Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νιωθω πως θα ερθει...


Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκα αυτο το μηνα νιωθω πως θα ερθει το μωρακι μας:) !μακαριιιιιιιιιι:silly: .το νιωθω πολυ εντονα!!!!δε ξερω γιατι και πως!σας εχει συμβει εσας αυτο και να γινει????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω σου το ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!Να μην περιμενεις αλλο!!!Καμια κοπελα!!!Θελω να ακουσω τα νεα σας τα καλα η μια πισω απο την αλλη χα χαχα!!:)

Με τετοια θετικη σκεψη ειμαι σιγουρη οτι ναι θα τα εχετε καταφερει και το θαυματακι θα ειναι στον δρομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι τζουλιανα μου να ερθει!!!!!και εγω ετσι αισθανομαι αλλα θα σου πω στις αρχες απριλιου.....εως τοτε ευχομαι τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana διαβασα στο θεμα:"παρακαλω ..παρακαλω ακουστε ειμαι παλι εγκυος" που με την απαντηση σου δηλωνες απογοητευση κι οτι ηθελες λες να μην ξαναπροσπαθησεις για κανα 2 μηνες.. κι ηθελα να σου πω μεσα σε εκεινο το θεμα :να μην απογοητευεσε!!!ειναι φαση που την περναμε ολες μηδενος εξερουμενης... αλλα κουραγιο κ χαμογελο σε ολα τα κοριτσια.

Και ξαφνικα μπαινω στο αλλο θεματακι κ βλεπω τα νεα σου!την αισθηση αυτη που εχεις!!! λενε οτι οι κοπελες που μενουν εγκυες το νοιωθουν αυτο το διαφορετικο απο τις αλλες φορες!!!το διαισθανονται!!! ευχομαι η διαισθηση σου λοιπον να βγει αληθινη κ να εισαι ενα ακομα χαμογελαστο κοριτσακι αναμεσα στα αλλα που χουν μπεμπακια στην κοιλιτσα τους!αμην!!!

:) :) :) :) :) :) :)

:silly: :silly: :silly:

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσα έγραψε:

tzouliana διαβασα στο θεμα:"παρακαλω ..παρακαλω ακουστε ειμαι παλι εγκυος" που με την απαντηση σου δηλωνες απογοητευση κι οτι ηθελες λες να μην ξαναπροσπαθησεις για κανα 2 μηνες.. κι ηθελα να σου πω μεσα σε εκεινο το θεμα :να μην απογοητευεσε!!!ειναι φαση που την περναμε ολες μηδενος εξερουμενης... αλλα κουραγιο κ χαμογελο σε ολα τα κοριτσια.

Και ξαφνικα μπαινω στο αλλο θεματακι κ βλεπω τα νεα σου!την αισθηση αυτη που εχεις!!! λενε οτι οι κοπελες που μενουν εγκυες το νοιωθουν αυτο το διαφορετικο απο τις αλλες φορες!!!το διαισθανονται!!! ευχομαι η διαισθηση σου λοιπον να βγει αληθινη κ να εισαι ενα ακομα χαμογελαστο κοριτσακι αναμεσα στα αλλα που χουν μπεμπακια στην κοιλιτσα τους!αμην!!!

:) :) :) :) :) :) :)

:silly: :silly: :silly:

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

ευχαριστω παρα πολυ ολες σας και εσενα κοπελα μου!!!!!!!μακαρι να βγει αληθινο το αισθημα μου αν και αυτο το μηνα δεν γιναν πολλες αγκαλιτσες....:P;)

αλλα το νιωθω...αλλα επειδη περναω πολυ αγχος για αυτο θελω και να μην ξαναπροσπαθησω για λιγοο αν δεν ειμαι αυτο το μηνα που το νιωθω κιολας:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ! ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΜΗΤΡΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ??? ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μακάρι Μακάρι Μακάρι !!! να το νιώθεις κ 'ετσι να είναι κ να είμαστε όλες εγκυούλες αυτό το μήνα!!! φιλιά κ ολα θα πάνε καλά πρώτα οθεός!!:silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 έγραψε:

makari na eisai k na mas peis ta euxarista!!!!pote perimeneis periodo?

περιμενω 2/4-6/4 καπου εκει περιοδο!μακαρι να μην μου ερθει η ακατανομαστη!!!!!!!!!!:ohmy:

ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!!!!!!!!;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζουλιανα μου μακαρι!!!! εεεελα!!! το'χουμεεεεε σου λεωωωωωω!!! τωρα ειδα το θεμα σου και μου εφτιαξες τη νυχτα!!!! τι γινεται εχεις καθυστερηση ή θα εχουμε σε λιγες μερες???????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

τζουλιανα μου μακαρι!!!! εεεελα!!! το'χουμεεεεε σου λεωωωωωω!!! τωρα ειδα το θεμα σου και μου εφτιαξες τη νυχτα!!!! τι γινεται εχεις καθυστερηση ή θα εχουμε σε λιγες μερες???????? ;)

δεν εχουμε καλη μου ακομα καθυστερηση!ελπιζω να εχουμε!!!εσυ αισθανεσαι κατι για αυτο το μηνα?????:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου τελειωσε η περιοδος στις 24 και εκανα εχθες το βραδυ κατι αγκαλιτσες......τελειες!!!!ενα θα σου πω,ξυπνησα στις 2.30 το μεσημερι!!!!!! εχω καλο προαισθημα.......!!!!!!!ακουω και συνεχεια για πολλα κοριτσια που μενουν εγκυες μετα απο την περιοδο και τι να πω!!!!!!! ελπιζω!!!!!!! τωρα δεν ξερω τι να κανω...να μην ξανακανω αγκαλιτσες αυτες τις μερες??δεν ξερω γμτ....

δεν ξερω γιατι αλλα νοιωθω οτι θα εχουμε τελεια νεα! βγενει απο μεσα μου,μακαρι να ειναι σωστο το προαισθημα! αλλα εσενα σου εχω πει........ειναι η ωρα ε?? δεν ξερω,μου βγαζεις κατι καλοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά... εύχομαι ολόψυχα να μην σας έρθει η ακατανόμαστη και να έχετε μωράκια στις κοιλίτσες σας!! Μην έχετε ΑΓΧΟΣ!!!!! Είναι πολύ αρνητικό για την περίπτωση!! Εγώ αγχώθηκα τον 1ο μήνα, αγχώθηκα τον 2ο, είπα ε αι στο καλό όποτε έρθει.. κάθε φορά τα ίδια άγχη και έμεινα έγκυος αμέσως! Είναι βασικό!!

mikroulaxristos, καλά έκανες και ξεκίνησες μετά την περίοδο γιατί και εγώ έτσι το είχα κάνει την φορά που έμεινα! Να κάνεις αγκαλίτσες μέρα πάρα μέρα.. Είναι το ιδανικό! Αλλά το κυριότερο, όποτε το νιώθετε.. Έτσι θα έρθει και το μωράκι! Εγώ απ'όσο θυμάμαι τον μήνα που έμεινα δεν είχα πολλές αγκάλιτσες!! Αλλά αυτό επέλεξε να μα γεμίσει με χαρά!!

Καλή επιτυχία... στις προσπάθειες... Και καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

εμενα μου τελειωσε η περιοδος στις 24 και εκανα εχθες το βραδυ κατι αγκαλιτσες......τελειες!!!!ενα θα σου πω,ξυπνησα στις 2.30 το μεσημερι!!!!!! εχω καλο προαισθημα.......!!!!!!!ακουω και συνεχεια για πολλα κοριτσια που μενουν εγκυες μετα απο την περιοδο και τι να πω!!!!!!! ελπιζω!!!!!!! τωρα δεν ξερω τι να κανω...να μην ξανακανω αγκαλιτσες αυτες τις μερες??δεν ξερω γμτ....

δεν ξερω γιατι αλλα νοιωθω οτι θα εχουμε τελεια νεα! βγενει απο μεσα μου,μακαρι να ειναι σωστο το προαισθημα! αλλα εσενα σου εχω πει........ειναι η ωρα ε?? δεν ξερω,μου βγαζεις κατι καλοοο!

μακαρι κοπελα μου γλλυκιααααααααααααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

μακαρι να σου ερθει και εσενα το νινακι σου!!!!!!!!!!!

και εσενα μαλλον σε βλεπω στη λιστα με τις εγκυουλες τον αλλο μηνα;)

βρε δωστου να καταλαβει οποτε θεες....βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!11χαχαχχαχχαχα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana μου εγω καθε μηνα....το νιωθω...:silly: :P :laugh:

Την τελευταια μαλιστα φορα....μου ηρθε η περιοδος κι εγω εκανα τεστ!!!:blink: :silly:

Δε με νοιαζει ομως....δεν απογοητευομαι....χαιρομαι μεχρι να μου ερθει..... με την ιδεα και μονο....

Εχω αρχισει προσπαθειες απο τελη Αυγουστου δλδ 7 μηνες τωρα.... αν βαλεις οτι τους μισους απ αυτους....το ζω σαν να ειμαι... τωρα μπαινω στον 4ο μηνα....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να με δεις πως καθομαι....(το διαστημα πριν ερθει η περιοδος...) λες και εχω καμια κοιλια 9 μηνων.... χαχαχαχαχαχα πιανω τη μεση και καθομαι αργα αργα....

Κανω προβες σου λεω.... Θα μεινω εγκυος και θα ειμαι expert!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ευχομαι εσενα να βγει αληθινο το προαισθημα.... και να μεγαλωσει η λιστα με τις φουσκωμενες κοιλιτσες...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκαααααα!ακουστε κατι περιεργο!σημερα που βγηκα εξω πηγαμε σε κρεπερι ολοι μαζι και εμενα τι μου ηρθε ορεξη να παρω ??????

ΓΑΛΑ!!!!!12 η ωρα το βραδυ με το ΜΙLKO ΣΤΟ ΧΕΡΙ!!!!χαχαχαχαχχαχα:laugh: :laugh:

με κοιτουσαν ολοι παρα πολυ περιεργα!λεω στους αλλους μα τι να κανω?εμενα αυτο μου ηρθε να παρω!!!!!!ΚΟΥΦΟ???????

πρωτη φορα τετοια περιεργη ορεξη!αμ το αλλο???χθες εκει που ημουν εξω ,λεω να ειχα ενα γιαουρτι να φαω τωρα!!!ενω δεν ειχα φαει τιποτα αλλο!!!εγω γιαουρτι ειχα να φαω 1 χρονο!!!!!!!!και παλι κουφο???

ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!!!!!και δεν τα δινω και παρα πολυ σημασια αυτα τα συμπτωματα!αλλα οντως ΚΟΥΦΑ??????????:woohoo: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι όλες εμείς που γράφουμε εδώ και λαχταράμε ένα μωράκι, να έρθει και να είναι το πασχαλινό μας δώρο!!Κι εγώ έκανα αγκαλίτσες μόλις τελείωσα περίοδο....λέτε να είναι ο μήνας μας?:silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!! ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑΝΑΛΙΑ!!:P ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟΥΡΙΤΣΕΣ ΞΕΚΑΡΦΩΤΕΣ!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...