Μετάβαση σε περιεχόμενο

H φαγούρα στις θηλές είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης;


silika

Recommended Posts

είμαι 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, αλλά σήμερα ξεκινησε μια τρομερή φαγούρα στις θηλές που κοντεύει να με τρελάνει. Υπάρχει περίπτωση να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης ή μπορεί να είναι καμιά πάθηση των μαστών πιο σοβαρή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.εγω ειχα φαγουρα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης γιατι μεγαλωναν οι θηλες.δεν ξερω να σου πω την αληθεια αν ειναι συμπτωμα αρχικο.παντως ευχομε να ειναι αυτο και οχι κατι αλλο και να γινεις και εσυ συντομα μια πολυ πολυ ευτυχισμενη μανουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai symptwma, nai........

........alla einai kai tooooooooso mperdema

ta symptwmata,,, telika!

Apo ekei pou den to perimeneis erxetai

kai....... apo tin alli 10 endeikseis mazi

vgainoun lathos.........!!!

I empeiria mou leei na kaneis ypomoni

kai... test......!

Me to kalo sou euxomai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με πόναγε πάρα πολύ κι ήταν πολύ πρησμένο! Δεν μπορούσα να το αγγίζω, δεν μπορούσα με σουτιέν, δεν μπορούσα και χωρίς σουτιέν!! Πριν κάνω τεστ!! Μετά, κι εφόσον ήμουν έγκυος, άρχισε να μεγαλώνει όλο και πιο πολύ και η αλήθεια είναι ότι μ'έχει τρελάνει στην φαγούρα! Και στην θηλή και γύρω απ'αύτη!! Πολύ πιθανόν να 'ναι και σύμπτωμα!! Σου εύχομαι να είναι και σε σένα.. και σύντομα να μας πεις τα εύχαριστα νέα!! Αν είναι αυτό επιθυμητό.. Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oute ego eixa fagoura stin arxi...mono priximo!!!! tora me exei trelanei i fagouraaaaaa....!!!! par'ola auta eisai den eisai egkios kalo tha itan na to prosexeis k an deis pos sinexeizete sizitise to me ton giatro sou!!!! kala apotelesmataaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστώ όλες!

δυστυχώς η φαγούρα συνεχίζεται και σήμερα και ενώ έχω αλλάξει σουτιέν, έχω βάλει ενυδατική κρεμα-δεν ξέρω αν κάνει-, αλλά τίποτα.

Την εγκυμοσύνη την περιμένω γιατί προσπαθούμε 2-3 μήνες, απλά μου φαίνεται σχεδόν αδύνατο να έχω σύμπτωμα τόσο νωρίς. Δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα, ούτε πρήξιμο...Άσε που την έχω πατήσει με "φανταστικά" συμπτώματα στο παρελθόν και δεν θέλω να έχω φρούδες ελπίδες. ότι ειναι να έρθει θα έρθει.

Αν δεν σταματήσει θα μιλήσω με τον γιατρό μου μπας και βρω κάποια ανακούφιση. Ελπίζω βέβαια να είμαι έγκυος και ας μην ανακουφιστώ για 9 μήνες χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SILIKA KALIMERA!!!

EGO EPATHA AYTO PU PERIGRAFEIS!!! EIXAME PAEI TAKSIDAKI STIN LAPONIA TA XRISTUGENNA KAI GIRIZODAS EIXE TRELATHI TO STITHOS MU STIN FAGURA..!!AX LEO PAEI ..KATI KOLLISA..TETOIO PRAMA PROTI FORA MU EIXE TIXEI..!!!KAI NA FADASTIS ITAN 6 MERES META TIN OREKSIA!!! AN KAI EBAZA DIAFORA..KREMULES..ALLAKSA SUTIEN..EBAZA LADAKI..TIPOTA...E..META EBALA MIA SUPER ENISXITIKI KREMA..AN KAI TA SIMPTOMATA EIXAN MIOTHI..KAI STAMATISE..TO EYXARISTO EINAI OMOS OTI META APO 10 MERES EMATHA OTI EIMAI EGGIOS!!!SU EYXOMAI MESA APO TIN KARDIA MU NA PATHEIS OTI EPATHA KAI EGO;)

THA PERIMENUME NEA SU :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

silika εμενα στην αρχη της εγκυμοσύνης μου ειχα πρησμένο στήθος..με ποναγε..και ειχα τρελή φαγούρα!!!!!!ομως τα συμπτωματα απο γυναικα σε γυναικα διαφερουν..χαλάρωσε μην αγχωνεσαι και περιμενε 6 μερούλες να δεις σιγουρα..!!

φιλια!!!ευχομαι να εισαι έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω τι γίνεται, πάντως εδώ και μερικές ώρες σταμάτησε η φαγούρα!

MELIA πότε σου σταμάτησε η φαγούρα? ύστερα από πολλές μέρες ή μερικές ώρες; Εμένα σύνολο μου κράτησε σχεδόν 1,5 μέρα και υποχώρησε ανεξήγητα όπως ήρθε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ,ωχ,ωχ!!!!Καλέ,τι διαβάζω;;;Σύμπτωμα εγκυμοσύνης η φαγούρα στις θηλές;Και γω έχω.Αλλά με τσούζουν κιόλας,ούτε με σουτιέν την παλεύω,ούτε χωρίς...α,ναι μωρε,παραλίγο να το ξεχάσω...έχω και 3 μέρες καθυστέρηση...χεχεχεχε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά είναι σύμπτωμα, αφού είμαι έγκυος!!! : )

εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς κορίτσια! με το καλό να μείνετε όλες εγκυούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...