Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΕΝΗΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpempoula ονειρεμένο το δωματιάκι της πριγκίπισσάς σου!

Με το καλό να έρθει στον κόσμο, να μπει στο παλατάκι της και να το γεμίσει με γέλια και με κλάματα!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula πολλυ ομορφο πολλυ ροζ θα τολμουσα να πω..:laugh: το δικο μας θα ειναι ακριβως το αντιθετο ολα γαλαζια...οχι πλακα κανω δεν το εχω ετοιμασει ακομη αλλα σιγουρα δε θα ειναι ροζ..:laugh: με το καλο αγαπη μου η κορουλα σου μ'εναν πονο:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thouli μου σε ευχαριστώ πολύ! Έχω ΠΗΤ 16/4, αλλά επειδή πέφτει Μεγάλη Πέμπτη και δε θέλω να κλειστούμε Πασχαλιάτικα στο μαιευτήριο, έχω πει στο γιατρό μου, αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε, να μπω με πρόκληση μερικές ημέρες πριν...

Ελπίζω βέβαια να μη χρειαστεί και να μας κάνει τη χάρη η πριγκίπισσά μας να εμφανιστεί σύντομα, γιατί κι εγώ και ο μπαμπάς της έχουμε τρελαθεί από την ανυπομονησία...:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Imoun sigouri oti tha katafernes....

......se eixa "katalavei" egw....! Xixixi...

To dwmatio sas einai liiigo prin to teleio...........

......liiiiigo!!!

Molis ftasei k i beba tha einai SUPER!!!!!!!!!

Me to kalo sas euxomai!!!

Ps: to lathaki sou to eixa dei alla nomiza oti den ksereis

orthografia.... xaxaxaxaxa!!!!!

Filiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula........fantastikoooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!poli iremia ekei mesa:)kai egw irwes tou disney exw:)miky pio poli mias kai exw mpempi...egw ta exw mple prasina.............'

para para poli wraio.....ante me to kalo na erthei i prigkipissa sas twra

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!

Μπράβο mpempoula είναι πάρα πολύ ωραίο!!! Με το καλό να έρθει η μπέμπα σου να το γεμίσει! Άντε να έρθουν και τα δικά μας επιπλάκια να σας βάλω και εγώ φωτογραφίες... Ζηλεύω......

Όσο για το μαξιλάρι θηλασμού, νομίζω ότι όντως θα σου χρειαστεί. Είχα πάρει πριν 2-3 μήνες ένα από τα mothercare το οποίο είναι και εγκυμοσύνης και με βοηθάει στον ύπνο πολύ. Μετά θα το χρησιμοποιήσω και για το θηλασμό. Θα δεις βέβαια και στην πράξη τι θα σου χρειαστεί...

Πάλι μπράβο για το δωμάτιο είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μπεμπουλα μου τι ομορφο δωματιο ειναι αυτο!!Τρελα!!Πολυ κουκλιστικο!!Ευχομαι καλη λευτερια !!!Με το καλο να ερθει η πριγκιπισσα σας να γεμισει τη ζωη σας και το δωματιακι της!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα μπραβο φτιαξατε εναν ροζ παραμυθενιο παράδεισο για την μπεμπα σας...Το ροζ θεωρω οτι ειναι το τελειοτερο χρωμα που υπάρχει!Εγω ομως λογω μπεμπη δεν μπορω να το χρησιμοποιήσω....Με το καλο να ρθει η μπεμπα σας κ να το χαρει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα ερωτεύτηκα...........αναρωτιέσαι τι??? Το δωμάτιο της μπέμπας σου!! Ετσι είχα φανταστεί το παιδικό δωμάτιο αν έκανα κοριτσάκι. Να σε ρωτήσω απο που πηρες τα έπιπλα και πόσο κοστίζουν?? Περιμένω να μου πεις.

Πολλά πολλά φιλακια και με το καλό να υποδεχτείς την μπέμπα σου , ευχομαι η ζωή της να εισαι τοοοοοσο παραμυθένια όσο το δωματιο που της έφτιαξαν με τοση αγάπη οι γονεις της. Με το καλο....!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου και πάλι σας ευχαριστώ πολύ όλες σας...Είστε καταπληκτικές! Βέβαια η μπεμπούλα θα αργήσει να μπει στο δωματιάκι της..Θα κοιμάται στην κρεβατοκάμαρά μας στην αρχή σε λίκνο..Ομως φαντάζομαι ότι θα περνάει ώρες στο δωματιάκι της και συγκεκριμένα πάνω στην αλλαξιέρα, καθώς θα με "ταϊζει" συνέχεια με τα κακάκια της..:laugh: :laugh:

Marimari μου δεν είμαι ανορθόγραφη...:laugh: :laugh: ;) ;)Ούτε καν το είχα προσέξει..Μου το είπε η φιλόλογος Sifos και γέλασα πολύ με την γκάφα μου..:P :P

Ioannouli εγώ ήθελα στην αρχή να πάρω το μαξιλαράκι για να κοιμάμαι, αλλά πλέον συνήθισα..Παρόλο που τώρα έχω μια τεράστια κοιλιά, κοιμάμαι άνετα...Μόνο που αλλάζω συνέχεια πλευρό και ο αντρούλης μου νομίζει ότι γίνεται σεισμός...:laugh: :laugh: :laugh: Σαν φάλαινα γυρίζω στο κρεβάτι..:laugh: :laugh:

Linaki μου τα έπιπλα τα πήρα από ένα μαγαζί στη Λένορμαν, το "Sweet Baby"..Έχει μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές..Έχει όλα τα επώνυμα βρεφικά, αλλά και φθηνά, τα οποία φτιάχνει ο ιδιος που έχει το κατάστημα και προμηθεύει και Λητώ...Η κούνια είναι της Omega, είναι λίγο ακριβούτσικη, 600 ευρώ μαζί με το στρωματάκι, αλλά μετά γίνεται και κρεβατάκι..Η αλλαξιέρα είναι δικιάς του κατασκευής και με πολύ ευρύχωρα συρτάρια και κοστίζει 350 ευρώ...Α!Τις ζωγραφιές μου τις έφτιαξε μια κοπέλα που συνεργάζεται μαζί του ..Της έδειξα το σχέδιο που ήθελα και μου ζωγράφισε κούνια και αλλαξιερα με 100 ευρώ.Έχει και site.Αν θες μπες να δεις διάφορα σχέδια..www.sweetbaby.gr

Αυτά!

Φιλάκια!

Και πάλι σας ευχαριστώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σας!!!!!!

Αλλο πραγμα το ροζ βρε παιδι μου!!!!!

Εμας ειναι ολο ροζ-λιλα..

Η κορουλα σου θα ξετρελαθει!!!!!!

Εγω θελω να ρωτησω κατι ασχετο:

ΠΩΣ ΣΙΔΕΡΩΣΕΣ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ;;;;;;;;;

Καημο το'χω..... Εχω παρει την προικα με την baby Lola

και δεν στρωνει με τιποτα!!!!!!!!

Με το καλο κοπελα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BabyBoom μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..:blush: :blush:

Αυτή η κουνουπιέρα έχει ιστορία μεγάλη..Καταρχήν τσακώθηκα με τη μαμά μου και την πεθερά μου, οι οποίες επέμεναν να τη βάλουμε ασιδέρωτη, γιατί φοβούνταν μην την κάψουμε με το σίδερο και ήταν σίγουρες ότι θα "έπεφτε" το τούλι και δε θα ήταν τσαλακωμένη...Αφού τα άκουσαν για τα καλά, τους είπα "ok...θα τη σιδερώσω μόνη μου..Κι αν την κάψω, θα πάω να πάρω άλλη.." Αφού είδαν ότι είμαι ανένδοτη είπαν να με βοηθήσουν..Σιδέρρωσα αρχικά τις "φάσες" και μετά με χαμηλό ατμό άρχισα να πατάω και το τούλι, το οποίο δεν έπαθε τίποτα...Μετά ανέλαβε δράση η μαμά μου..Τη σιδέρωσε κομμάτι κομμάτι, ενώ εγώ και η πεθερά μου την κρατούσαμε απλωμένη για να μην τσαλακωθεί..Βέβαια για να σου πω την αλήθεια έχω και καλό σύστημα σιδερώματος...Πάντως με 2 χέρια δε γίνεται δουλειά...Θέλει πολλές "νοικοκυρές"!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw mou teleio:woohoo: :woohoo:

bravo-bravo!!!polu omorfo!!me to kalo na ypodexteis th prigipissa sou!!!telika polu kalh douleia sou ekanan sth zwgrafia opws k mena..eides re paidi mou ama to'xeis !!!!

ante ante ton efages ton gaidaro k sou emeine h oura:laugh: :laugh: :P

filakia polla:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα, καλημέρα!!!

Τί πανέμορφο δωματιάκι είναι αυτό;

Ο Ν Ε Ι Ρ Ε Μ Ε Ν Ο !!!

Με το καλό να έρθει η μπεμπουλίτσα σας να το χαρεί!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai ena teleio kai paramithenio dwmateio...

To thelw ki egw...

Einai teleio mpempoulla mou...

Pantos mpravw sou koritsi mou...

Kali eleftheria na exeis...

Sas euxwme ola ta kalitera...

Kai o theoullis mazi sas...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...