Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ME XARA MOU SAS ANAKOINWNW OTI TIN PARASKEYH 13-03-2009 EFERA STON KOSMO

TO MWROULI MOU TO GLIKO MOU KORITSAKI...MOU PIRE MONO 1 WRA K 20 LEPTA K 3 SPRWKSIMATA O PONOS SXEDON DEN UPIRXE ...I KALITERI GENNA POU THA MPOROUSA NA EXW...TOSO EUKOLI HTAN!I MIKROULA GENNITHIKE 51CK KAI 3KG ORISTE MIA PHOTO MAS....ANTE KAI STA DIKIA SAS ME ENAN PONO!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara μου συγχαρητήρια κορίτσι μου!

Να σου ζήσει η κορούλα σου, να την καμαρώνεις και να τη χαίρεσαι γερή κι ευτυχισμένη!

Super τοκετός! Μπράβο σου! Μπράβο στο κοριτσάκι σου, δε σε ταλαιπώρησε καθόλου!

Περιμένουμε τη φώτο λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara μου Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!Να σου ζησει το λουλουδι σου!!!Παντα γερη και ευτυχισμενη με μια καλη τυχη!!Παντα ετσι ευκολα να ειναι τα πραγματα στην ζωη σου κοπελα μου!!!Ευχομαι σε σενα και στην οικογενεια σου καθε ευτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει το μωρακι.πραγματι βγηκε αμεσως εισαι τυχερη τοσο που δεν φανταζεσε.εγω εκανα 22 ωρες να βγαλω την κορη μου και αρκετα σπρωξιματα οπως ειπες.υπομονη για κανα διμηνο και μετα που θα βρειτε και οι δυο σας το ρυθμο θα ειστε τελεια.οτι επυθυμεις για το μελλον για το μωρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...να σου ζήσει η μπεμπουλα....δεν μπηκε η φωτο...ξαναπροσπάθησε...πολλά φιλιά ....καλα σαράντα να έχεις κ εισαι πολύ τυχερή που είχες μια τόσο εύκολη γέννα...

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΡΟΔΟ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κ απο μενα κ να σου ζησει η κορουλα σου!!!!Οντως μας περιγραφεις μια πολυ ευκολη κ ζηλευτη γεννα....Μπράβο!!!

Να ειναι γερη κ ευτυχισμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

laxtara μου να ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

Να ειναι παντα γερη και τυχερη και να τα καταφερνει παντα ετσι ευκολα στους αγωνες της ζωης της οπως τωρα στον αγωνα να βγει στον κοσμο...!!!

ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ.ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το κοριτσάκι και να είστε πάντα γερές, χαρούμενες και δεμένες!

Ο καλύτερος τοκετός που έχω ακούσει - πώς τα κατάφερες; Ειδικά αυτό για τον πόνο είναι καταπληκτικό!

Να τη χαίρεσαι και περιμένουμε τη φωτό σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κουκλίτσα μου η κοριτσάρα σου!! Να 'ναι πάντα όλα εύκολα στην ζωή της.. Να έχει πάντα υγεία και καλή πολύ καλή τύχη!! Συγχαρητήρια.. Καλή λοχεία και σε σένα..

its-a-girl.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...