρειάζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ (ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!) ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ! ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ (ΜΑΛΛΟΝ...) ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ Ή ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΜΟΥ... ΚΙ ΟΧΙ ΠΩΣ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ! ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ... Η ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ!!! ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πιπιτσα!!!!Ειμαι η ζουμπι(πετρουλα το ονομα μου),ειμαι 33,εχω ενα κοριτσακι κ τους τελευταιους μηνες προσπαθουμε για το 2ο....Καλως ηρθες στην παρεουλα μας,θα τα λεμε συχνα,πολλα φιλια!!!:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ! ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Πιπίτσα! Καλώς ήρθες στο mammy! Και εγώ είμαι στην προσπάθεια όπως και εσύ με τη μόνη διαφορά ότι λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν μένουμε μαζί με τον άντρα μου, μας χωρίζουν κάποια.......πολλά ναυτικά μίλια, οποτε οι πιθανότητες σε μένα είναι μικρές. Σου εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!Εγω εχω ενα γυιο και ειμαι θεσσαλονικια!Σου ευχομαι συντομα να αποκτησεις μωρακι και θα χαρω να τα λεμε συχνα!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ... ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ.ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητές μου stroumf και marouli32 καλή συνέχεια στις προσπάθειες σας. Τώρα μπήκα κι είδα τα μηνύματα σας. Μακάρι η Παναγιά κι ο Χριστούλης μας να βοηθήσουνε όλα τα κοριτσάκια που θέλουνε να γεμίσουνε τις αγκαλίτσες τους!

Υβόννη μου να χαίρεσαι και να καμαρώνεις το γιόκα σου κι ελπίζω να τα λέμε συχνά.

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...