Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νιωθω πως θα ερθει...


Recommended Posts

μακαρι κοριτσακια μου!!!!μακαρι!παντως αυτες οι περιεργες λιγουρες μου φανηκαν λιγο κουφες χαχαχχαχαχχα:laugh: :laugh:

και εσεις ελπιζω να εχετε ενα σπορακι στη κοιλιτσα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα tzouliana. Σου ευχομαι να εισαι εγκυος γιατι φαινεται οτι το θελεις βρε παιδι μου "το 'χεις αναγκη πολυ" που λεει και ο Κατελης. Αυτος ο μηνας μακαρι να ειναι ΓΟΝΙΜΟΤΑΤΟΣ. Κι εγω το θελω πολυ το μωρακι..... Μην ανησυχεις καθολου που δεν ειχες πολλες αγκαλιτσες, το κοριτσακι μου το πιασα με μια φορα και οχι ολοκληρωμενη επαφη οποτε μην ανησυχεις καθολου μονο χαλαρωσε!!! Μακαρι να εχεις καλα νεα, περιμενουμε....... Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΕΓΩ ΨΙΛΙΑΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΟ...ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΟΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΝΤΑ ΞΕΡΕΙ...ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΤΙ (ΜΙΑ ΛΙΓΟΥΡΑ,ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΟΡΕΞΗ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ)ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ ολεςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!

περιμενω πως και πως να μη μου ερθει περιοδος!!!!!!!!!!!1:woohoo:

αν ερθει η ακατανομαστη!!!!!!!!!1αααααα:angry: :angry: :angry:

παντως ενα σας λεω!ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!1:P

:kiss: :kiss: :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου εννοειται οτι ΔΕΝ θα ερθει!!! εγω αν διαβασες το θεμα μου,εχω παθει παρακρουση μαλλον!!! χαχαχαχαχ!

και εγω νοιωθω κατι,στο ειχα πει αλλωστε οτι κατι αισθανομαι για εμας αυτο το μηνα!!!πριν λιγο ενοιωσα οτι εχω ωορηξια,ποναω δεξια χαμηλα και μου εδωσε το συνθημα η snowgirl και πηγα να γινω μανα!!! αγκαλιτσα και το γελιο δεν σταματουσε!!!!χαχχαχαχαχχααχαχχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν μέσα σε αυτό το χρόνο να έχουν τα θετικά αποτελέσματα!!!!πάντως η διαίσθηση είναι μεγάλο θέμα...και εγώ έκανα το test 2 μέρες πρίν την καθυστέρηση και βγήκε θετικό!!!και αυτό επειδή ημουν σίγουρη οτι είμαι εγκυος....:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...