Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ - ΤΡΙΤΗ 24/3


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! :)

Τα της δεύτερης συνάντησης που έγινε χτες τα μάθατε ήδη! :woohoo:

Αυτό που δεν ξέρετε είναι πως ήταν να έρθει και η Χριστίνα από τη Χίο(xristina33) στην συνάντηση αυτή αλλά... έπεσε σε απαγορευτικό λόγω καιρού!! Τελικά το καράβι έφυγε πολύ αργά χτες.

Είπαμε λοιπόν με τη Χριστίνα να οργανώσουμε μια έκτακτη συνάντηση, γιατί θέλει πολύ να γνωρίσει την παρέα του mammy!

Οπότε... Αύριο το απόγευμα, στις 7.30, θα είμαστε στην πλατεία Βικτωρίας, στη γωνία στο Έβερεστ. Μίλησα και με το 185 (τον αριθμό πληροφοριών των αστικών συγκοινωνιών) και μου είπαν πως ο σταθμός λειτουργεί κανονικά.

Όποια κοπέλα θέλει και μπορεί, ας έρθει! Όσες δεν έχετε το κινητό μου, στείλτε μου ένα μήνυμα για να σας το στείλω και δώστε μου και το δικό σας.

Το ξέρω, είναι τελευταία στιγμή που σας το λέω, αλλά είπαμε.. όποια μπορεί!

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Ρουλιτσα... θα ηθελα κι'εγω να ερθω αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο δυσκολο καθημερινη γιατι ο μπαμπας μας ερχεται σπιτι 7:30 και δεν εχω που να αφησω τον μικρουλη... ελπιζω πως θα γνωρισω καποια στιγμη και την Χριστινα... φιλακια πολλα και καλα να περασετε...!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Καλησπερα Ρουλιτσα... θα ηθελα κι'εγω να ερθω αλλα δυστυχως μου ειναι λιγο δυσκολο καθημερινη γιατι ο μπαμπας μας ερχεται σπιτι 7:30 και δεν εχω που να αφησω τον μικρουλη... ελπιζω πως θα γνωρισω καποια στιγμη και την Χριστινα... φιλακια πολλα και καλα να περασετε...!!!:):kiss:

Μαρίνα, αν είναι καλός ο καιρός, δεν τον φέρνεις μαζί σου τον κούκλο;;; :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

sweetmammy έγραψε:

Μαρίνα, αν είναι καλός ο καιρός, δεν τον φέρνεις μαζί σου τον κούκλο;;; :) :)[/quote:1c8a47v9]

Δεν θα κατσει Ρουλιτσα... θα μου το βγαλει απ'τη μυτη... αν ηταν λιγο πιο μεγαλος... περιμενω πως και πως να μεγαλωσει λιγο ακομα για να τον παιρνω μαζι μου ωστε να βγαινω κι'εγω λιγο εξω απο το σπιτι γιατι με εχει φαει η κλεισουρα... στην επομενη συναντηση που θα ειναι Κυριακη θα ερθω σιγουρα... φιλακια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι, είπαμε αλλά και όχι κι έτσι!! Κάθε φορά ολο και πιο κοντα στο σπίτι μου συναντιόμαστε!! Την επόμενη φορά θα κεράσω καφε... από το σπίτι μου! χιχιχι! Θα παρω τηλ. την αδερφή μου να δω αν μπορεί να κρατησει το μπουλίνι, γιατι στη βικτώρια δεν την παίρνω μαζί μου! και σε ενημερώσω στο τηλ σου! φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Ρουλάκι, είπαμε αλλά και όχι κι έτσι!! Κάθε φορά ολο και πιο κοντα στο σπίτι μου συναντιόμαστε!! Την επόμενη φορά θα κεράσω καφε... από το σπίτι μου! χιχιχι! Θα παρω τηλ. την αδερφή μου να δω αν μπορεί να κρατησει το μπουλίνι, γιατι στη βικτώρια δεν την παίρνω μαζί μου! και σε ενημερώσω στο τηλ σου! φιλακια!

ΛΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

ΑΗΜΗΤΡΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ, την επόμενη φορά θα κανονίσω καφέ στην πλατεία της Νέας Σμύρνης - στα λημέρια τα δικά μου και της yiota d!! :P χιχιχιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy :laugh: χαχαχαχαχαχ τι φορα πηρατε!!!!μπραβο κοριτσακια μου!ετσι μουρχεται να σας ερθω κι εγω,φανταζεσαι αντι της θεσσαλονικης να βρεθω στην Αθηνα!!!!καποια στιγμη ομως θα το κανω σιγουρα:laugh: χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα μου δυστυχως την τριτη ειναι δυσκολη ημερα εχουμε λογοθεραπεια και ακομα ο μικρος δεν εχει συνερθει απο την ιωση και ο μπαμπας μας δεν θα ειναι εδω μαλλον για να το κρτησει εν τω μεταξυ αν πουμε να ερθουμε μαζι με το μικρο μετα μεχρι να γυρισω θα ειναι κοτοπουλο.Πάντως κάποια στιγμη που ειπαμε για ενδεχομενη συναντηση στο the mall θα ερθω και θα φερω και το μικρο.

Τα φιλακια και τα χαιρετισματα στο χριστινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Βάνια μου... περαστικά του μικρού!

Σίγουρα θα μας δοθεί ευκαιρία να βρεθούμε ξανά! Και με το Χριστινάκι μας! Ελπίζω να χρειαστεί να κατασκηνώσει σύντομα στην Αθήνα για να την έχουμε κοντά! :P (έτσι έχει πει πως θα κάνει μόλις μείνει έγκυος.. :) :) )

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, εγω δυστυχως παλι δε μπορω!!:(

δε μπορω ν'αφησω τη μικρουλα μου και η Βικτωρια μας πεφτει λιγο μακρια!

ομως, αν τελικα κανονιστει η συναντηση για το Mall, θα ερθω οπωσδηποτε!! (μαλλον μαζι με τη μικρη, ελπιζω να μην ενοχλει!) αντε κοριτσακια μου, ελατε προς τα μερη μας, που εχουμε σκασει απο τη ζηλια μας που ολο συναντιεστε κι εμεις στην απεξω!!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα στο The mall μάλλον και εγώ θα έρθω! Θα πάρω το κουβαδο-αμαξάκι μου και θα έρθω!! :P :P :P

Αύριο μου είναι δύσκολο να έρθω! Αλλά θα το ήθελα όπως και την Κυριακή.. αλλά είναι που λείπω Εύβοια καθημερινές και μου πέφτουν όλα το Σαββατοκύριακο! Αλλά οπωσδήποτε σε μια σύναντηση θα έρθω... Ο κόσμος να χαλάσει εγώ θα έρθω!! Μένω και νότια προάστια και δεν μπορώ καθόλου την συγκοινωνία όπου είναι ανάποδη απ'όλες τις πλευρές...

Καλά να περάσετε κοριτσάκια μου ... και εύχομαι να έρθω και εγώ σε μια συνάντηση να σας γνωρίσω από κοντά!!

Υβόννη, έχω πει στον άντρα μου να έρθουμε Θεσσαλονίκη κάποια στιγμή.. Όποτε έρθω με το καλό.. θα σένημερώσω να κανονίσουμε να πιούμε καφεδάκι!! :):) :) :)

Πολλα φιλάκια... σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα!θα ήθελα και εγώ να δω το Χριστινάκι μας αλλά δεν θα μπορέσω σήμερα γιατί ο άντρας μου θα αργήσει να γυρίσει σπίτι. Θα μπορούσα να έρθω με τον μικρο αλλά ξέρω ότι δεν θα κάτσει ήσυχος και θα τον κυνηγάω από πίσω!καλά να περάσετε!Χριστινάκι μου την επόμενη φορά!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRAZY, EΙΣΑΙ ΝΕΟΣΜΥΡΝΙΟΤΙΣΣΑ ? ΜΕΝΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ... ΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ... ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ.... ΑΑΑΑ! ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΘΑΛΑΣΣΑ !!! ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ, ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩΩΩΩ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ !!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα θα κανονίσουμε κάτι για Πειραιά κάποια στιγμή.

Πάντως η επόμενη επίσημη συνάντηση θα γίνει στο The Mall.

Για σήμερα μάλλον μόνη μου θα'μαι με τη Χριστίνα... όλες μου είπατε πως δε μπορείτε... ίσως η Βαλεντίνα, η Σίσυ και η Λαμπρινή... αλλά ακόμα δε μου'χουν απαντήσει... δεν πειράζει... έτσι κι αλλιώς καθημερινή και απόγευμα, δύσκολη ώρα... Σίγουρα κάποια στιγμή στο μέλλον η Χριστίνα θα'ναι πάλι στην Αθήνα και θα κανονίσουμε νέα συνάντηση.

Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...