Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ !!!


Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλα τα μέλη του "mammyland" , είμαι η Χρύσα , 30 ετών , παντρεμμένη εδώ και έξι μήνες. :)

Νόμιζω ότι το βιολογικό μου ρολόϊ με καλεί ώστε να αναλάβω υποχρεώσεις ...θα χαρώ πολύ να μοιραστώ μαζί σας σκέψεις, προβληματισμούς και επιθυμιές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ στο παρεακι μας...!!!:)

Να ζησετε παντα ερωτευμενοι.....αγαπημενοι....υγιεις και ευτυχισμενοι με τον αντρουλη σου!!!!:)

Και συντομα η ευτυχια σας να ολοκληρωθει με ενα γλυκο στρουμπουλο μωρακι....;)

Κι εγω στην προσπαθεια για μωρο εδω και 7 μηνες.....:unsure: κι ελπιζω συντομα να "ποσταρω" τα ευχαριστα...!!! οπως και απο πολλες τσουπρες εδω μεσα το περιμενω....!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες χρυσα!!!!σου ευχομαι γρηγορα να αναλαβεις υποχρεωσεις!!!!!ειμαι η γιωτα 25 χρονων με ενα γιο 11 μηνων και στη προσπαθεια για ενα ακομα ζουζουνακι!!!λοιπον μας ευχομαι γρηγορα τα ευχαριστα!!!!!!φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τις θερμές ευχές!!!

Σας εύχομαι, κορίτσια, ολόψυχα να πραγματοποιηθούν οι επιθυμίες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα καλωσόρισες στην παρέα του mammyland!

Να ζήσετε μια ζωή στρωμένη με ροδοπέταλα!

Με υγεία και με το καλό να ολοκληρώσετε την ευτυχία σας με τον ερχομό ενός παιδιού!

Είμαι η Ιφιγένεια, στα 30, μαμά της Μαρίας, ενός μπουμπουκιού 7 μηνών..

Θα χαρώ να τα λέμε!

Είμαστε εδώ για ότι χρεαστείς!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου χρυσα μου και καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!!Να ζησετε με τον αντρουλη σου και καλους απογονους λοιπον!!!Ευχομαι συντομα να ερθει το νινακι!!!!Εγω ειμαι η Κωνσταντινα και με το ρολοι αγκαλια εδω και κατι μηνες χαχ α χα αχ χα!!!Και με το δικανο επισης μπας και πετυχω τον πελαργο...οχι μονο για μενα μετα θα τον δωσω και σε σας...Κι εμεις θα χαρουμε πολυ να τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Χρυσα μου!μακαρι συντομα να βιωσεις τη μητροτητα!εδω ολες ειμαστε μια παρεα και περναμε τελεια!!!εγω εχω εναν γυιο και ειμαι θεσσαλονικια!θα χαρω να τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Χρύσα στην τρελοπαρέα του μαμμυ!!!:woohoo: :woohoo:

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και σύντομα εύχομαι να έρθει και το νινι!!!Εύχομαι το ίδιο και σε όλες τις υπόλοιπες που προσπαθούν (κι εμένα μαζί!!!)...;) ;)

θα τα λέμεεεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΧΡΥΣΑ!

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ!

ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΛΗ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 5ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 12ΗΜΕΡΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγένια και Υβόννη να σας ζήσουν τα παιδάκια σας !!!! με το καλό στα επόμενα!! Κωσταντίνα έχεις χιούμορ και αυτό σίγουρα θα βοήθησει.. σου εύχομαι λοιπόν σύντομα ... να δεις τα επιθυμητά αποτελέσματα !!!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές , κατάλαβα, ότι είστε μια ωραία και δεμένη παρέα!!! χαίρομαι που σας βρήκα !!

εύχομαι σε όλα τα μέλη να πραγματοποιήσουν τους στόχους τους σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλλη να σου ζήσει ο μπεμπούλης σου , Να είναι γερός και ευτυχισμένος !!! να τον δεις όπως επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) να σαι καλα Χρυσα μου!!!Και σε σας ολες τις κοπελες ευχομαι μεσα απο την καρδια μου γρηγορα!!!!Γιατι οπως και να το κανεις η αναμονη και η λαχταρα για το θαυμα ειναι τοσο εντονη και δυνατη που δεν καρατιομαστε χα χα χα !!!!Φιλακια καλα να περασεις εδω με την τρελοπαρειτσα!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλώς ήρθες κι από εμένα Χρύσα, είμαι η Έλενα και είμαι σχεδόν 30. και παντρεμένη 4 χρόνια. Μπεμπάκι δεν έχω ακόμη αλλά ευελπιστώ να έρθει σύντομα. Να ζήσετε και να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι και με το καλό να έρθει και το νέο μέλος που 8α σας κάνει πιο χαρούμενους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα μου!!!

Καλωσήρθες!!!

Να είστε ευτυχισμένοι και σύντομα να αποκτήσετε ένα μωρουδάκι γερό και γλυκό-γλυκό!!!

Εγώ είμαι 30 χρονών και διανύω τον 5ο μήνα.

Περιμένουμε τη ζουζουνίτσα μας.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με ένα πονό σας εύχομαι !!!Προσπαθούσατε καιρό ?? Εlenitsa σύντομα να ακούσεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΧΡΥΣΑ78 ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΕΓΟΜΑΙ PIPITSA. ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΟΙ 2! ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xrusa mou geia sou...

Egw agapi mou eimouna 2 minwn egkuws sto prwto mou mwraki,,,

Kai den to gnwriza kan...

E kai meta sto deutero mwraki hrthen monomias pali...

Otan itan o kwnstantinos mou sxedwn 5 minwn...

Ta kalitera apo mena gia sena...

Filia,,,

Esus poso kairo eiste stin prospatheia???

H tora arxisate...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες και εσύ Πιπίτσα!!!!!!!!!!!! σου εύχομαι να ακούσεις τα ευχάριστα νέα το συντομότερο, καθώς και όσοι νιώθουν ότι είναι έτοιμοι να αναλάβουν καθήκοντα πλήρους απασχολήσεως!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρίσκομαι στην προσπάθεια περίπου ένα εξάμηνο... Βασικά συνειδητοποίησα ότι υπολόγιζα λάθος τις γόνιμες μέρες ... μέχρι που μπήκα στο site και τον τελευταίο μήνα ακολούθησα κάποιες από τις συμβουλές του (θερμιδομέτρηση, και σωστό πλέον υπολογισμό των γόνιμων ημερών) και μέχρι τώρα έχω δύο ημέρες καθυστέρηση.... Who Knows... Δεν έχω όμως κανένα ιδιαίτερα αυξημένο σύμπτωμα. λίγο από όλα ... φοβάμαι μήπως αυθυποβάλλω τον εαυτό μου.. αν η καθυστέρηση συνεχίσει λίγο ακόμα τότε θα το ελέγξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθατε κοριτσια στην παρεα του mammyland. σας ευχομαι γρηγορα να αποκτησετε μωρακι. ειμαι η στελλα και εχω ενα αντρακι 7 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...